Mistrem Ostravy pro rok 2018 se ve hře Counter Strike:Globa Offensive stal tým: oStuda

GRATULUJEME !

 

Ve dnech 28. – 29. dubna se uskutečnilo Mistrovství Ostravy ve hře Counter Strike: Global Offensive, kam se sjelo hned 16 týmů, kteří bojovali o zlatý kov, titul mistra Ostravy, finanční částku 15 000Kč, ale taky o další krásné ceny. Vše se uskutečnilo v Ostravském herním klubu Black Lotus Gamers. Všichni, kteří nás sledovali, tak jistě ví, jak napínavé zápasy tento ročník přinesl. Vítězem a tedy i mistrem Ostravy pro rok 2018 se po náročných hrách stál zaslouženě tým oStuda, který si odnesl všechny výše zmíněné odměny.

 
„Mistr Ostravy ve hře Counter Strike: Global Offensive pro rok 2018 tým oStuda“

 

Konečné pořadí:

Konečné pořadí:
1. místo = oStuda (Mistr Ostravy pro rok 2018)
2. místo = ayned (Vícemistr Ostravy pro rok 2018)
3. místo = Gromatic Esports
4. místo = Raketky
5. – 8. místo = 99in99
5. – 8. místo = DRAGON RAIDERS
5. – 8. místo = jo AHA!
5. – 8. místo = iNvolute
9. – 12. místo = Ledoborci
9. – 12. místo = BlackSheeps
9. – 12. místo = NeverHunt
9. – 12. místo = LanHeroes
13. – 16. místo = Krematorium
13. – 16. místo = Mala Bania
13. – 16. místo = team_KTZ
13. – 16. místo = PrimeTime

 

Informace před turnajem:


Ostravské mistrovství v počítačových hrách ve hře Counter Strike:Global Offensive se uskuteční 28. – 29. dubna 2018. Jedná se o dvoudenní akci, kde na konci zůstane jen jeden tým a ten se bude moci pyšnit titulem Mistra Ostravy pro rok 2018. Kdo nad hlavu pozvedné krásný obří putovní pohár a odnese si zaslouženě výhru 15 000Kč společně s dalšími hodnotnými cenami je nyní ve hvězdách.

Základní informace:

Termín konání: 28. – 29. dubna 2018
Místo konání: herní klub Black Lotus Gamers Ostrava
Startovné:
– 1. V případě platby najednou: 450Kč/hráč = 2250Kč/tým
– 2. V případě platby na místě: (500Kč/hráč = 2500Kč/tým), zde je však předem potřeba uhradit zálohu alespoň 1500Kč
Turnaj ve hře: Counter Strike: Global Offensive
Kapacita turnaje: 16 týmů
Systém hraní: 5v5
Systém zápasů: Bo1 a Bo3 – MR15 (Overtime MR3)
Systém turnaje:

  • 1. část = Skupiny (4 skupiny po 4, z každé skupiny postupují první 3) – Bo1 zápasy
  • 2. část = Pavouk – Bo1 a Bo3 zápasy

+ zápas o 3. místo (Bo3)

Turnaj je koncipován, tak aby si týmy dostatečně zahráli.

Mappool turnaje:

– Kapitáni vždy před zápasem banují mapy z mappoolu turnaje:
– de_inferno
– de_nuke
– de_mirage
– de_train
– de_cache
– de_cobblestone
– de_overpass

Registrace týmů:

REGISTRACE TÝMU DO TURNAJE

– registrace je otevřena od 28. ledna 2018 od 20:00 a to na této adrese: REGISTRACE TÝMU DO TURNAJE

– Týmy budou vybíraný podle toho, kdo se jako první zaregistruje. Nikoli podle pocitu či jména týmu! Zkrátka „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“

– Registrované týmy dostanou 10dní k tomu, aby uhradili alespoň zálohu, pokud se tak nestane bude slot uvolněn dalšímu týmu v pořadí. Jakmile tým zaplatí startovné nebo alespoň zálohu nemůže se stát, že by o slot přišel. Záloha ani startovné se nevrací.

13879201_908837965884475_3707004158026359003_nZlatá medajle na krku hráče eEriness (Mistří Ostravy pro rok 2016)

Přihlášené týmy:

1.tým = Krematorium (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
2.tým = ayned (zaplacené startovné, účast jistá)
3.tým = DRAGON RAIDERS (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
4.tým = iNvolute (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
5.tým = 99in99 (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
6.tým = Mała Bania (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
7.tým = oStuda (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
8.tým = jo AHA! (zaplacené startovné, účast jistá)
9.tým = Raketky (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
10.tým = LanHeroes (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
11.tým = Ledoborci (zaplacené startovné, účast jistá)
12.tým = team_KTZ (zaplacené startovné, účast jistá)
13. tým = NeverHunt (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
14. tým = Gromatic Esport (zaplacené startovné, účast jistá)
15. tým = PrimeTime (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)
16. tým = BlackSheeps (zaplacená záloha, doplatek na místě, účast jistá)

*Najdete zde pouze týmy, které zaplatili startovné nebo alespoń zálohu a mají tedy účast jistou.
*Seznam přihlášených týmů aktualizujeme každe pondělí

SESTAVY TÝMŮ

1.tým = Krematorium

    • Tomáš „Five“ Knopp
    • Jan „D1ce“ Janáček
    • Martin „Srnk1s“ Svatoš
    • Lukáš „Ka$h€K“ Majoros
    • Jakub „Koby“ Kobelář

2.tým = ayned

    • Martin „z3nz3j“ Tóth
    • Sebastian „beastik“ Daňo
    • Jiří „čabas“ Hollý
    • Ondřej „eyo“ Šťastný
    • Matěj „pixel“ Rýžovský

3.tým = DRAGON RAIDERS

    • Vojtěch „.EpiQfaiL“ Peřina
    • Adam „Eidam“ Spívák
    • Dominik „Joffrey“ Jirák
    • Luboš „bubblestyle“ Heycz
    • David „Hurka“ Wygrys

4.tým = iNvolute

    • Vojtěch „LPK“ Lepík
    • Matěj „Mult1“ Krejčík
    • Ross „Pej“ Good
    • Lukáš „RSLuky“ Hanousek
    • Roman „Person“ Capko

5.tým = Mala Bania

    • Jędrzej „JINXX“ Nowaczyk
    • Piotr „piter“ Skrzypiński
    • Michał „DMS“ Gonsior
    • Robert „JULSUNN” Abrahamczyk
    • Kamil „biko“ Bikowski

6.tým = oStuda

    • Lukáš „capsen“ koláčný
    • Martin „zur1s“ Sláma
    • Dominik „Hazard“ Hubl
    • Honza „oHcean“ Fiala
    • Dominik „Arsen“ Zouhar

7.tým = Ledoborci

    • Matěj „stinx“ Štorek
    • Erik „Eri1k“ Němec
    • Tomáš „skéro“ Pavlíček
    • David „LE11ZY“ Lazaridis
    • Maximilian „w8max“ Macášek

8.tým = team_KTZ

    • Tomáš „koprakek“ Kopřiva
    • Pavel „huDO“ Hudeček
    • Jakub „Qubie“ Holuša
    • Tomáš „Fame“ Hanzlík
    • Martin „Mutlovic“ Mutl

9.tým = Gromatic Esport

    • Jan „hones“ Urválek
    • Josef „traxX“ Mrvík
    • Adam „fear“ Vaněk
    • Robert „manguss“ Kasper
    • Adam „neci“ Zoula

10.tým = PrimeTime

    • Martin “hisao” Škoda
    • Matěj “makaio” Novotný
    • David “respawn” Duanes
    • Jiří “jyrka” Boček
    • Gabriel “syfu” Gallovič

11.tým = Black Sheeps

    • Libor „|PUN1SH3R|CHR1S♥N“ Haľama
    • Lukáš „Lukke“ Hříbek
    • Michael „Karl0“ Nový
    • Matěj „Mitys“ Dudek
    • Vojta „Joni“ Slíva

12.tým = LanHeroes

    • Standa“Mully“Buzek
    • Jakub“Sesty“Šesták
    • Marek“Voldaron“Mozola
    • Jirka“Adrix“Buňka
    • Ondřej“andress“Grajciar

13.tým = Raketky

    • Adam „SKYY“ Drobek
    • Filip „Lueg“ Uxa
    • František „Keila“ Zvědělík
    • Marek „marcus“ Krchňák
    • Daniel „M4RTY“ Krutílek

14.tým = jo AHA!

    • Kuba “vicherko“ vicherek
    • Kuba „AttYy“ Baranovič
    • Radim „Fitch“ Peša
    • Jan „weinpress“ Mikula
    • Michal „KYRIE“ Zajíc

15.tým = NeverHunt

    • Patrik *bAdu“ Baďura
    • Róbert „SlikSo“ Mlady
    • Peter „ENDE“ Vendel
    • Juraj „KUTNASS“ Kútny
    • Adam „Frappo“ Bouz

16.tým = 99in99

    • Adam „plev1s“ Pleva
    • Marcel „macaaaXC Viterna
    • Vojtěch „Volt“ Klíma
    • Jakub „cisa“ Cisárik
    • Daniel „GlobaL“ Kolečkář

Denní Harmonogram:

1.den = Sobota 28. dubna 2018

1. Část
– odehrání skupiny A i B (dopolední hodiny) + odehrání skupiny C a D (odpolední hodiny)

2. den = Neděle 29. dubna 2018

2. Část
– odehrání pavouka turnaje
(Osmifinále, Čtvrtfinále, Semifinále, Zápas o 3. místo, FINÁLE)

Časový  Harmonogram:

1. Den = Sobota 28.4.2018

8:00 = otevření herního klubu Black Lotus Gamers pro hráče
8:00 – 8:30 = registrace týmů, doplacení týmů, focení týmů
8:30 = zahájení turnaje, úvodní řeč
9:00 = začátek turnaje

1.Část
Skupina A (Pc 1-10) – Bo1

09:00 – 10:00 = ayned VS Black Sheeps – Bo1
10:00 – 11:00 = Black Sheeps VS 99in99 – Bo1
11:00 – 12:00 = 99in99 VS team_KTZ– Bo1
12:00 – 13:00 = team_KTZ VS  ayned – Bo1
13:00 – 14:00 = ayned VS 99in99 – Bo1
14:00 – 15:00 = Black Sheeps VS team_KTZ – Bo1

Skupina B (Pc 11-20) – Bo1

09:00 – 10:00 = PrimeTime VS Ledoborci – Bo1
10:00 – 11:00 = NeverHunt VS PrimeTime– Bo1
11:00 – 12:00 = jo AHA! VS NeverHunt – Bo1
12:00 – 13:00 = Ledoborci VS jo AHA! – Bo1
13:00 – 14:00 = NeverHunt VS Ledoborci – Bo1
14:00 – 15:00 =  PrimeTime VS  jo AHA! – Bo1

Skupina C (Pc 1-10) – Bo1

15:00 – 16:00 = Krematorium VS Gromatic Esport – Bo1
16:00 – 17:00 = Gromatic Esport VS oStuda – Bo1
17:00 – 18:00 = oStuda VS LanHeroes – Bo1
18:00 – 19:00 = LanHeroes VS Krematorium – Bo1
19:00 – 20:00 = Krematorium VS oStuda – Bo1
20:00 – 21:00 = LanHeroes VS Gromatic Esport – Bo1

Skupina D (Pc 11-20) – Bo1

15:00 – 16:00 = iNvolute VS Raketky – Bo1
16:00 – 17:00 = Raketky VS DRAGON RAIDERS – Bo1
17:00 – 18:00 = DRAGON RAIDERS VS Mala Bania  – Bo1
18:00 – 19:00 = Mala Bania VS iNvolute – Bo1
19:00 – 20:00 = iNvolute VS DRAGON RAIDERS – Bo1
20:00 – 21:00 = Raketky VS Mala Bania – Bo1

22:00 = Ukončení 1. dne turnaje
23:00 – 07:30 Uzavření herny, noční klid, spaní

2. Den = Neděle 29.4.2018

2.část

7:00 = otevření herny
7:00 – 8:30 = příprava na druhý den turnaje
8:30 = zahájení 2. dne turnaje

8:30 – 9:45 = 1. Osmifinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
8:30 – 9:45 = 2. Osmifinále – Bo1 (Pc 11 – 20)
9:45 – 11:00 = 3. Osmifinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
9:45 – 11:00 = 4. Osmifinále – Bo1 (Pc 11 – 20)

11:00 – 12:15 = 3. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 11 – 20)
11:00 – 12:15 = 4. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
12:15 – 13:30 = 2. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
12:15 – 13:30 = 1. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 11 – 20)

13:30 – 16:30 = 1. Semifinále – Bo3 (Pc 1 – 10)
13:30 – 16:30 = 2. Semifinále – Bo3 (Pc 11 – 20)

16:30 – 18:00 = Zápas o 3. místo – Bo1 (Pc 1 – 10)

16:30 – 19:30 = GRANDFINÁLE – Bo3 (Pc 11 – 20)
*S největší pravděpodobností se začne i skončí dříve

20:00 = Vyhlášení vítězů
20:30 = Ukončení turnaje OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Výsledky a rozlosování skupin A + B


Výsledky a rozlosování skupin C + D

Pavouk turnaje:

*Týmy, které skončí ve skupinách na prvních místech budou mít v první kolem freewin. To znamená, že se pousunou rovnou do čtvrtfinále.

Ceny pro vítěze:

  • „Ceny jsou uvedeny v případě účasti 16 týmů“

1. místo

  • titul Mistra Ostravy pro rok 2018
  • pozvednutí Obřího putovního pohárů nad hlavu a slavnostní přípitek ze samotného poháru.
  • finanční částka 15 000Kč*
  • pohárek za 1. místo
  • HW příslušenství od našeho generálního partnera
  • bouchnutí šampaňského
  • knížky od společnoti FANTOM Print
  • krásné zlaté medajle pro vítěze
  • reklamní předměty města Ostravy
  • energetické nápoje
  • Diplom za 1. místo
  • spoustu dalších cen od našich partnerů

2. místo

  • titul Vícemistra Ostravy pro rok 2018
  • HW příslušenství od našeho generálního partnera
  • energetické nápoje
  • reklamní předměty města Ostravy
  • krásné stříbrné medajle
  • diplom za 2.místo
  • spoustu dalších cen od našich partnerů

    3. místo

  • HW příslušenství od našeho generálního partnera
  • energetické nápoje
  • diplom za 3.místo
  • krásné bronzové medajle
  • spoustu dalších cen od našich partnerů

    4. místo

  • diplom za 4. místo
  • cena útěchy

    5. – 16. místo

diplom za účast

*Finanční částka bude vyplacena hotově hned při vyhlašování vítěze a to osobě starší 18ti let, stejně tak i alkohlický nápoj.

 – Pokud nás znáte, tak víte, že cen bude mnohem a mnohem více.

 

Pohár mistrů Ostravy

Způsob uhrazení startovného:

1) Platba převodem na účet

2) Platba v herním klubu Black Lotus Gamers

3) Platba osobně majiteli – Lukáš Stařičný

Možnosti uhrazení startovného:

1) Celou částku 2250Kč najednou.

2) Uhrazení zálohy ve výši 1500Kč a doplacení zbytku na místě (200Kč/hráč = 1000Kč/tým)

– Není možné hradit celé startovné až na místě !

– Po uhrazení zálohy je záloha nevratná!

 

V ceně startovného je:

– Dvoudenní hraní v herně na nabušených PC
– Úžasná atmosféra
– Skvělé zvládnutá organizace
– Živý a komentovaný přenos zápasu (stream)
– Živý přenos zápasů na obří plátno v samotné herně
– Možnost přenocování v herně (Doporučujeme si přinést vlastní spacák a karimatku)
– Sleva pro účastníky 30% v tříhvězdičkovém hotelu
– Občerstvení v podobě základních tekutin pro dodržení pitného režimu (voda, limonády, cola, …)
– Sleva při zakoupení deskových her 10%
– Možnost zapůjčení deskových her za zvýhodněnou cenu 10Kč během turnaje
– Spoustu dalších věcí

 

Fanoušci a dívaci mají vstup ZDARMA!

– Během konání turnaje může přijít doslova kdokoli, usadit se do křesla a sledovat všechny zápasy na obřím plátně.

 

Periférie:

      • Doporučujeme každému hráči si přinést vlastní periférie tj. – myš, klávesnice, podložka pod myš i vlastní sluchátka. (Pokud tak neučiní, může se stát, že bude hrát například bez zvuku či mikrofonu)

– Vlastní sluchátka povolíme, ale vše si nastavíte sami, pokud Vám sluchátka nebudou fungovat a nestihnete si je nastavit do 15ti minut, budete muset hrát bez zvuku. Reklamace na sluchátka nebude brána v úvahu.

Vlastní Pc:

  • V letošním roce není možné si přinést vlastní Pc, jelikož nedisponujeme nekonečným prostorem a všechny prostory pro PC budou obsazené našima počítačema a technikou.
  • Pro zachování stejných podmínek pro všechny hráče i týmy nebude v letošním roce povoleno donést si vlastní monitory.

mistr Ostravy v roce 2017 ve hře Counter Strike:Global Offensive tým iNdependent s pohárem mistrů

 

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers