Na podzim 2019 bude probíhat další velký turnaj v rámci našeho projektu. V říjnu se tedy můžete těšit na další velký turnaj ve hře League of Legends, kde společně budeme hledat mistra Ostravy pro rok 2019. Samozřejmostí je skvělá organizace, úžasná atmosféra v doprovodu s hodnotnými cenami. PRIZEPOOL turnaje jistě převýši částku 30 000Kč a samozřejmě nebudou chybět ani zlaté medaile, pohár, diplomy a další hodnotné ceny našich partnerů. Mistr Ostravy si odnese i finanční částku 15 000Kč.

 

Základní informace

Termín konání: 23. – 24. listopadu 2019 (2 dny)
Místo konání: herní klub Black Lotus Gamers Ostrava
Startovné:
– 1. V případě platby najednou: 500Kč/hráč = 2500Kč/tým
– 2. V případě platby na místě: (550Kč/hráč = 2750Kč/tým), zde je však předem potřeba uhradit zálohu alespoň 1750Kč
Turnaj ve hře: League of Legends
Kapacita turnaje: 16 týmů
Systém hraní: 5v5
Systém zápasů: Bo1 a Bo3
Systém turnaje:

  • 1. část = Skupiny (4 skupiny po 4, z každé skupiny postupují první 3) – Bo1 zápasy
  • 2. část = Pavouk – Bo1 a Bo3 zápasy

+ zápas o 3. místo (Bo1)

Turnaj je koncipován, tak aby si týmy dostatečně zahráli.

Budeme hrát na 20xHerní Pc
*Všichni si musí přinést vlastní herní příslušenství (klávesnice, myš, sluchátka a podložka)

Registrace týmů:

REGISTRACE TÝMU DO TURNAJE

– registrace bude otevřena 15. září 2019 ve 20:00 a to na této adrese: REGISTRACE TÝMU DO TURNAJE

– Týmy budou vybíraný podle toho, kdo jako první zaplatí startovné. Nikoli podle pocitu či jména týmu! Zkrátka „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“

– Registrované týmy dostanou 10dní k tomu, aby uhradili alespoň zálohu, pokud se tak nestane bude slot uvolněn dalšímu týmu v pořadí. Jakmile tým zaplatí startovné nebo alespoň zálohu nemůže se stát, že by o slot přišel. Záloha ani startovné se nevrací.

Kapitáni jsou navíc povinni zajistit u všech svých hráčů v týmu včetně sebe registraci na eventu přímo na stránkách Riotu zde: REGISTRACE NA EVENT RIOTU. (bude doplněno)

  • Na stránky Riotu do eventu se musí zaregistrovat každý hráč zvlášť
  • Hráč, který nebude zaregistrován do začátku turnaje v tomto eventu, ztrací nárok na jakoukoli odměnu.

Přihlášené týmy:

1.tým = Vikingekrig.boostuj (startovné zaplacené, účast jistá)
2.tým = Coinflip Gaming (startovné zaplacené, účast jistá)
3.tým = Team Brute (startovné zaplacené, účast jistá)
4.tým = For the Fallen Stars (startovné zaplacené, účast jistá)
5.tým = Digital Kingdom (startovné zaplacené, účast jistá)
6.tým = R.Y.T.M.O (startovné zaplacené, účast jistá)
7.tým = Spectrum (startovné zaplacené, účast jistá)
8.tým = ANONYMNÍ ALKOHOLICI (startovné zaplacené, účast jistá)
9.tým = AfterAffect (startovné zaplacené, účast jistá)
10.tým = iNvolute (startovné zaplacené, účast jistá)
11.tým = Samurai Gaming (záloha zaplacena, doplatek na místě, účast jistá)
12.tým = Pyctophobia (startovné zaplacené, účast jistá)
13.tým = Toto čo je (startovné zaplacené, účast jistá)
14.tým = Blueberry Muffins (startovné zaplacené, účast jistá)
15.tým = PvE Players (startovné zaplacené, účast jistá)
16.tým = Hattrick (startovné zaplacené, účast jistá)

 

*Najdete zde pouze týmy, které zaplatili startovné nebo alespoň zálohu a mají tedy účast jistou.

Rozlosování skupin

Skupina A

  • 🇨🇿 Coinflip Gaming
  • 🇨🇿🇸🇰For the Fallen Stars
  • 🇨🇿🇸🇰 Team Brute
  • 🇨🇿 Spectrum

Skupina B

  • 🇨🇿 Digital Kingdom
  • 🇨🇿 iNvolute
  • 🇨🇿 Blueberry Muffins
  • 🇨🇿 Samurai Gaming

Skupina C

  • 🇨🇿 AfterAffects
  • 🇨🇿🇸🇰Toto čo je
  • 🇨🇿 R.Y.T.M.O
  • 🇨🇿 Hattrick

Skupina D

  • 🇨🇿 Pyctophobia
  • 🇨🇿🇸🇰Vikingekrig.boostuj
  • 🇨🇿 ANONYMNÍ ALKOHOLICI
  • 🇨🇿 PvE Players

 

 

Sestavy Týmů:

Skupina A

  • 🇨🇿 Coinflip Gaming
    • Ondřej „Mystifical“ Samek
    • Jiří „Wild Jesus“ Kuldanek
    • Tomáš „Mazı“ Vymazal
    • Tomáš „showbaker“ Pospíšil
    • Marek „BIackSoul“ Schmidt
  • 🇨🇿🇸🇰For the Fallen Stars
    • Enriko „EnsU“ Sudimák
    • Petr „BlackDargonCZ“ Večeřa
    • Jan „PAN GTR“ Bylok
    • Jan „Sajator“ Zítek
    • Alex „AxisPowa1337“ Kurtiš
    • Tatiana „PrincessTana“ Latinská
  • 🇨🇿🇸🇰 Team Brute
    • Matěj „Nuffy“ Čimbura
    • Tomáš „Mortsche“ Anděl
    • Patrik „Shine“ Kulhavý
    • Jan „Lachtan“ Bajer
    • Milan „SeMike“ Vavro
  • 🇨🇿 Spectrum
    • Jakub „Vzun“ Blažek
    • Honza „Słide“ Toszek
    • Martin „Ełnajn“ Soukenka
    • Marek „Termix“ Pospíšil
    • Tomáš „Jukys“ Bark

Skupina B

  • 🇨🇿 Digital Kingdom
    • Jakub „KubeKK“ Doleček
    • Honza „Tessman“ Tesárek
    • Ondřej „Nargon“ Pavelka
    • Martin „SQiiK“ Sádovský
    • Ondřej „Shiro Inoue“ Lukeš
  • 🇨🇿 iNvolute
    • Martin „Chmelda“ Chmelík
    • Tomáš „Tommy“ Klán
    • Oliver „Oliversson“ Šimkovič
    • Adam „Kizuro“ Pokorný
    • Sebastián „Reindeer“ Nesét
    • Aleš „Falazury“ Lipl
  • 🇨🇿 Blueberry Muffins
    • Jiří „Štědrá Vánoční Hromádka“ Maňásek
    • Dominik „Míchačka Julča“ Rada
    • Tadeáš „Poblitej Beton“ Polák
    • Patrik „Stromokocúr“ Maťo
    • Jan „Červený Traktůrek“ Kovářík
  • 🇨🇿 Samurai Gaming
    • Milan „Firecrazy“ Filipek
    • Marek „Kenoš“ König
    • Jan „white tee“ Katzer
    • Tomáš „Nayzen“ Nguyen
    • David „Úžakluk“ Dlesk

 

Skupina C

  • 🇨🇿 AfterAffects
    • Michal „Bady“ Grebenár
    • Jan „Bažiš“ Břečka
    • Milan „Maraz“ Prokop
    • David “tensi” Šigut
    • Jiří „Imbe“ Vondráček
    • Jan „noober“ Novák
  • 🇨🇿🇸🇰Toto čo je
    • Lukáš „Stealshot“ Hlavatý
    • Patrik „Downed“ Kaluža
    • Jakub „Kulvas“ Kotulan
    • Martin „Taskr“ Čech
    • Aleš „Falazury“ Lipl
  • 🇨🇿 R.Y.T.M.O
    • Marek“Špalda“Růžička
    • Petr „bobiistaa “ Fojtík
    • Martin „lelinator69“ Tonka
    • Daniel“Dany69″ Novák
    • Martin“Mel“Václavek
  • 🇨🇿 Hattrick
    • Dominik „reedfoo“ Kitler
    • Jiří „Rošťák“ Hrbáč
    • Jakub „Garp“ Novotný
    • Jan“Dread“Hrbáč
    • Petr „Pitress“ Heinzke

Skupina D

  • 🇨🇿 Pyctophobia
    • Jiří „Joji“ Gabriel
    • Ondřej „Klander“ Toufar
    • Jakub „Cubík“ Staňka
    • David „Night“ Hlušek
    • Lukáš „Awojky“ Koželuha
  • 🇨🇿🇸🇰Vikingekrig.boostuj
    • Zdeněk „Hardy“ Galčík
    • Viktor „Emperor“ Liptai
    • Břetislav „ßoSs3y“ Kocur
    • Jakub „Koudys“ Koudela
    • Jan „Žaki“ Žák
    • Radek „DON LAFFSON“ Mikušovský
  • 🇨🇿 ANONYMNÍ ALKOHOLICI
    • Sebastián „Kocourek“ Vrzák
    • Jakub „Mouzwyr“ Idrizaj
    • Libor „Proker“ Král
    • Kateřina „Katy“ Macháčová
    • Josef „Chimer“ Kovář
  • 🇨🇿 PvE Players
    • Lukáš „Fejkýý“ Michna
    • Adam „Dřevák“ Vakoč
    • Filip „Tepes“ Jančík
    • Petr „Flendy“ Krtička
    • Tomáš „Kozel“ Kozlík
    • Jan „Žalud“ Kriebel

 

Denní Harmonogram:

1.den = Sobota 23. – listopadu 2019

1. Část
– odehrání skupiny A i B (ranní a dopolední hodiny) + odehrání skupiny C a D (odpolední a večerní hodiny)

2. den = Neděle – 24. listopadu 2019

2. Část
– odehrání pavouka turnaje
(Osmifinále, Čtvrtfinále, Semifinále, Zápas o 3. místo, FINÁLE)

Časový  Harmonogram:

1. Den = Sobota – 23. listopadu 2019

8:00 = otevření herního klubu Black Lotus Gamers pro hráče
8:00 – 8:30 = registrace týmů, doplacení týmů, focení týmů
8:30 = zahájení turnaje, úvodní řeč
9:00 = začátek turnaje

1.Část
Skupina A (Pc 1-20) – Bo1

09:00 – 10:00 = 1. Zápas ve skupině A – Coinflip Gaming vs For the Fallen Stars – Bo1
09:00 – 10:00 = 2. Zápas ve skupině A – Team Brute vs Spectrum – Bo1
10:00 – 11:00 = 3. Zápas ve skupině A – For the Fallen Stars vs Team Brute – Bo1
10:00 – 11:00 = 4. Zápas ve skupině A – Spectrum vs Coinflip Gaming – Bo1
11:00 – 12:00 = 5. Zápas ve skupině A – For the Fallen Stars vs  Spectrum – Bo1
11:00 – 12:00 = 6. Zápas ve skupině A – Team Brute vs Coinflip Gaming – Bo1

Skupina B (Pc 1-20) – Bo1

12:00 – 13:00 = 1. Zápas ve skupině B – Digital Kingdom vs iNvolute – Bo1
12:00 – 13:00 = 2. Zápas ve skupině B – Blueberry Muffins vs Samurai Gaming – Bo1
13:00 – 14:00 = 3. Zápas ve skupině B – iNvolute vs Blueberry Muffins – Bo1
13:00 – 14:00 = 4. Zápas ve skupině B – Samurai Gaming vs Digital Kingdom – Bo1
14:00 – 15:00 = 5. Zápas ve skupině B – iNvolute vs Samurai Gaming – Bo1
14:00 – 15:00 = 6. Zápas ve skupině B – Blueberry Muffins vs Digital Kingdom – Bo1

Skupina C (Pc 1-20) – Bo1

15:00 – 16:00 = 1. Zápas ve skupině C – AfterAffects vs Toto čo je – Bo1
15:00 – 16:00 = 2. Zápas ve skupině C – R.Y.T.M.O vs Hattrick – Bo1
16:00 – 17:00 = 3. Zápas ve skupině C – Toto čo je vs R.Y.T.M.O – Bo1
16:00 – 17:00 = 4. Zápas ve skupině C – Hattrick vs AfterAffects – Bo1
17:00 – 18:00 = 5. Zápas ve skupině C – Toto čo je vs Hattrick – Bo1
17:00 – 18:00 = 6. Zápas ve skupině C – R.Y.T.M.O vs AfterAffects – Bo1

Skupina D (Pc 1-20) – Bo1

18:00 – 19:00 = 1. Zápas ve skupině D – Pyctophobia vs Vikingekrig.boostuj – Bo1
18:00 – 19:00 = 2. Zápas ve skupině D – ANONYMNÍ ALKOHOLICI vs PvE Players – Bo1
19:00 – 20:00 = 3. Zápas ve skupině D-Vikingekrig.boostuj vs ANONYMNÍ ALKOHOLICI–Bo1
19:00 – 20:00 = 4. Zápas ve skupině D – PvE Players vs Pyctophobia – Bo1
20:00 – 21:00 = 5. Zápas ve skupině D – Vikingekrig.boostuj vs PvE Players – Bo1
20:00 – 21:00 = 6. Zápas ve skupině D – ANONYMNÍ ALKOHOLICI vs Pyctophobia – Bo1

22:00 = Ukončení 1. dne turnaje
23:00 – 07:30 Uzavření herny, noční klid, spaní

2. Den = Neděle – 24. listopadu 2019

2.část

7:00 = otevření herny
7:00 – 8:30 = příprava na druhý den turnaje
8:30 = zahájení 2. dne turnaje

8:30 – 9:45 = 1. Osmifinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
8:30 – 9:45 = 2. Osmifinále – Bo1 (Pc 11 – 20)
9:45 – 11:00 = 3. Osmifinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
9:45 – 11:00 = 4. Osmifinále – Bo1 (Pc 11 – 20)

11:00 – 12:15 = 3. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 11 – 20)
11:00 – 12:15 = 4. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
12:15 – 13:30 = 2. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
12:15 – 13:30 = 1. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 11 – 20)

13:30 – 16:30 = 1. Semifinále – Bo3 (Pc 1 – 10)
13:30 – 16:30 = 2. Semifinále – Bo3 (Pc 11 – 20)

16:30 – 18:00 = Zápas o 3. místo – Bo1 (Pc 11 – 20)

16:30 – 19:30 = GRANDFINÁLE – Bo3 (Pc 1 – 10)
*S největší pravděpodobností se začne i skončí dříve

20:00 = Vyhlášení vítězů
20:30 = Ukončení turnaje OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Výsledky a rozlosování skupina A

Výsledky a rozlosování skupina B

Výsledky a rozlosování skupina C

Výsledky a rozlosování skupina D

Pavouk turnaje:

*Týmy, které skončí ve skupinách na prvních místech budou mít v prvním kole freewin. To znamená, že se pousunou rovnou do čtvrtfinále.

Ceny pro vítěze:

*Ceny jsou uvedeny v případě registrace 16ti týmů, pokud jich bude méně sníží se pouze finanční částka, o kterou budeme hrát.

1. místo

– titul Mistra Ostravy pro rok 2019
– pozvednutí Obřího putovního pohárů nad hlavu a slavnostní přípitek ze samotného poháru.
– bouchnutí šampaňského
– Pohárek za 1. místo
– finanční částka 15 000Kč
– HW příslušenství od našeho partnera GENESIS
– RP points a další odměny od RIOTu
– krásné zlaté medajle pro vítěze
– Diplom za 1. místo
– Reklamní předměty města OSTRAVY

2. místo

– titul Vícemistra Ostravy pro rok 2017
– HW příslušenství od našeho partnera GENESIS
– RP points a další odměny od RIOTu
– krásné stříbrné medajle
– diplom za 2. místo
– Reklamní předměty města OSTRAVY

3. místo

– krásné bronzové medajle
– HW příslušenství od našeho partnera GENESIS
– diplom za 3. místo
– RP points a další odměny od RIOTu

4. místo

– diplom za 4. místo
– Cena útěchy
– RP points a další odměny od RIOTu
– Reklamní předměty města OSTRAVY

5. – 16. místo = Diplom

– diplom za 5. – 16. místo
– RP points a další odměny od RIOTu

Způsob uhrazení startovného:

1) Platba převodem na účet

2) Platba v herním klubu Black Lotus Gamers

3) Platba osobně majiteli – Lukáš Stařičný

Možnosti uhrazení startovného:

1) Celou částku 2500Kč najednou.

2) Uhrazení zálohy ve výši 1750Kč a doplacení zbytku na místě (1000Kč)

– Není možné hradit celé startovné až na místě !

Fanoušci a dívaci mají vstup ZDARMA!

– Během konání turnaje může přijít doslova kdokoli, usadit se do křesla a sledovat všechny zápasy na obřím plátně.

Periférie:

      • Všichni si musí přinést vlastní herní příslušenství (klávesnice, myš, sluchátka a podložka)

Vlastní Pc:

      • V letošním roce není možné si přinést vlastní Pc, jelikož nedisponujeme nekonečným prostorem a všechny prostory pro PC budou obsazené našima počítačema a technikou.

V ceně startovného je:

– Dvoudenní hraní v herně na nabušených PC
– Úžasná atmosféra
– Skvělé zvládnutá organizace
– Živý a komentovaný přenos zápasu (stream)
– Živý přenos zápasů na obří plátno v samotné herně
– Možnost přenocování v herně (Doporučujeme si přinést vlastní spacák a karimatku)
– Sleva pro účastníky 30% v tříhvězdičkovém hotelu
– Občerstvení v podobě základních tekutin pro dodržení pitného režimu (voda, limonády, cola, …)
– Sleva při zakoupení deskových her 10%
– Spoustu dalších věcí

Storno poplatky:

  • V případě odhlášení Vašeho týmu 30 a více dní před turnajem Vám bude vráceno 50% z výše startovného. Záloha je však NEVRATNÁ.
  • V případě odhlášení Vašeho týmu méně než 30 dní před turnajem startovné NEVRACÍME.

 

„Mistr Ostravy ve hře League of Legends pro rok 2018 tým Clown out Boots“

 

UKÁZKA:

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers