Nadílka od Genesis a Patriot dorazila!

Díky společnosti natec Genesis, která je našim Generálním partnerem, a společnosti Patriot, která v našem projektu obsadila pozici Partnera, můžeme posunout naše turnaje zase o několik příček výše a uspokojit naše hráče parádními hmotnými cenami!

Tyto dvě výše zmíněné štědré společnosti našemu projektu Ostrava CHAMPIONSHIP darovaly obrovské množství hmotných darů celkem za nemyslitelnou finanční částku, za což jim nesmírně děkujeme!

V několika velkých krabicích jsme si odvezli skvělé periferie v podobě klávesnic, myšek, různých podložek, sluchátek, reprobeden, batohů, bedniček, držáků, powerbanek, per, bloků a triček, vše kvalitní značky Genesis či Patriot a na všechny zmíněné věci se můžete těšit na našich následujících turnajích či nočních akcích. Tyto společnosti se pyšní svou kvalitou výrobků, a proto nepochybně uspokojí a nadchnou i vás.¨

Ještě jednou oběma společnostem ze srdce děkujeme a těšíme se na naši další spolupráci, která, jak se říká, přinese ovoce jak našemu projektu, tak jim, a zejména hráčům, pro jejichž spokojenost tohle všechno děláme. Nebýt právě této ochoty a štědrosti, jakou společnosti Genesis a Patriot prokázaly, cesta organizace parádních turnajů by byla trnitá.

Děkujeme!

Written by: Stařičný Lukáš

Človíček, který tvoří nejrůznější zábavu pro širokou veřejnost. Více informací na http://www.zicherka.cz

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers