Hlavní Generální Partner:

Náš Hlavní Generální partner celého projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP je i špičková společnost ASUS. Její kvalitní produkty si můžete vyzkoušet na všech našich akcích, jelikož počítače, na kterých hrajeme jsou postavené právě na komponentech této světové značky.

Společnost ASUS je pátý největší výrobce počítačů a největším výrobcem základních desek.

Společnost ASUS vyrábí počítače, monitory, servery, telefony, notebooky, tablety a také počítačové komponenty – základní desky, grafické karty, zvukové karty a síťové prvky. Vyrábí také  klávesnice, myši a sluchátka nejvyšší kvality. Vedle samotné výroby se věnuje také vývoji technologií, díky kterému mohou poskytují špičkové produkty a to i pro ty nejnáročnější hráče.

www stránky: www.asus.com


Generální Partneři:

 

Našim Generálním partnerem je i společnost natec Genesis, která se především zaměřuje na samotné hráče a to i díky tomu, že vyrábí nejen špičkové periférie pro hráče, ale i herní křesla, reprobedny, gamepady, pc skříně a jiné.

Všem již dobře známá společnost natec Genesis, která se především díky svým špičkovým periferiím soustředí na samotné hráče počítačových her. Samozřejmě natec Genesis nabízí i výborné ergonomické křesla, bedničky, pc skříně a dokonce i gamepady. Čeho se ještě dočkáme od této skvěle se rozvíjející společnosti?

www stránky: www.genesis-zone.com


Hlavní Partneři

 

 

X-Diablo jsou české PC sestavy, které se vyrábějí v Ostravě ve výrobním závodě společnosti AT Computers s.r.o.

www stránky: www.intel.com

 

 

X-Diablo jsou české PC sestavy, které se vyrábějí v Ostravě ve výrobním závodě společnosti AT Computers s.r.o.

www stránky: www.nvidia.com

 

X-Diablo jsou české PC sestavy, které se vyrábějí v Ostravě ve výrobním závodě společnosti AT Computers s.r.o.

 

www stránky: www.x-diablo.cz

 

 

Windows je v informatice označení pro řadu operačních systémů firmy Microsoft, které jsou určeny pro osobní počítače.

 

www stránky: www.microsoft.com


Partneři

 

Jako dalšího hlavního partnera celého projektu, bych Vám rád představil výbornou Ostravskou Tiskárnu, která nese název Tiskárna Schenk s. r. o.

Tiskárna Schenk nabízí širokou nabídku nejen tiskových služeb, mezi jejich přednosti patří například: komplexní tiskárenské služby – ofsetový tisk, technologie CTP, plakáty, diplomy, letáky, potisk obálek, číslování, perforace. Provádí knihařské práce, knihtisk, slepotisk, zpracují i grafické návrhy, výroční zprávy, dále vyrábí i razítka a spoustu dalších věcí.

Jedná se zároveň o oficiální tiskárnu našeho projektu, díky které můžete na našich turnajích získat opravdu krásné diplomy té nejvyšší kvality.

www stránky: www.schenk.cz

 

 

 

Mezi nejlepší a vůbec nejlevnější na trhu patří i interntový obchod Poháry-ADEK.cz, který se řadí mezi naše Hlavní partnery a my jim děkujeme za věnování krásných pohárů.

Internetový obchod Poháry-ADEK.cz  dodávají sportovní pohárysportovní trofeje, poháry pro společenské akce, pohary pro kulturní akce, medaile pro děti, poháry a trofeje pro golf, fotbal, chovatele psů, koček, holubů, pro koně, kokardy, poháry pro atletické závody, poháry pro rybáře další. Poháry dodáváme pro sportovní akce pořádané jednotlivci, sportovními školami, sportovními kluby, policií, hasiči a v neposlední řadě firmami. V nabídce máme poháry zlaté, stříbrné, bronzové ale také skleněné či dřevěné. V sortimentu také naleznete: levné medaile, skleněné plakety, diplomy grawerton, papírové diplomy, levné sošky a figurky, figurky resinové, sportovní věnce, dárkové a upomínkové předměty pro různé akce, životní jubilea, narozeniny, certifikáty.

www stránky: www.pohary-adek.cz

 

 

X-play je značka, která Vám přináší vybavení pro všechny hráče.

www stránky: www.x-play.cz

 

X-play je značka, která Vám přináší vybavení pro všechny hráče.

www stránky: www.atcmarket.cz/x-gamer

 


Partnerské hotely:

 

Hotel-veronika-logo2001

 

Neustále se snažíme přinést našim hráčům co nejvýhodnější podmínky v rámci našeho projektu i proto jsme uzavřeli další partnerství a mezi Hlavní partnery projektu zařadili i hotel, nyní má tedy náš projek i svůj „oficiální hotel“ a stal se jim hned kvalitní tří hvězdičkový HOTEL VERONIKA.

Hotel Veronika Ostrava se nacházív městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto městského obvodu, cca 2 km od centra Ostravy. Hotel disponuje 56 pokoji a 123 lůžky. Pokoje jsou typu Lux či Standard, od 1. – 4. lůžek. Na pokojích jsou i kuchyňky s lednicí, mikrovlnkou, či konvicí. Pokoje jsou ve 2. a 3. patře bez výtahu. Snídaně se podávají formou bufetu, od 7 – 9:30 hodin.

Zvýhodněna cena pro naše hráče:

Sleva 30% Bez snídaně Se snídani Cena za osobu bez snidaně Cena za osobu se snídani
LUX 1 osoba 588 Kč 658 Kč 588 Kč 658 Kč
LUX 2 osoby 728 Kč 868 Kč 364 Kč 434 Kč
Standard 1 osoba 518 Kč 588 Kč 518 Kč 588 Kč
Standard 2 osoby 658 Kč 798 Kč 329 Kč 399 Kč
Standard 3 osoby 872 Kč 1 082 Kč 291 Kč 361 Kč
Standard 4 osoby 1 162 Kč 1 442 Kč 291 Kč 361 Kč

 

www stránky: www.hotelveronika.cz

Objednávat pokoje můžete také na: recepce@hotelveronika.cz

 


Organizátor:

– Organizátorem celého projektu Ostrava Championship je občanské sdružení Zicherka.cz

 

Hlavním organizátorem celého projektu Ostrava Championship je občanské sdružení Zicherka.cz

Občanské sdružení Zicherka.cz je organizátorem nejrůznějších akcí v našem širokém okolí. Mezi jejich třešničku na dortu patři například organizování nejrůznějších dětských akcí, táborů, škol v přírodě či školních výletů, samozřejmě se nezaleknou i organizování nejrůznějších soukromých či firemních akcí, dokážou zorganizovat i rodinné sešlosti, akce či narozeniny. Ve fantazii se zkrátka meze nekladou a ani organizátoři ve sdružení neznají meze, proto se nezaleknou, žádné výzvy a dokážou z organizovat jakoukoli akci.

www stránky: www.zicherka.cz


Místo konání:

– Místo konání offline turnajů projektu Ostrava Championship je herní klub Black Lotus Gamers, který se nachází v samotném centru OSTRAVY.

Místem konání celého projektu Ostrava Championship je Ostravský herní klub Black Lotus Gamers

Herní klub Black Lotus Gamers je počítačový klub, do kterého si můžete přijít zahrát na nabušené PC. Na smotných Pc na Vás čekají největší současné esport pecky, Za zmínku také stojí obří plátno s projektorem, na který je napojen xbox one a vy si tak můžete přijít vychutnat i tento skvělý zážitek.

www stránky: www.blacklotusgamers.cz


Město Ostrava:

 

Našim podporovatelem je i samotná moravskoslezská metropole OSTRAVA.

OSTRAVA je statutární a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku. Žije zde zhruba 300 tisíc obyvatel. V celé ostravské aglomeraci, tvořené kromě Ostravy obcemi Bohumín, Doubrava, Havířov, Karviná, Orlová, Petřvald a Rychvald, pak žije téměř 600 tisíc obyvatel a je tedy po pražské aglomeraci druhou největší v republice. Širší metropolitní oblast pak představuje asi 1,1 milionu obyvatel.

www stránky: www.ostrava.cz

 

 

 

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers