Reviews

Noční akce

Pro všechny fanoušky počítačových her pořádáme nově od ledna 2019 noční hraní v herním klubu Black Lotus Gamers, kam si každý z Vás může přijít zahrát nejrůznější herní pecky na herní Pc, k mání bude také herní konzole Xbox a občas i Playstation. Na každé naši akci bude probíhat i

7.

GWENT

Tato parádní karetní hra jako je GWENT určitě nesmí na Ostravském šampiónátu chybět, fanoušci této hry se tak mohou těšit na turnaj, který bude doprovázen parádními cenami, úžasnou atmosférou a skvělé zvádnutou organizací.

3.

Starcraft 2

Pc hra Starcraft II pokračuje v epickém příběhu Protossů, Teranů a Zergů. Tyto tři odlišné a mocné rasy se ještě jednou střetnou ve svižné real-time strategii vycházející z legendárního prvního dílu pc hry Starcraft.

6.

FIFA 18

FIFA 15 přináší úžasně detailní a živý fotbal, který vám nabídne dosud nevídané zážitky. Bezprostředně se setkáte s intenzivním povzbuzováním a skandováním fanoušků jako při opravdovém zápase a uslyšíte komentátory seznamující diváky se zajímavostmi ohledně nadcházejícího utkání v rámci dynamického předzápasového programu.

2.

League of Legends

Zkráceně LoL je strhující MOBA hra, která staví na taktice, komunikaci a především týmové hře. Toto dílo má nasvědomí společnost Riot Games. Najdete zde 4 základní mapy a různé módy. Grafické stvárnění je malované, ale příjemné, ovládání je jednoduché a intuitivní. Ve hře budete muste zapojit rychlé myšlení. Riskovat se vždy nevypláci.

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers