Clash Royale pravidla

Obecná pravidla

Turnaje v rámci OSTRAVA CHAMPIONSHIP ve hře Clash Royale se řídí obecnými pravidly OSTRAVA CHAMPIONSHIP tyto pravidla jsou pak doplněna pravidly jednotlivých turnajů.

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi turnaje na DISCORDu. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší. Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Hráči jsou povinni vytvářet snímky z výsledku zápasů i banů pro případ pozdějších protestu či komplikací.

Pokud hráč neodpovídá na výzvu soupeře více, než 10 minut, má soupeř právo podat protest a bude mu udělen freewin. Mezi zápasy jsou hráči povinni reagovat na request soupeře do 2 minut, jinakt prohrávají danou hru.

 

Technické problémy

Pokud dojde k přerušení, za které je zodpovědný jeden z hráčů, tak jeho soupeř vyhrává daný zápas.

V případě, že jeden z týmů požádá o rematch, tak jsou hráči povinní vzít si stejné deky jako v zápase, ve kterém došlo k přerušení.

Admini turnaje nezodpovídají za Vaši techniku ani internetové připojení.

 

Systém Kvalifikačních turnajů

Turnaje se budou hrát systémem Pavouk - Single elimination, všechny zápasy budou hrané v předem určeném clane systému s oboustrannými bany. Týmy jsou povinné zaznamenávat bany a dělat snímky obrazovky z výsledku zápasů, pro případ protestu.

Pokud hráč z druhého týmu neodpovídá na výzvu soupeře více, než 10 minut, má soupeř právo podat protest a bude mu udělen free win. Mezi zápasy jsou hráči povinni reagovat na request soupeře do 2 minut, jinakt prohrávají danou hru/mapu, ne však celý Bo1/Bo3/Bo5 zápas.

BANY: Zabanované karty nesmí hrát ani hráč, který kartu zabanoval. Za použití zabanované karty se považuje až, když hráč danou kartu zahraje. Pokud ji má v decku, ale zabanovanou kartu nezahraje, tak se to nebere jako prušení BANU.

Admin si vyhrazuje právo plošně zabanovat libovolnou kartu pro celý turnaj, v případě, že nebyla ještě globálně vydána a dostupná v chestkách. O této skutečnosti budou hráči informování na discordu.

 

Hlášení výsledků z turnaje

Výsledky se zadávají přes DISCORD server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP , konkrétně do místnosti "výsledky-cr", kterou najdete v sekci Clash Royale u nás na Discordu.

V případě, že nevidíte sekci Clash Royale musíte prvně do místnosti "!Výběr-role-a-hry!", kde si musíte zvolit roli Clash Royale, tím se Vám daná sekce zpřístupní.

 

Ostatní pravidla

Hráči jsou povinni se řídit pravidly "fair-play" a podle pravidel služeb Supercellu.

Na turnaji je přísné zakázáno urážet, nadávat a jinak nevhodně pomlouvat své soupeře či spoluhráče, natož adminy.

Hráči mají zakázané používat clanový chat, pokud to však není nevyhnutelně nutné, vrácení emotů či requestů na karty.

V případě, že hráč neúmyslně přijme výzvu na zápas, na který neměl nastoupit, bude upozorněn. Daný zápas se bude opakovat a poškozený hráč může změnit deck. Pokud se to bude opakovat bude tento hráč vyloučen z turnaje.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu = Cheatování.

Admin má právo za opakované porušení těchto pravidel vyloučit daného hráče z turnaje, v případě potřeby i z celé ligy.

V případě neočekávaných situacích má vždy konečné slovo admin a organizátor turnaje.

 

Hráči jsou povinní respektovat pokyny adminů, komunikovat a hrát v rámci fair-play a dodržovat terms of service Supercellu. V opačném případě může dojít k vyloučení z turnaje. Změna pravidel vyhrazena.

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o