Clash Royale je zpět!

02.05.2021 22:29

Zdravíme všechny příznivce této mobilní hříčky! Jistě jste už zaznamenali nadpis novinky, který prozrazuje vše! Ano, je to pravda a jelikož nemáme 1. dubna, tak se nejedná ani o žádný žert či Apríl!

Můžete se tak těšit na velkou porci zábavy a soutěžení o zajímavé ceny našich partnerů, kterými jsou Gamers Generation a internetový obchod FADEE.

 

Pojďme si však společně celou ligu představit a říct si něco o její podobě. Celá liga se skládá ze čtyř kvalifikačních turnajů a následně jednoho finále. Do finále se probojují hráčí, právě už ze zmíněných kvalifikačních turnajů. Je nutné asi taky říct, že se hraje 1v1, tedy že se jedná o Sólo ligu pro jednotlivce.

Do finále se probojuje celkem 8 nejlepších hráčů, kteří si zahrají o hodnotné ceny. Z každé kvalifikace postupuje do finále rovnou její vítěz. Po kvalifikacích budeme mít tedy čtyři vítěze jednotlivých kvalifikací, kteří mají účast ve Finále jistou. Pokud však počítate správně s námi, tak nám zbývá ve finále obsadit ještě další čtyři pozice, a ty obsadí hráči, kteří během kvalifikací nasbírají největší počet bodů, díky svým účastem, ale taky díky svým stabilním výkonům.

Shrnuli jsme si tedy obecně podobu ligy a pojďme se podívat na to nejdůležitější a to jsou samotné ceny, o které se ve finále bude hrát. Rozdáme ceny v hodnotě přes 1 000 Kč! Vítěz se může těšit na parádní sluchátka značky Audictus a dárkovou poukázku v hodnotě 300Kč do internetového obchodu FADEE k tomu! Na druhém a třetím místě čekají pro naše vítěze také poukázky do internetového obchodu FADEE a to v hodnotě 200 a 100 Kč.

Tato liga nám zároveň ukáže, zda je komunita kolem této hry stále stabilní, zda má stále zájem o turnaje a ligy a co je hlavní, ukáže nám, jak je velká a početná.

 

Myslím, že jsme toho napsali dnes už dost a nyní je třeba jen říct, že registrace jsou už otevřeny a můžete se tak klidně registrovat do kvalifikačních turnajů. U jednotlivých turnajů najdete i další důležité podrobnosti, jako je formát turnaje, pravidla a další podstatné informace a odkazy.

Všechny kvalifikační turnaje najdete ZDE - Turnaje ve hře Clash Royale.

Za OVACHAMP tým
Lukáš "Miniguner" Stařičný - Majitel

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o