CoD WARZONE Season 4!

10.06.2020 09:01

Warzone nám přináší novou 4 sezónu a my, pro vás máme připravený článek. Co nás tedy čeká a nemine?

season 4 príchadzí a my víme co očekavat

Jak už Leaky a datamineři předpověděli, se stává skutečností a v nové sezóně se můžeme těšit na nové prvky, mezi které patří například návrat oblíbené postavy Cpt. Price a to Seasson Passu pro 4 sezonu. Kapitán Price je pro celou herní sérii Call of Duty nepostradatelným článkem a hlavní ikonou. Třeba se brzy dočkáme aktualizace, která nám připomene celou jeho slavnou squadu ze hry COD.   

 

Ovachamp kapitán price

 

Slavný vzhled Kapitána Price se odemkne po dosažení lvl 100

Slavný vzhled Kapitána Price se odemkne po dosažení lvl 100

Aktualizováno: před malou chvilkou, byl nalezen v souborech hry vzhled hlavního operátora Cpt.Price, po dosažení tieru 100 v battlepassu.

Další změna nastane v HUD zobrazení vlevo u hráče. Podle obrázků, které se objevují na internetu poukazují na  neaktivní pláty gas mask, které nebudou mít samostatný obrázek, ale budou se vám zobrazovat pod jmény hráčů, jako počet plátu, gas mask a další (UAV,Strike).

 

WARZONE - Ovachamp

 

Dočkáme se nového zobrazení HUD u hráče dole vlevo!

Dočkáme se nového zobrazení HUD u hráče dole vlevo!

Určitě to někomu přijde nemožné, ale na chuť si přijdou i milovníci těžké techniky. Do Warzone přicházejí poprvé i tanky. Zatím však nevíme, jakým stylem se budou dále využívat, ale netrpělivě čekáme na nové informace, které nám vše přiblíží.

Další várka zbraní je taktéž potvrzena. Galil, Vector, APC9, HK G29 a XM-109 jsou nové typy zbraní, na které se těšíme a doufáme v redakci Airbone Gaming, že přibudou i další.

 

Ovachamp - WARZONE

 

S updatem, by se měl zvýšit počet hráčů, který by měl nabídnout samotný Battle až pro 200 hrajících hráčů, za což jsem pochopitelně rád. Hře by tato nová funkce měla přinést více možností.  Bojíme se však samotné plynulosti hry, jelikož předešlá Sezóna 3 se potýkala s lagami a nerovnoměrnou hrou pro více hráčů. 

Do Field Upgrades by měl přijití i Juggernaut. Někdo i říkal že Jugger je za posledními dveřmi v bunkru 11, ale pšššt to je jen fáma a zatím si to mužem jen myslet.

Nakonec co mapa? Zůstane ? nebo ne ? podle datamineru, bude nová mapa jménem Scrapyard, která nás vrhne do pouštní mapy, po výbuchu atomové bomby a víme, jak se to stane ? Nikdo neví, ale červené tlačítko v bunkru 11 napovídá, že dnes nebo zítra 9.6.2020-10.06.2020, se dozvíme více.

PS: Prý budou i Custom servery, takže pro hráče, kteří si chtějí zahrát na mapě proti sobě, je naprosto dokonalé.

Další věc a to je poslední! Má někdo zájem o Noční Warzone, jako Event, by to bylo naprosto super! Co si myslíte vy ? Obstál by takový Event v COD komunitě?

Zdroj: https://rajhrace.cz

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o