FADEE FORTNITE TURNAJE JSOU TADY!

22.05.2020 15:25

Přesně jak napovídá nadpis téhle novinky! Je to tak! Fanoušci a hráči tohoto herního titulu mohou nově u nás najít turnaje v jejich oblíbené hře. A to však není všechno! Internetový obchod FADEE se rozhodnul, že tyto turnaje podpoří a věnuje do nich parádní ceny! V každém turnaji tak budeme hrát o ceny za minimálně 1000Kč a všem hráčům i divákům navíc rozdáme během turnaje i slevy na nákup.

No nezní to parádně? Co víc si ještě přát? K našemu projektu neodmyslitelně patří i profesionální organizace a skvělá atmosféra, což jen podtrhne to, že se bude jednat o opravdu skvělé turnaje, které si nechají proklouznout mezi prsty jen ti nejhloupější, mezi které právě ty jistě nepatříš!

 

 

Během celého června se turnajů dočkají, nejen všichni hráči, kteří hrají na Pc, ale taky všichni ostatní, kteří hrají jak na mobilu, tak i na Playstationu, nebo na Xboxu. Během května začneme s prvními Sólo turnaji a pak budou následovat i DUA.

 

"Začínáme už v květnu, tak nepropásni tuto příležitost!"

 

Součástí turnajů jsou i Vaši oblíbení YouTubeři, kteří budou všechny turnaje streamovat a samozřejmě si s Vámi taky zahrají! Už teď se na Vás těší B A D I, Matas Bom, Orchalon a NesiCZ. Turnaje začínají už 23. května 2020 a budou se hrát každý následující pátek v 16:00. V případě, že v tom máte trochu jak se říká "guláš", tak můžete některému z adminů napsat na náš DISCORD SERVER projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, kde vám jistě vše vysvětlí a rádi poradí.

 

 

 

Jak si můžete zahrát turnaj?

Turnaje jsou pro všechny a jsou zcela ZDARMA! Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se na našich stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP, kde všechny turnaje budou probíhat.

=> REGISTROVAT SE MŮŽEŠ ZDE <=

 

Video návod, jak se zaregistrovat do turnaje

 

Těšíme se na Vás u parádních turnajů
Váš OVACHAMP tým

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o