Hearthstone liga nastupuje od pondělí na scénu!

14.06.2020 14:19

Pondělí! To je den, kdy se odstartuje nultý ročník online ligy ve hře Hearthstone, který rozhodne o všem. Je stále o tyto turnaje zájem? Má komunita stále dost hráčů, kteří hrají aktivně? Chtějí hráči turnaje v projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP? - Na tyto a další otázky najdeme společnou odpověď až na konci celé ligy. Co však víme, je to, že otázky na tyto odpovědi rozhodnou o budoucnosti této hry v projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP. Přijď si zahrát turnaj, pobavit se, kvalifikovat se a něco vyhrát! Především ale podpořit tuto komunitu! 

Celá liga bude tvořena šesti online kvalifikačními turnaji a jedním LAST CALL online turnajem, ve kterých budou týmy sbírat cenné body, pomocí kterých se kvalifikují do FINÁLE. Celá liga proběhne na online poli!

 

Ovachamp - Hearthstone

 

Všechny kvalifikační turnaje jsou už zveřejněny, a tak si můžete naplánovat své tážení v této lize a svůj sběr bodů! Datum finále bude zveřejněno během průběhu ligy.

Kvalifikace:

Nepatříte mezi ty, kteří hrají turnaje, ale rádi koukáte na nelitostné kartičkové bitvy? V takovém případě si jistě taky přijdete na své, jelikož tyto turnaje budou doprovázeny i živým vysíláním, které budete moci sledovat z pohodlí svých domovů na našem twitch kanále Ovachamp. Tímto vysíláním vás provedou i zkušení komentátoří, takže určitě půjde o velice slušnou podívanou.

Věříme, že se vám náš počin bude zamlouvat a líbit, a to jak hráčům, tak i všem skvělým fanouškům.

S pozdravem
Váš Ovachamp tým

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o