Jak to u nás bude vypadat v Srpnu?

26.07.2021 11:35

Možná jste si všimli, že v Červenci to u nás nezářilo, jako v předešlých měsících. Nejedná se však o nic výjimečného, protože pravidelně každý rok v letních měsících odpočíváme, ale především připravujeme akce na podzim. I přesto, že se zdá, že zažíváme opak, tak opak je pravdou, jelikož v letošním roce jsme pro Vás přes léto připravili mnohem více akcí než v předešlých letech.

 

 

Jak to bude vypadat v srpnu?

V Srpnu se navíc můžete těšit na parádní týmovou Clash Royale ligu, která začne už 7. srpna 2021.

Na 'stole' nám však nebudou chybět ani hrací karty v podání už druhé ONLINE kvalifikační Hearthstone ligy s možností kvalifikovat se na GRANDFINÁLE na konci října, kde se bude v Ostravě hrát o 10 000Kč! V kvalifikacích navíc rozdáme dalších 4 200 Kč! Není to nádhera? Co víc si jen přát?

Tím však výčet našich akcí v srpnu nekončí a na konci srpna odstartuje i druhá Valorant liga s mnohem větší finanční částkou v podobě odměn pro vítěze, než byla ta první a to díky partnerovi, který má tuto ligu podpořit a také díky finančnímu daru jednoho z Vás! Ano, jeden z Vás se rozhodl podpořit další Valorant ligu finanční částkou 5 000Kč! Za to mu opravdu ze srdíčka děkujeme! Na závěr u této hry jen dodám, že se plánuje udělat liga i pro "slabší" hráče a týmy. Těšte se!

V srpnu také odstartuje registrace do Call of Duty WARZONE ligy, která se začne hrát na začátku Září a protáhne se nám až do konce letošního roku. Slíbit můžeme i pěknou finanční odměnu 8 000 Kč pro ty nejlepší týmy! Určitě se bude hrát formou PRIVATE MATCH systému a týmy, tak budou moci porovnat síly na jedné rozlehlé mapě a ukázat ostatním, kdo je tady opravdu nejlepší!

 

 

Fanoušci dalších herních titulů se mohou těšit s příchodem září, kdy odstartuje další vlna skvělých Brawl stars turnajů, přijdou na řadu i offline akce v CS:GO a HS!

Doporučujeme sledovat naše sociální sítě a určitě Vám od nás už nic neunikne, navíc tam neustále probíhá nějaká soutěž o zajímavé ceny našich partnerů.

Za OVACHAMP tým
Lukáš "Miniguner" Stařičný

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o