Kolik jsme toho v roce 2021 rozdali?!

13.01.2022 01:54

Je to až neuvěřitelné, k jakému numeru jsme se v minulém roce dostali! Ale ano je to tak, viděli jste správně, číslo 274 150 Kč je skutečná hodnota všech odměn, které jsme v minulém roce rozdali. Pojďme se na to však podívat podrobněji a říct, si z čeho se to číslo skládá a jak jsme se k němu dostali.

Je třeba říci, že číslo se skládá ze tří položek. První je finanční částka, kterou jsme rozdali v našich turnajích a ligách jedná se o hodnotu 127 760Kč. Druhá část jsou pak hmotné ceny v hodnotě 101 160Kč. A poslední část, což byla novinka v minulém roce jsou soutěže a giveaway v hodnotě 45 230 Kč.

Když se na ty čísla podíváme, tak je fajn vidět trend, kdy se nám poprvé podařilo rozdat více peněz, než hmotných cen. Je to podle nás ten správný směr, protože v dnešní době všichni především chtějí vyhrávat money. Když se na to podíváme ještě jednou, tak si můžeme říct, že se opět jedná o největší sumu, kterou jsme kdy rozdali. Navíc, když se na to podíváme do třetice všeho dobrého, tak se jedná o více než čtvrt miliónu, a to už je pořádný balík!

Jak to bude vypadat v letošním roce?

Veškeré ingredience se momentálně na letošní rok shromažďují. Následně v únoru můžeme začít péct a vařit. Co však víme je to, že bez Vás to rozhodně nepůjde! A co více! Jen s Vámi toho dokážeme letos vymyslet a vykouzlit mnohem a mnohem více! Chcete tedy, abychom v letošním roce trhly další rekord a rozdali ještě větší balík? Tak nás určitě sledujte, podpořte a hlavně, přijďte se bavit a hrát naše turnaje. Ony to totiž nejsou naše turnaje našeho projektu, ale naše turnaje nás všech! Celé komunity a všech správných hráčů a fanoušků, ve kterých dřímá to pravé esportové srdce!

Podpořte nás a my Vám to 100x vrátíme!

S pozdravem za OVACHAMP tým
Lukáš Stařičný - Majitel

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o