Novoroční dopis naší komunitě

01.01.2022 20:32

Vážení hráči, hráčky a čtenáři našich článků,

náš projekt Ovachamp má za sebou další rok existence a letos jsme se rozhodli že část tohoto roku oslavíme s vámi, prostřednictvím tohoto dopisu veřejnosti. Co tedy můžete v tomto dopisu čekat? Nejdříve se ohlédneme zpátky na rok za námi a zeptáme se čím vším jsme si společně prošli, co nového jsme zažili a jaké stálice našich her se letos ukázaly mezi našimi turnaji, poté se podíváme na vzkazy z našeho týmu, které zanechali vám, naší herní komunitě, v těchto svátečních časech. Poslední odstavec se pak podívá do budoucnosti, jaké plány a novinky si chystáme? a s čím se chystáme rozloučit na našich stránkách kvůli nedostatku hráčů? Doufáme že vás tímto motivujeme ke stálé přízni a ukážeme vám že u nás i nadále je o co stát!

   V rekapitulaci roku 2021 se nedá přehlédnout čisté množství akcí které jsme pořádali, od naší Hearthstone ligy, přes hry jako COD: Warzone, CS: GO a Overwatch, až po Brawl Stars a Clash Royale. Začátkem roku jsme ujížděli na trendu Among Us z konce minulého roku a ke konci roku letošního opět přidáváme na naše stránky turnaje z her jako Minecraft, který zažívá svou renesanci, nebo Valorant, který se od svého vydání těší velké popularitě u naší herní komunity. Naše hry jsme za poslední rok i outsourcovali, například Age of Empires liga byla velkým úspěchem mezi našimi olschool hráči a do NHL turnaje se taktéž našla řada nadšenců. Celkem se vám za poslední rok do našich turnajů podařilo registrovat více než 3300krát a to je číslo které za posledních pár let neustále roste. Za zmínku stojí i náš nultý ročník veletrhu Ovagames který by se dal popsat jako úspěch díky několika stech návštěvníků, stejně jako díky zpětné vazbě od vás, naší komunity. Měli jsme tu ale i případy kdy bylo nutné aby admini zasáhli kvůli porušování pravidel, především hry jako COD: Warzone a CS:GO se u nás zaznamenaly svými častými konflikty mezi hráči a týmy, ať už oprávněnými nebo ne. Celkem bychom však chtěli poděkovat za přízeň která pomohla udělat tento rok úspěšnějším než kdy dřív.

 

    Druhou sekcí tohoto dopisu jsou pak vzkazy našich adminů vám, naší komunitě:

Náš komentátor MarkomanTv se rozepsal slovy:

 “Ja by som odkázal asi že ako komunita by sme mali držať spolu. Začína sa doba, v ktorej máme my ako komunita možnosť zmeniť česko-slovenský gaming k lepšiemu. Zmeniť ho tak, aby viac hľadel na potreby hráčov, aby sa tu naozaj budovalo a nie iba hrabalo ako doteraz. Ak budeme držať spolu, tak sa to naozaj čoskoro podarí. Sme ale iba takí silní, ako je silná komunita sama.”

 

Ze grafického tmu se ozval Martass vzkazem: 

“Že přeji do nového roku hodně štěstí, úspěchů a doufám že se v roce 2022 uvidíme na nějakém turnaji nebo akci od Ovachampu”

 

Náš Discord admin Zapo tu pro vás zanechal tato slova: 

“Nikdy som nebol na dlhé príhovory.”

“...ale prajem Vám aby nový rok vyšiel podľa vašich predstáv. Mnoho úspešných turnajov v ktorých môžete zbierať tak cenné skúsenosti a navezovať nové známosti. Chcel by som sa Vám aj poďakovať za to, že ste sa zúčastnili na našich turnajoch, že ste boli členmi Ovachampu a že svojími návrhmi sa nám pomáhate zlepšovať.”

 

Jako poslední napsal náš Brawl Stars admin RedCree svou zprávu ve znění: 

“Šťastné a pohodové sviatky prajem, nech si užijete voľno a čas s rodinou a potom sa s chuťou vrhnete na ďalšie suprové ešportové podujatia. Teším sa na vás všetkých!”

    V posledním odstavci bychom se tedy mohli podívat na to co nás čeká a nemine. Začněme tedy smutnými zprávami, jelikož změny často vedou nejen k tomu že přijímáme nové věci, ale i k tomu abychom řekli sbohem těm věcem které již s námi nemohou udržet krok. Součástí těchto změn bude především redukce našeho organizačního týmu, snižování počtů se bude týkat problémových a  neaktivních členů, řekněme že dojde na jakousi “novoroční čistku” v našich řadách. Na druhou stranu do našich řad přijímáme nové aktivní členy, kteří se prokázali jako kvalitní výpomoc (do těchto řad neustále sháníme lidi na obsazení pozic), jako příklad lze uvést Misterixixe, kterého již někteří z vás mohli potkat na našich offline akcích. Také si plánujeme pokračovat v naší nové tradici Ovagames, tento veletrh už jsme zmínili výše a díky jeho úspěchu jsme se rozhodli jej letos zopakovat. V roce 2022 dojde taktéž k update našeho eshopu a to jak novým designem tak i rozšířením sortimentu. Plánujeme si i zlepšení turnajového systému a našich stránek. Co se herních titulů a jejich turnajů týče, jsou plány na další rok stále takříkajíc “ve hvězdách”, jedinou jistotou je, že Hearthstone liga už má plán online i offline turnajů, které bychom rádi uskutečnili, pokud nám covid a sponzoři dají možnost. Na to vše a mnohem více se můžete těšit v roce 2022.

pngwing-com(1) 

Jak jde vidět, na rok 2022 máme plánů i elánu dost, a z předchozích let jde vidět že je i o co stát. Náš tým se rozhodně těší, ale na co se těšíme víc jste vy, naše herní komunita, přejeme vám tedy šťastný a úspěšný nový rok a hodně zdraví a úspěchů v novém roce, protože bez nich se určitě nesetkáme.. 

 

Za tým Ostrava Championship,

Miloslav “Darken” Šobáň

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o