Nový banovací systém!

04.05.2021 22:53

Nedílnou součástí každého organizátora je bohužel i setkávání se s lidmi, kteří hledají nejrůznější způsoby, jak obejít pravidla. Obcházení pravidel může probíhat nejrůznějšími způsoby, a to ať už pomocí nelegálních programů třetích stran, nebo i skrze nevhodné chování. Zkrátka je jich opravdu hodně a kdybychom si je měli všechny popisovat, tak jsme tady opravdu hodně dlouho, a navíc nás určitě všechny ani nenapadnou, protože hráči dokážou vymyslet někdy takové věci, že i zkušení organizátoři jsou překvapeni.

My u nás v OSTRAVA CHAMPIONSHIP od začátku říkáme, že u nás prostor pro tyto hráče není! Chceme tvořit turnaje a ligy pro hráče, kteří si toho váží a nemají potřebu obcházet pravidla! Dnešním dnem jsme nasadili na naše stránky propracovaný banovací systém, kterým nám bude velmi dobrým pomocníkem v boji proti těmto hráčům. Jak přesně náš systém funguje samozřejmě zveřejňovat nebudeme, jelikož je to naše tajemství, na kterém jsme usilovně dlouho pracovali a následně i testovali a opravovali chyby.

Nyní je vše funkční, a proto se může některým jedincům nově stát, že když se budou chtít přihlásit u nás na webových stránkách, tak na ně vyskočí nová hláška: "Váš účet byl zabanován za nedodržování pravidel!"

 

Za OVACHAMP tým
Lukáš "Miniguner" Stařičný - Majitel

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o