PlayStation plus srpen

30.07.2021 06:51

Od prvního srpnového úterý 3. 8. 2021 si majitelé PS+ budou moct přidat do své knihovny 3 nové hry. Hry pro měsíc srpen jsou následující...

1920x1080_3G_EN 

Hunter’s Arena: Legends | PS4, PS5

Vyzkoušej si extrémní boj na blízko, ve kterém ti nezbude než vylepšit své bojové schopnosti – pokud chceš zůstat jako poslední naživu.

Hra Hunter's Arena: Legends se může pochlubit dynamickým bojovým systémem, který v sobě snoubí krytí a protiútoky, vzdušné kombinace a bojová umění a přináší tak intenzivní bojové zážitky.

V kombinací RPG, online bojové arény pro více hráčů (MOBA) a mechanismů battle royale se můžeš pustit do budování svého vlastního herního stylu i strategie, s jakou se postavíš konkurenci.

Hunter's Arena: Legends nabízí intenzivní zápasy 1v1 a také sólové i trojkové režimy battle royale.

 

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville | PS4

Připrav své hráškostříly na další díl pořádně přehnané série Plants vs. Zombies. Konflikt teď zasahuje i mimo Neighborville, do nových společenských i otevřených regionů v dalekém okolí jednoho z herních měst, kde vládne největší konkurence.

Vyber si jednu z 20 plně upravitelných tříd postav, zdokonal svůj herní styl a za každé vítězství na bojišti získávej nové odměny.

Sestav s kamarády tým online nebo se sesedněte na jednom gauči a vrhněte se do pozoruhodné série nových výzev, zdolejte nepřátelské hordy v režimu PvE, zahrajte si proti ostatním hráčům online nebo rozpoutejte maximální řádění v nové bitevní aréně.

 

Tennis World Tour 2 | PS4

Tennis World Tour 2 je rozhodně lepší než první díl od studia Breakpoint. Dokonce je to překvapivě lepší a přesvědčivější simulace než AO Tennis 2, který vyvinul také tým Big Ant. Jenže ve všem ostatním kromě samotného tenisu novinka zaostává. A byť by příjemný pocit ze hry měl být tím rozhodujícím, sám o sobě prostě nestačí.

 

zdroje:

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o