Rozhovor s vítězem Clash Royale Season 2 ligy!

11.10.2020 17:56

Clash Royale Season #2 našel svého vítěze. SunSet si odnáší vítězství i finanční odměnu 500kč za jeho odvážné výkony v Ovachamp CR Season 2 ligy.

 

Náš výherce Sunset si nebral servítky a to hned ukázal v prvních hrách, kde odstranil ze hry andrej123 i nováčka a runner-up hráče Chleba, kterému taktéž uštědřil rýchlé hry.
Ve winner bracket finals se střetl s JardaCZ21. Ze začátku to vypadalo, že SunSet si tento zápas odnese bez prohry, když si hned vybudoval výhodu 2:0. Jarda překvapil a rýchlymi cycle decky dorovnal na 2:2.
Po velmi close 3 minutách bohužel Jarda nestačil a elixír generátorem SunSet převálcoval cycle a odnesl si vítězství 3:2.
Grand finálový zápas se hned rozběhl v plném proudu, s výhodou pro SunSeta po výhře Winner bracketu 1:0. Kanybal, nadějný hráč, který potrápil hráče jako napr. VeľkýMatematik či andrej123 se rozhodl to SunSetovi zkomplikovat. Naštěstí, díky close tie-breakerům a strhujících overtimes si odnesl SunSet pohodlné vítězství za stavu 3:0.

 

Finálne standings:


1. miesto = Sunset
2. miesto = Kanybal
3. miesto = JardaCZ21

Zasloužené vítězství, tak by se dala shrnout cesta našeho vítěze. Tato překvapení v turnajích a ligách je vždy radost vidět. Už bylo dosti filozofování a nyní se pojďme podívat na to, co vás nejvíce zajímá, a to je samotný rozhovor s našim vítězem.

 

Nejdříve bych ti rád pogratuloval k výhře druhé sezóny Ovachampu. Prošel sis dlouhou cestu, aby si si vybojoval 500kč za svoje umístění. Jak vnímáš průběh samotné kvalifikace play-offs?"  

 "Děkuji, kvalifikace jsem nijak dobře neodehrál, finále už bylo lepší."

 

Mnohí hráči už o tobě slyšeli a máš za sebou slušnou účast na turnajích, reputaci i zkušenosti. Prozdravil by si mi, kdy si CR začal hrát a jaké výsledky máš již za sebou? 

"Zrovna před pár týdny to byli už 3 roky co hraju CRko, mám za sebou pár starších turnajů na playzone, kde byl můj největší úspěch (3. místo) na podzimní sklizni 2018 (v týmu Antidote), ESL - yenkee liga cz/sk - (2. a 4. místo), RBUH 2020 - (celkově 9. místo) a teď jsem zapl i ovachamp a dostal se až na první místo."

 

Jaký deck je tvůj oblíbený a co jsou jeho silné stránky?

"Nejoblíbenější jsou určitě 3M do ramky a hordy (4.3), bohužel deck vyžaduje obzvlášť v téhle metě hodně skillu, moc silných stránek nemá."

 

Byl v turnaji i nějaký soupeř, který ti dal nejvíce zabrat počas ligy? Pokud ano,proč?

"Řekl bych Kanybal. Hlavně díky jeho výběrem velice originálních decků."

 

Rád by sem se tě zepta, jak to vidíš s Clash Royale počas budoucího roku a myslíš si, že tě uvidíme brzy i na jiných turnajích?

"Těžko říct, ale doufám, že se do nějakých turnajů ještě zapojím."

 

Na závěr by sem trochu změnil téma. Kdo je podle tebe dalším talentem, který na CR scéně ještě mnoho dokáže?

"Opravdu nevím, to ukážou nadcházející ligy a turnaje, ale možná bych zmínil PatoStarka a Bleka."

 

Děkuji za tvůj čas na rozhovor. Nakonec mám na tebe ještě jednu otázku - Co děláš, počas tohoto koronavirusového období na odregování mimo Clash Royale?

"Pokud není online výuka, tak většinou kouknu na nějaký film nebo jdu ven."

 

Děkujeme Sunsetovi za jeho věnovaný čas na rozhovor. Děkujeme taktéž všem hráčům, kteří se zúčastnili turnajů a věříme, že se brzy uvidíme znovu v další lize.

 

S pozdravem pěkného dne
Váš OVACHAMP tým

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o