Co nabídne hra Steel Hunters? • Mistrovství Ostravy v Esportu

Co nabídne hra Steel Hunters?

09.06.2024 18:26

Běloruské studio Wargaming.net je mezi hráči známo svými multiplayerovými tituly s převážně válečnou tématikou. S jejich novým titulem Steel Hunters se však rozhodli vydat trochu jiným směrem.

Co je Steel Hunters?

Možná jste o studiu Wargaming ještě neslyšeli, ale určitě jste někdy zahlédli jejich hry. Jsou známé svými multiplayerovými tituly s válečnou tématikou, kde si hráči vyzkouší různá vozidla používaná během válečných konfliktů, jako jsou tanky (World of Tanks), válečné lodě (World of Warships) nebo letadla (World of Warplanes). Teď ale studio pracuje na novém projektu, který se výrazně liší od těch předchozích. Jedná se o hru Steel Hunters, která nás zavede do vzdálené budoucnosti, kde místo tanků a válečných lodí budeme bojovat v obřích bojových "mechách".

Popis hry a gameplaye

Dle oficiálních stránek hry je Steel Hunters free-to-play hero shooter, jenž kombinuje prvky PvPvE a Battle Royale. Hráči na mapě se budou setkávat nejen s ostatními protihráči, ale také s nepřátelskými NPC. Na každé mapě je celkem dvanáct hráčů, rozdělených do skupin po dvou. Každý hráč ovládá jednoho z unikátních mechů, kteří mají různé zbraně a schopnosti. Navíc každý mech lze postupně vylepšovat, aby byl ještě silnější.

Jak vypadá jeden zápas? Vy a váš kolega budete umístěni na jeden ze startovních bodů na mapě. Poté začíná lov NPC robotů, z nichž získáváte zkušenosti, lékárničky a kusy jader, které vám mírně zvýší základní statistiky. Občas narazíte na protihráče, které musíte zničit dřív, než oni zničí vás. Když zůstává jen pár týmů, otevře se úniková cesta, kterou musíte se svým parťákem zabrat, nebo dorazit poslední týmy, abyste vyhráli.

Pomoc při vývoji

Pokud rádi pomáháte tvůrcům při vývoji her, mám pro vás dobrou zprávu. Na oficiálním webu hry je možnost se zaregistrovat do alfa testování hry v různých termínech, které vývojáři určí.

Příspěvek z superparmeni.eu

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o