Podpora • Mistrovství Ostravy v Esportu

Podpora

Nevíte si s něčím rady? Pak jste na té správné stránce! 

V těchto řádcích najdete veškeré informace, které by se vám mohly hodit, a kdybyste zde náhodou něco nenašli, můžete se nás na to zeptat. 
Jedna z možností, jak nás můžete kontaktovat, je skrze kontaktní formulář, který najdete na této stránce "Kontakt". Dále se na nás můžete obrátit na emailové adrese esport@ovachamp.cz

 

Proč nám napsat?

Na výše zmíněné kontakty nám můžete posílat veškeré své dotazy, na které vám v co nejkratším čase rádi odpovíme.

Mimo jiné nás však zajímají také vaše tipy, rady a návrhy, jak bychom mohli zlepšit náš projekt nebo naše turnaje, takže máte-li nějaké, neváhejte nám je sdělit! Pomůže nám cokoliv, co vám udělá radost. 

Můžete se na nás obrátit také v případě, že vám něco nefunguje, např. objeví-li se problémy s registrací apod. I tehdy jsme tady pro vás, rozhodně vás nenecháme na holičkách a pokusíme se vám ze všech našich sil pomoci. Stačí se jen ozvat! 

Může se stát, že se z vaší strany objeví také nějaká stížnost, ať už na to, že na turnaji neproběhlo něco podle pravidel či podle vašich představ, nebo na cokoliv jiného, co vás z naší strany nepotěšilo. Ani v tomto případě se od vás neodvrátíme a pokusíme se s vámi vše v poklidu vyřešit. Nejsme tady proto, abyste byli nespokojeni, právě naopak! 
Jak správně napsat stížnost, aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, najdete na těchto stránkách "Jak napsat stížnost".
Prosíme, držte se předepsaných pokynů, abychom mohli vše vyřešit hladce a co nejrychleji, děkujeme! 

 

Přidej se k nám!

Není tajemstvím, že stále a rádi rozšiřujeme řady našeho organizačního týmu a přijímáme milé človíčky, které baví organizovat, nebo se chtějí podobných akcí zúčastnit "z té druhé strany". Jsi jedním z nich také ty? Tak se nám neváhej ozvat!  

Hledáme organizátory i administrátory turnajů, redaktory, ale také pomocníky, jejichž pomocná ruka je pro přípravu našich turnajů nesmírně důležitá! 

Staň se členem bezva party a rozšiř si sbírku skvělých zážitků! :-) 

 

Vlastnictví slotu

Pokud není u konkrétního turnaje uvedeno jinak, řídí se naše turnaje a ligy dokumentem, který podrobně popisuje vlastnictví slotu.

Tento dokument je veřejně přístupný a můžete si ho přečíst ZDE - Vlastnictví slotu | Pravidla a podmínky.

Pravidla a podmínky vlastnictví slotu jsou i nedílnou součástí "Podmínek ochrany osobních údajů a pravidel"

 

Storno poplatky!

Pokud není u konkrétního turnaje uvedeno jinak, řídí se naše turnaje a ligy storno poplatky, které najdete ZDE - Storno poplatky OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Storno poplatky jsou i nedílnou součástí "Podmínek ochrany osobních údajů a pravidel".

O vrácení částky za startovné můžete požádat ZDE - Refund za startovné v turnaji.

 

Role členů v týmu!

Chcete rozdělit role členům ve vašem týmu na našich webových stránkách, ale nevíte, co jaká role znamená a má za práva? Koukněte na stránku ZDE - Role členů v týmů a jejich pravomoce.  Na této stránce najdete vše podrobně popsáno.

 

Obecná pravidla pro účast v soutěžích a giveaway!

Všechny soutěže a giveaway organizované společností Ostrava Championship se řídí těmito obecnými pravidly, které najdete v dokumentu ZDE - Pravidla soutěže a giveaway.

Všechna popsaná pravidla vyplývají z logiky věci a nejsou v pravidlech žádné speciální a skryté chytáky.

 

FAQ - Často kladené dotazy!

 

Jak se registrovat na našich stránkách www.ovachamp.cz?

Registrovat se na našich stránkách můžete ZDE - Registrace uživatele. Podrobnou ukázku, jak se správně registrovat najdete i v našem VIDEONÁVODU ZDE.

Jak správně vyplnit Vaše Game ID v profilu a jak ho můžete změnit?

Připravili jsme pro Vás podrobný videonávod, který vám ukáže, kde můžete vyplnit své Game ID a zároveň je ve videu popsáno, jak lze Game ID ve svém profilu změnit. Podrobný VIDEONÁVOD ZDE.

Jak založit vlastní tým na našich webových stránkách?

Opět jsme pro Vás připravili podrobný videonávod, který vás provede krok za krokem, jak správně si můžete u nás založit vlastní tým a stát se tak opravdoým leaderem týmu. Podrobný VIDEONÁVOD ZDE.

Jak pozvat hráče do týmu, případně jak požádat jako hráč o vstup do konkrétního týmu?

Nejjednoduší je kouknout na VIDEONÁVOD ZDE, kde zjistíte, jak pozvat hráče do týmu. Pokud vás však spíše zajímá, jak požádat o vstup do konkrétního týmu, tak se podívejte na VIDONÁVOD ZDE, který vám jistě pomůže.

Jak můžete nastavit role v týmu svým hráčům?

Není nic jednodušího, než kouknout na náš podrobný VIDEONÁVOD ZDE, kde se dozvíte, vše podrobně co potřebujete k tomuto tématu vědět.

 

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o