Podpora

Nevíte si s něčím rady? Pak jste na té správné stránce! 

V těchto řádcích najdete veškeré informace, které by se vám mohly hodit, a kdybyste zde náhodou něco nenašli, můžete se nás na to zeptat. 
Jedna z možností, jak nás můžete kontaktovat, je skrze kontaktní formulář, který najdete na této stránce "Kontakt". Dále se na nás můžete obrátit na emailové adrese info@ovachamp.cz

 

Proč nám napsat?

Na výše zmíněné kontakty nám můžete posílat veškeré své dotazy, na které vám v co nejkratším čase rádi odpovíme.

Mimo jiné nás však zajímají také vaše tipy, rady a návrhy, jak bychom mohli zlepšit náš projekt nebo naše turnaje, takže máte-li nějaké, neváhejte nám je sdělit! Pomůže nám cokoliv, co vám udělá radost. 

Můžete se na nás obrátit také v případě, že vám něco nefunguje, např. objeví-li se problémy s registrací apod. I tehdy jsme tady pro vás, rozhodně vás nenecháme na holičkách a pokusíme se vám ze všech našich sil pomoci. Stačí se jen ozvat! 

Může se stát, že se z vaší strany objeví také nějaká stížnost, ať už na to, že na turnaji neproběhlo něco podle pravidel či podle vašich představ, nebo na cokoliv jiného, co vás z naší strany nepotěšilo. Ani v tomto případě se od vás neodvrátíme a pokusíme se s vámi vše v poklidu vyřešit. Nejsme tady proto, abyste byli nespokojeni, právě naopak! 
Jak správně napsat stížnost, aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, najdete na těchto stránkách "Jak napsat stížnost".
Prosíme, držte se předepsaných pokynů, abychom mohli vše vyřešit hladce a co nejrychleji, děkujeme! 

 

Přidej se k nám!

Není tajemstvím, že stále a rádi rozšiřujeme řady našeho organizačního týmu a přijímáme milé človíčky, které baví organizovat, nebo se chtějí podobných akcí zúčastnit "z té druhé strany". Jsi jedním z nich také ty? Tak se nám neváhej ozvat!  

Hledáme organizátory i administrátory turnajů, redaktory, ale také pomocníky, jejichž pomocná ruka je pro přípravu našich turnajů nesmírně důležitá! 

Staň se členem bezva party a rozšiř si sbírku skvělých zážitků! :-) 

 

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o