Přehled financí • Mistrovství Ostravy v Esportu

Přehled financí

Na této stránce můžete vidět přehled našich financí. Můžete si tak sami udělat obrázek, jestli umíme s penězy dobře hospodařit. Navíc si můžete udělat názor i na to, jestli opravdu děláme, jak se říká, hodně 'muziky' za málo peněz.

Jsme přesvědčeni o tom, že pokud se za projektem skrývá ušlechtilá myšlenka, tak určitě není důvod něco skrývat, což je i náš případ! Proto jsme se rozhodli udělat tento projekt více transparentní a odkrýt naše karty z pohledu financí. Navíc bychom tímto krokem zase o něco více rádi přiblížili projekt všem hráčům a fanouškům.

Všichni, kteří se na projektu podílejí, jsou dobrovolníci a dělají to z jednoho prostého důvodu: protože je to baví! Mějte to prosím vždy na paměti, a když jdete hrát u nás nějaký turnaj, zkuste na to nahlížet, pokud budete řešit nepříjemnou situaci s adminem - děkujeme :) Většinu věcí financujeme ze svých vlastních kapes, případně ze startovného na turnajích. Doufáme a věříme i v to, že jde vidět, že to vše děláme srdcem.

Jsme si vědomi toho, že návštěvník, který dorazí na naše webové stránky, akce, turnaje, sociální sítě a další, může rychle nabít dojmu, že máme od partnerů spoustu peněz, které přehazujeme vidlema. Skutečnost je však opravdu jiná, většinou se jedná o partnery, kteří nám věnují hmotné dary do turnajů, případně zapůjčují techniku na offline turnaje - my jim za to samozřejmě mockrát děkujeme.

Je samozřejmě také pravdou, že občas nějakou tu korunu dostaneme ať už od Vás jako fanoušků, nebo právě od partnerů. Jelikož se však jedná o skromné dary, nevidíme žádný problém v tom vše zveřejnit a navíc touto formou i ukázat a poděkovat za věnování finančního daru. Nevidíme taky důvod něco skrývat ani v budoucnu, pokud by se našel partner, který by nám věnoval větší finanční obnos, jelikož nemáme žádné nekalé umysly a vše dáváme na naše akce a turnaje.

Pokud to bude v našich silách, tak se budeme snažit informovat i o darování hmotných darů do turnajů od našich partnerů.

Přehled účetnictví - Tabulka

Spolupráce

V případě zájmu o navázání spolupráce využijte tento kontakt: Lukas.Staricny@ovachamp.cz

 

Jak můžeš podpořit tento projekt OSTRAVA CHAMPIONSHIP?

V případě, že se ti zamlouvá náš projekt a chceš ho podpořit, můžeš tak učinit jedním z těchto možnosti:

 1. Zaslání finanční částky na bankovní účet:
  • Číslo bankovního účtu: 2100793246/2010
  • IBAN: CZ8420100000002100793246 (používá se pouze pro zahraniční platby)
  • Variabilní symbol: 12345
  • Poznámka: (Dobrovolné)
   • Pokud chcete mít zveřejněné u darované částky i své jméno a příjmení, tak ho prosím zde vyplňte. Jestli chcete zůstat v anonymitě, nic zde nepište.
   • Do poznámky dále můžete napsat, na co chcete, abychom peníze použili. (např.: "Peníze dejte prosím do Hearthstone ligy.")

 2. Zaslání finanční částky na PayPal účet:
  • PayPal účet: lukasstaricny@seznam.cz
  • Poznámka: (Dobrovolné)
   • Pokud chcete mít zveřejněné u darované částky i své jméno a příjmení, tak ho prosím zde vyplňte. Jestli chcete zůstat v anonymitě, nic zde nepište.
   • Do poznámky dále můžete napsat, na co chcete, abychom peníze použili. (např.: "Peníze dejte prosím do Hearthstone ligy.")

 3. Kliknutím na jednu z reklam na webových stránkách
  • Chcete podpořit to, co děláme, ale nechcete zasílat své peníze? Pak nás můžete podpořit kliknutím na jednu z reklam, která běží na našich stránkách. Pokud se vám produkt či služba z dané reklamy líbí, tak můžete provést i interakci.
  • Jedním klikem nám věnujete 1 - 4 Kč - děkujeme.

Podpořit nás samozřejmě můžete i bez financí:

 1. Lajk na našich FB stránkách: FB stránky OSTRAVA CHAMPIONSHIP
 2. Sledováním na našem Instagramu: Instagram OSTRAVA CHAMPIONSHIP
 3. Odběrem na našem YouTube kanále: Youtube kanál OSTRAVA CHAMPIONSHIP
 4. Sledováním našeho Twitch kanálu: Twitch kanál OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Předem Vám mockrát děkujeme za Vaši přízeň i za to, že nám fandíte a zůstaváte s námi!

Za OVACHAMP tým
Lukáš Stařičný - Majitel projektu

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o