Partneři šampionátu

Na této stránce najdete seznam všech našich partnerů a informace o nich. Ze srdce všem z nich děkujeme! 

 

ASUS

 

 

Náš Hlavní Generální partner celého projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP je špičková společnost ASUS. Její kvalitní produkty si můžete vyzkoušet na všech našich akcích, jelikož počítače, na kterých hrajeme, jsou postavené právě na komponentech této světové značky.

Společnost ASUS je pátý největší výrobce počítačů a největším výrobcem základních desek.

Tato společnost vyrábí počítače, monitory, servery, mobilní telefony, notebooky, tablety a také počítačové komponenty – základní desky, grafické karty, zvukové karty a síťové prvky. Jejími produkty jsou také klávesnice, myši a sluchátka nejvyšší kvality. Vedle samotné výroby se věnuje i vývoji technologií, díky kterým může poskytovat špičkové produkty i pro ty nejnáročnější hráče.

www stránky: www.asus.com

Genesis

 

Našim Generálním partnerem je společnost natec Genesis, která se zaměřuje především na samotné hráče. Vyrábí pro ně nejen špičkové periférie, ale i herní křesla, reprobedny, gamepady, PC skříně a jiné.

Společnost natec Genesis je všem dobře známá. Především díky svým špičkovým periferiím se soustředí na samotné hráče počítačových her. Samozřejmě nabízí i výborné ergonomické křesla, bedničky, PC skříně a dokonce i gamepady. Čeho se ještě dočkáme od této skvěle se rozvíjející společnosti?

www stránky: www.genesis-zone.com

X-Diablo

 

Špičkové PC sestavy pro každého náročného hráče, to je značka X-DIABLO, která patří mezi naše Hlavní partnery.

Zapojte se do herního světa – světa gamingu – a užijte si své hry naplno!

X-Diablo jsou české PC sestavy, které se vyrábějí v Ostravě ve výrobním závodě společnosti AT Computers s.r.o.

Široká produktová nabídka nabízí tři základní herní sestavy podle typu skříně, ale můžete si nakonfigurovat i herní stroj přesně na míru. Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Všechna nabízená řešení prochází náročnými testy kompatibility, máte tedy zaručenou 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem.

Všechny tyto sestavy si můžete vyzkoušet i na našich akcích a turnajích, které pro vás organizujeme.

www stránky: www.x-diablo.cz

FADEE

 

I tento internetový obchod se nás rozhodl podpořit a stal se našim Partnerem. Mimo jiné je také hlavním partnerem našich FORTNITE turnajů.

Fadee.cz je internetový obchod založený samotnými hráči počítačových her a fanoušky e-sportu.
Na těchto internetových stránkách najdete nejrůznější produkty vašich oblíbených her, jako jsou například Counter Strike: Globall Offensive, League of Legends, World of Warcraft, Fortnite nebo třeba Playerunknow´s battlegrounds.

My se velmi těšíme na naši vzájemnou spolupráci a věříme, že nejen nám přinese zasloužené ovoce.

www stránky: www.fadee.cz

 

INSTINKT

 

Mezi partnery našeho Mistrovství Ostravy v počítačových hrách patří i doplněk stravy navržen přímo pro hráče INSTINKT.

INSTINKT je doplněk stravy navržen přímo pro hráče. Pilulka je napěchovaná těmi nejúčinnějšími látkami pro zvýšení energie, koncentrace a zrychlení reakcí. Na vývoji složení se podíleli zkušení chemici z farmaceutického prostředí a experti na výživu. Vytvořili jsme tak dokonalé spojení látek, které spolu vzájemně reagují a zajistí dosáhnutí nejlepších výsledků. Produkt vyrábíme v ČR z kvalitních surovin z EU.

www stránky: www.instinkt-pills.cz

FB stránky: facebook.com/instinkt.pills/

Intel

 

Světová společnost Intel se taktéž stala partnerem projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP!

Jedná se o jednu z největších společností na světě. Intel je znám mezi běžnými lidmi především svými procesory. Ročně jich vyrobí přes 100 miliónů, což je zhruba 75 % celosvětové produkce. Kromě procesorů pro osobní počítače vyrábí i procesory pro PDA, čipsety, flash paměti, telekomunikační čipy i multimediální vybavení domácností.

www stránky: www.intel.com

AVERIA.NEWS

 

 

 

AVERIA NEWS je vydavatelství, které se orientuje na poli profesionálních časopisů, a to jak v klasickém tištěném světě, tak i v tom online. My jsme velice rádi, že právě toto vydavatelství můžeme nazvat našim partnerem.

Jedná se o nezívislé vydavatelství, jak už bylo zmíněno tištěných a online časopisů, kde můžete najít spoustu zajímavých a odborných článků. B2B, NETWORK, SECURITY, IT, EVENTY, SOCIAL MEDIA, CRYPTO, ... tyto a mnohá další slova a termíny jsou právě obory, které můžete najít u tohoto partnera. Pokud vás zajímá více, určitě klikněte na stránky níže, kde najdete zajímavé čtení na dlouhé hodiny.

www stránky: www.averia.news

PlayStation CZ&SK

 

Mezi partnery našeho projektu patří i FB skupina PlayStation CZ&SK, která sdružuje všechny Playstation hráče na jednom místě, konkrétně české a slovenské hráče.

V této skupině najdete veškeré zajímavosti týkající se konzole Playstation, najdete zde i spoluhráče pro hráni Vaší oblíbené hry.

www stránky: https://www.facebook.com/ps4czsk/

GAMESMAG

 

GAMESMAG

 

Je nám velkou ctí představit vám našeho partnera, kterým je Gamesmag.cz. Věříme, že naše spolupráce přinese vzájemné výhody a těšíme se na ni!

Gamesmag.cz je online herní magazín a také komunita hráčů všech věkových kategorií. Nabízí svým fanouškům nejnovětší novinky ze světa her, recenze, redakce, ale také hardware a mnohe více! Pokud chcete, aby vám již nikdy nic neuniklo, rozhodně otevřete jejich webové stránky a ponořte se do herních zajímavostí a novinek.

FB stránky:  facebook.com/gamesmag.cz
www stránky: www.gamesmag.cz

Gamers Generation

 

 

 

Gamers Generation se nyní stává partnerem našeho projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Magazín a internetový portál, kde můžete najít spoustu zajímavých novinek a to nejen ze světa počítačových her a esportu, ale taky různé články a recenze na HW výrobky z různých dílen velkých společností. Magazínem to však jistě nekončí, brzy se můžete těšit i na různé eventy a živá vysílání.

Prodej herního vybavení a samozřejmě i našlapaných herních počítačů je věc, která by vás měla u tohoto partnera určitě také zajímat.

www stránky: www.all4gamers.news
FB stránky: facebook.com/all4gamersczsk/
Instagram: instagram.com/all4gamers.cz/

Právo hraje

 

Právo hraje

Je pro nás podstou představit vám našeho partnera, kterým se stal projekt Právo hraje. Jedná se o tak úžasný projekt, který má hloubku, smysl a především podobný cíl jako my, že jsme nemohli této spolupráci odolat.

Smyslem projektu Právo hraje je přiblížit hráčům, týmům i organizátorům právní problematiku videoher a práva. Z pohledu esportu je potřebné právně ošetřit herní týmy, esportové turnaje, ochranu osobních údajů, hráče jako zaměstnance a OSVČ a mnoho dalšího. Mimo tyto problémy se projekt zaměřuje také další zajímavá témata jako například doping a cheating ve světě esportu.

FB stránky:  facebook.com/pravojehra

 

Eso Games

 

Právo hraje

Partnerem našeho šampionátu je i Esogames.cz, které vlastně tady u nás v esportu dělá vše, co jej zrovna napadne, případně to na co má chuť a tak ho není možné přímo specifikovat.

Esogames je organizace, která za sebou má už věci jako je vývoj her, gamingové projekty a FB skupiny, zajišťuje redakce na různých portálech a offline akcích, nepohrdne ani s pomocí při organizování dané akce, případně organizuje akce vlastní a pokud bych na závěr nezmínil i možnost zajištění úžasných cosplayů, tak bych tomuto projektu velice křivdil. To je ve zkratce projekt esogames.cz

www stránky: www.esogames.cz

PARTNERSKÉ TÝMY

Jedná se o program v OSTRAVA CHAMPIONSHIP, který má za úkol přiblížit náš projekt týmům, a také je podpořit ve svém herním snažení a dosažení jejich velkých plánů a cílů.

Podrobnosti o partnerském programu a jak se stát partnerem projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP najdete ZDE

 

Fabulous obscene & Xtraordinary (FoX)

 

Tým FoX

 

Mezi naše partnerské týmy patří všem dobře známý tým se zkratkou názvu FoX, celým názvem pak Fabulous obscene & Xtraordinary.

Organizace se zabývá především rozvíjením československých týmů na úrovni esport. Snaží se jim vytvořit co nejideálnější podmínky pro hraní a trénování v týmu. Jejich cílem je tak vychovat slušné týmy hrající na profesionální úrovni s ambicemi uspět i na mezinárodní scéně.

Historie

Historie tohoto týmu započala v roce 2009, kdy se skupina lidí dohodla založit československý klan hrající všemožné hry. Prioritní hrou týmu byl SWAT 4, ve kterém dosáhli mnoha úspěchů a ocenění. Po ukončení podpory SWAT 4 přešel tým ke hrám jako jsou Battlefield, World of Tanks, Call of Duty 4: Modern Warfare, Counter Strike: Global Offensive a Insurgency. Z každé hry si hráči odnesli zkušenosti a nějaký ten úspěch. Delší dobu fungovali jako komunitní klan přátel hrající hry pro více hráčů. V srdcích cítili a stále cítí chuť bojovat jak v tuzemských tak zahraničních turnajích, a tak se v roce 2018 zrodila organizace Fabulous Obscene Xtraordinary. Jejich cílem je získávat společně úspěchy ve všech možných hrách pro více hráčů.

Tento tým je tu už téměř 10 let a v tomto roce uzavřel spolupráci také s našim projektem. S hráči tohoto týmu, které hrdě nese své jméno, můžete na našich turnajích porovnat své síly.

Because FoX is good for you.

FB stránky: Facebook.com/FoXClanCzSK
www stránky: www.fox-clan.cz

 

Airborne Gaming:

 

Tým Airborne Gaming

 

Není žádným státním tajemstvím, že naše cesty se ubírají i ke hře Call of Duty WARZONE, a právě díky toho uzavíráme spolupráci i s jedním z Regimentů na české scéně, a tím je Airborne Gaming.

Jeden z týmů (regimentů) na české scéně, jenž nabízí domov nejrůznějším hráčům, kteří hrají hru Call of Duty WARZONE. Nováčkům dokáže pomoct v první fázi a zkušeným hráčům nabídne zázemí pro další možný rozvoj. Výjimkou nejsou ani týmové turnaje a tréningové hraní, pomocí kterých se tým neustále zdokonaluje, pokud tedy chce patřit i vy do této rodiny a zpříjemnit si hraní hry WARZONE, přidejte se k Airborne Gaming.

FB stránky: facebook.com/AirborneGamingRegiment/
Instagram: instagram.com/airborne_gaming/

 

REViTAL GAMING:

 

Tým REViTAL GAMING

 

Není tajemstvím ani překvapením, že naše dlouhodobější přátelská spolupráce s tímto kvalitním týmem skončila také partnerskou spoluprací a nyní tento tým patří mezi naše partnerské týmy.

Tato organizace spadá do podvědomí československé esport scény již od roku 2011. Podporuje mladé talenty, kteří se chtějí v oboru esportu zdokonalovat. Jejím cílem je pozvednout počítačové hry a samozřejmě dostat jejich herní průmysl na vrchol! Hráči REViTAL-GAMING se úspěšně pohybují v hrách CS:GO, Hearthstone, LOL či Dota 2.

REViTAL-GAMING s námi spojil své síly a také se stal našim partnerským týmem. Proto se na našich turnajích setkáte s hráči v dresech této esport organizace.

www stránky: www.revital-gaming.eu

FB stránky: facebook.com/revitalgaming

 

NecroRaisers: