Partneři OSTRAVA CHAMPIONSHIP • Mistrovství Ostravy v Esportu

Partneři OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Na této stránce najdete seznam všech našich partnerů a informace o nich. Ze srdce všem z nich děkujeme! 

 

GoGEN

 

Česká společnost GoGEN se stává našim Hlavním Generálním Partnerem! Z této spolupráce nejvíce vytěží naši fanoušci a především hráči našich turnajů, kteří se mohou těšit na turnaje o skvělé ceny!

Pokud tuhle českou značku ještě neznáte a neměli jste tu čest poznat jejich produkty, tak opravdu nevíte, o co přicházíte. U této společnosti najdete nejkvalitnější výrobky z řad nejmodernějších televizorů, elektrokoloběžek, akčních kamer, reproduktorů, sluchátek a mnoho další elektroniky, kterou využíváme my všichni lidé každý den. Stačí jen zabrouzdat na stránky www.gogen.cz a vybrat si podle svého gusta! Vybere si opravdu každý! Produkty této společnosti

Vám skvělé vyplní Váše volné chvíle, které pak dostávají úplně jiný rozměr a svět pak vypadá a je mnohem růžovější.

www stránky: www.gogen.cz
FB stránky: facebook.com/GoGEN.cz
Instagram: instagram.com/gogen_electronics
YT Kanál: youtube.com/GoGENelectronics

RELODIT

 

 

Protože naší předností jsou špičkové offline eventy pro každého hráče, je potřeba na takovou správnou akci mít i pořádnou techniku a herní mašiny! A právě proto, abychom Vám zajistili jen ty nejlepší podmínky uzavíráme spolupráci se společnosti RELODIT, která se právě specializuje na zapůjčování nejnabušenějších herních mašin!

Pokud i ty hraješ stále na starém železe, tak právě pro tebe je RELODIT ta pravá volba, kde si můžeš zapůjčit nabušenou herní mašinu! Už žádné lagy a hlavně už žádné sekaní a dropování FPS během těch nejdůležitější momentů, které rozhodují o vítězství a porážce! Chceš se tedy stát opravdovým esportovým hráčem? Pokud ano, měl bys začít tím, že si zapůjčíš pořádnou herní mašinu a užiješ si hru na maximum.

Společnost RELODIT patří mezi špičku v zapůjčování techniky pro počítačové hráče, streamery, tvůrce videí a her.

www stránky: www.relodit.cz
FB stránky: facebook.com/relodit
Instagram: instagram.com/relod.it

NUGOSU

 

 

Oficiálním Generálním Partnerem Mistrovství Ostravy je i značka NUGOSU. Pomocí této spolupráce se můžete těšit na přísun přírodní energie vyvinute speciálně pro hráče!

Představujeme Vám značku NUGOSU. Jejich Přírodní komplex je vyvinutý speciálně pro hráče, streamery, tvůrce videoher a sportovce v oblasti esportu, kteří se chtějí posunout o pár levelů výše a dosáhnout až na samotný vrchol. Jak správně definovat jejich přírodní suplementy? Pro asi nejlepší definici by mohla posloužit věta „Hackni svou mysl s NUGOSU a nepoznej porážku!“

Při užívání přírodních komplexu NUGOSU je výsledkem vyvážený a dlouhotrvající přísun energie bez pocitu nervozity, slabosti a svědění.

www stránky: www.nugosu.gg
FB stránky: facebook.com/Nugosu#CZ
Instagram: instagram.com/nugosupower_cz

Genesis

 

 

Našim Generálním partnerem je společnost Genesis, která se zaměřuje především na samotné hráče. Vyrábí pro ně nejen špičkové periférie, ale i herní křesla, reprobedny, gamepady, PC skříně a jiné.

Společnost natec Genesis je všem dobře známá. Především díky svým špičkovým periferiím se soustředí na samotné hráče počítačových her. Samozřejmě nabízí i výborné ergonomické křesla, bedničky, PC skříně a dokonce i gamepady. Čeho se ještě dočkáme od této skvěle se rozvíjející společnosti?

www stránky: www.genesis-zone.com

Intel

 

 

Světová společnost Intel se taktéž stala partnerem projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP!

Jedná se o jednu z největších společností na světě. Intel je znám mezi běžnými lidmi především svými procesory. Ročně jich vyrobí přes 100 miliónů, což je zhruba 75 % celosvětové produkce. Kromě procesorů pro osobní počítače vyrábí i procesory pro PDA, čipsety, flash paměti, telekomunikační čipy i multimediální vybavení domácností.

www stránky: www.intel.com

Microsoft

 

 

Microsoft patří mezi naše další partnery, díky kterým můžeme naše mistrovství opět posunout na další úroveň. Velice si vážíme této spolupráce a věříme, že bude přínosná pro obě strany a naši hráči a fanoušci z ní budou nadšeni stejně jako my.

Dalo by se říct, že společnost Microsoft není asi ani potřeba představovat, ale vzhledem k tomu, že má opravdu široké spektrum služeb, které nabízí, tak bychom si mohli říct, alespoň o jejich základních produktech a o společnosti samotné. Společnost se zabývá vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači. Byla založena 4. dubna 1975 za účelem vývoje a prodeje interpretů BASIC pro Altair 8800, poté ale začala v polovině osmdesátých let dominovat trhu s operačními systémy pro domácí počítače se systémem MS-DOS, následovala série operačních systému Microsoft Windows, které jistě moc dobře znáte, a které se používají dodnes.

www stránky: www.microsoft.com

X-Diablo

 

 

Špičkové PC sestavy pro každého náročného hráče, to je značka X-DIABLO, která patří mezi naše Hlavní partnery.

Zapojte se do herního světa – světa gamingu – a užijte si své hry naplno!

X-Diablo jsou české PC sestavy, které se vyrábějí v Ostravě ve výrobním závodě společnosti AT Computers s.r.o.

Široká produktová nabídka nabízí tři základní herní sestavy podle typu skříně, ale můžete si nakonfigurovat i herní stroj přesně na míru. Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Všechna nabízená řešení prochází náročnými testy kompatibility, máte tedy zaručenou 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem.

Všechny tyto sestavy si můžete vyzkoušet i na našich akcích a turnajích, které pro vás organizujeme.

www stránky: www.x-diablo.cz

FYFT

 

 

 

FYFT je zkratka pro Fill Your Free Time - vyplň svůj volný čas. Je to obchod, komunita, místo spojené s myšlenkou, že volný čas je to nejcennější, co máme, a proto je třeba ho využít k něčemu, co má smysl. Posláním FYFTu je pomáhat lidem najít koníček, který vede k osobnímu rozvoji. To může být cokoliv od skládání Rubikovy kostky až po cestování. FYFT je víc než jenom obchod. Podporujeme komunity, tvoříme návody a workshopy, organizujeme soutěže a naše pobočky jsou místem pro setkávání pro všechny komunity.

www stránky: www.fyft.cz
FB stránky: facebook.com/fyftstore
Instagram: instagram.com/fyftstore/

ASUS

 

 

 

Náš Hlavní Generální partner celého projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP je špičková společnost ASUS. Její kvalitní produkty si můžete vyzkoušet na všech našich akcích, jelikož počítače, na kterých hrajeme, jsou postavené právě na komponentech této světové značky.

Společnost ASUS je pátý největší výrobce počítačů a největším výrobcem základních desek.

Tato společnost vyrábí počítače, monitory, servery, mobilní telefony, notebooky, tablety a také počítačové komponenty – základní desky, grafické karty, zvukové karty a síťové prvky. Jejími produkty jsou také klávesnice, myši a sluchátka nejvyšší kvality. Vedle samotné výroby se věnuje i vývoji technologií, díky kterým může poskytovat špičkové produkty i pro ty nejnáročnější hráče.

www stránky: www.asus.com

FADEE

 

 

Pyšnit se pozici Generálního partnera může i internetový obchod pro všechny vášnivé hráče i fanoušky seriálů a anime. My jsme nesmírně vděční za tuto spolupráci, díky které Vám můžeme přinášet zajímavý finanční PRIZEPOOL.

Fadee.cz je internetový obchod založený samotnými hráči počítačových her a fanoušky e-sportu.
Na těchto internetových stránkách najdete nejrůznější produkty vašich oblíbených her, jako jsou například Counter Strike: Globall Offensive, League of Legends, World of Warcraft, Fortnite nebo třeba Playerunknow´s battlegrounds.

My se velmi těšíme na naši vzájemnou spolupráci a věříme, že nejen nám přinese zasloužené ovoce.

www stránky: www.fadee.cz

FAKAHEDA

 

 

 

Česká společnost Fakaheda, která se zabývá poskytováním nejrůznějších serverů se stáva našim hlavním partnerem. Díky této spolupráce pro Vás máme především servery na hraní online CS:GO turnajů.

FakaHeda.eu je největší český poskytovatel herních serverů, byl založen v roce 2006.

Jejich hlavní prioritou je již od počátku maximální kvalita poskytovaných služeb a technické podpory. Jsou jako jedni z mála (první v ČR a SK) autorizovaný poskytovatel TeamSpeak serverů. Jako partner EA jsou také jediný poskytovatel Battlefield RANKED a Medal of Honor: Warfighter serverů v České republice a na Slovensku.

Ke dni 15. 3. 2021 hostují přes 3000 herních serverů, 1580 VOIP serverů a 140 VPS (35 vysoce výkonných VPS s vyhrazeným výkonem). Provoz těchto služeb zajišťuje farma 95 hardwarových serverů umístěných ve 2 datacentrech (Česká republika, Německo). Denně je na hostovaných serverech (herních, komunikačních) ve špičce připojeno přes 21000 klientů.

www stránky: www.fakaheda.eu
FB stránky: facebook.com/fakaheda.eu

VACHL

"Master of gaming desk"

 

Český výrobce herních stolu Vachl se stává Hlavním partnerem naše projektu Ostrava Championship! Nově se tak můžete těšit na nezapomenutelné zážitky z hraní na našich akcích.

Společnost se na základě herního nadšení zakládajících členů, pustila do výroby herních stolů pro pc. Mladá začínající firma v oboru výroby specifických herních a pracovních stolů. Myšlenka se zrodila při zlepšení jejich pracovních a volnočasových aktivit u PC. Vývoj probíhal téměř dva roky nežli vznikl první model desky stolu. Koncový produkt Vám nyní chce společnost představit a nabídnout.

Tato společnost Vachl má bohaté zkušenosti z řemeslné výroby, a proto zvolili výběr kvalitního materiálu ve spojení s všestranností designu volitelného zákazníkem. Každý stůl tak bude svým designem unikátní a bude na světě pouze jeden! Díky kvalitním dodavatelům materiálů a jejich zpracování Vám VACHL nabídne jen tu nejvyšší kvalitu.

Celá výroba společnosti se v současné době nachází v rodinném prostředí malé dílny. Sériová výroba řady Vachl je pouze zlomek toho co zakládající členy baví. Pomocí nápadů rádi uspokojí každého zákazníka vlastní zakázkovou výrobou, díky které by rádi dále rozvíjeli a vyvíjeli v designovém prostředí svůj sortiment. Žádný z materiálů jim není cizí, a proto není problém vyrobit stůl každému na míru.

www stránky: www.vachl.cz
FB stránky: facebook.com/pcvachl
Instagram: instagram.com/vachl_pc_desks

AVERIA.NEWS

 

 

 

AVERIA NEWS je vydavatelství, které se orientuje na poli profesionálních časopisů, a to jak v klasickém tištěném světě, tak i v tom online. My jsme velice rádi, že právě toto vydavatelství můžeme nazvat našim partnerem.

Jedná se o nezívislé vydavatelství, jak už bylo zmíněno tištěných a online časopisů, kde můžete najít spoustu zajímavých a odborných článků. B2B, NETWORK, SECURITY, IT, EVENTY, SOCIAL MEDIA, CRYPTO, ... tyto a mnohá další slova a termíny jsou právě obory, které můžete najít u tohoto partnera. Pokud vás zajímá více, určitě klikněte na stránky níže, kde najdete zajímavé čtení na dlouhé hodiny.

www stránky: www.averia.news

PlayStation CZ&SK

 

Mezi partnery našeho projektu patří i FB skupina PlayStation CZ&SK, která sdružuje všechny Playstation hráče na jednom místě, konkrétně české a slovenské hráče.

V této skupině najdete veškeré zajímavosti týkající se konzole Playstation, najdete zde i spoluhráče pro hráni Vaší oblíbené hry.

www stránky: https://www.facebook.com/ps4czsk/

E-Game

 

E-Game

 

E-Game to je nový pojem mezi našimi partnery! E-Herna, která se stává naším dalším důležitým partnerem v rozšíření našich možnosti, ale taky jako plno hodnotný partner projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Vyzkoušejte jedinečné spojení nejmodernější herny, která je součástí motokárové haly, která je nasycená adrenalinem a zábavou. Staňte se závodníkem a v jednom z nejlepších závodních simulátorů Project CARS 2 projeďte 189 závodních aut na 140 tratích v 60-ti lokacích. Zajezděte si sám nebo proti umělé inteligenci, kterou nastavíme podle Vaši úrovně. Je Vám to málo? Vemte s sebou kamarády a až 7 najednou si to může rozdat na trati proti sobě.

Neholdujete závodním simulátorům? Přijďte se odreagovat do jiného světa s Virtuální realitou. Užijte si skvělou zábavu s největším hitem Beat Saber a mnoha dalšími. Chcete se stál aspoň na chvíli pilotem? Není problém. Přijďte vyzkoušet ty nejlepší letecké ovladače od Thrustmaster HOTAS WARTHOG včetně pedálů T.Flight Rudder. Ve spojení s virtuální realitou jde o jedinečný zážitek.

FB stránky:  facebook.com/egamecz/
Instagram: instagram.com/egamecz/
www stránky: www.e-game.cz/

Gamers Generation

 

 

 

Gamers Generation se nyní stává partnerem našeho projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Magazín a internetový portál, kde můžete najít spoustu zajímavých novinek a to nejen ze světa počítačových her a esportu, ale taky různé články a recenze na HW výrobky z různých dílen velkých společností. Magazínem to však jistě nekončí, brzy se můžete těšit i na různé eventy a živá vysílání.

Prodej herního vybavení a samozřejmě i našlapaných herních počítačů je věc, která by vás měla u tohoto partnera určitě také zajímat.

www stránky: www.gamers-generation.com
FB stránky: facebook.com/GamersGenerationClub
YouTube: YT Gamers Generation

Tým Samurai Gaming

 MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Eso Games

 

Právo hraje

Partnerem našeho šampionátu je i Esogames.cz, které vlastně tady u nás v esportu dělá vše, co jej zrovna napadne, případně to na co má chuť a tak ho není možné přímo specifikovat.

Esogames je organizace, která za sebou má už věci jako je vývoj her, gamingové projekty a FB skupiny, zajišťuje redakce na různých portálech a offline akcích, nepohrdne ani s pomocí při organizování dané akce, případně organizuje akce vlastní a pokud bych na závěr nezmínil i možnost zajištění úžasných cosplayů, tak bych tomuto projektu velice křivdil. To je ve zkratce projekt esogames.cz

www stránky: www.esogames.cz

E-Bezpečí

 

Právo hraje

 

Protože i my jsme si vědomi velkého nebezpečí, které na nás všechny a především i na hráče číhá na internetu za každým rohem, tak jsme se rozhodli uzavřít další smysluplnou spolupráci s tímto národním projektem prevence rizikového chování v online prostředí. Je u nás tradicí, že ctíme bezpečnost na internetu, a svědčí o tom i naše zabezpečení na webových stránkách, které se vám mohou občas zdát jako 'otravné', ale věřte, že jsou opravdu potřebné.

Nyní si budeme díky této spolupráci říkat, proč je bezpečí důležité i na internetu, ale především si budeme říkat, jak nejlépe se na internetu bránit, a co je nejlepší prevencí!

Projekt E-Bezpečí je celorepublikový certifikovaný projekt zaměřený na prevenci, vzdělávání, výzkum, intervenci a osvětu spojenou rizikovým chováním na internetu a souvisejícími fenomény. V posledních letech se projekt také věnuje pozitivnímu využívání IT ve vzdělávání a běžném životě. Projekt E-Bezpečí je realizován Centrem prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého ve spolupráci s dalšími organizacemi. 

Projekt E-Bezpečí se specializuje zejména na:

a) kyberšikanu a sexting (různé formy vydírání, vyhrožování, poškozování obětí s pomocí informačních a komunikačních technologií),
b) kybergrooming (komunikace s neznámými uživateli internetu vedoucí k osobní schůzce),
c) kyberstalking a stalking (nebezpečné pronásledování s použitím ICT),
d) rizika sociálních sítí (zejména sítě Facebook),
e) hoax, spam a fake news,
f) online závislosti (netolismus, nomofobie),
g) fenomén youtubering,
f) zneužití osobních údajů v prostředí elektronických médií.

Základním východiskem činnosti projektu je terénní práce s nejrůznějšími cílovými skupinami, přednášková činnost, preventivní vzdělávací akce apod. Přednášky/besedy mapují jak konkrétní nebezpečné jevy, tak možnosti prevence a obrany proti útočníkům. Představa o problematice je vytvářena na základě modelových situací i skutečných kauz. Besedy jsou multimediální, jsou doprovázeny prezentací a videoukázkami.

www stránky: www.e-bezpeci.cz
FB stránky: facebook.com/EBezpeci
Instagram: Instagram.com/ebezpeci

Tým Samurai Gaming

SUPERPAŘMENI

 

GAMESMAG

 

Nová partnerství přinášejí nové možnosti! Ne jinak tomu bude i nyní. Uzavíráme partnerství s herním magazínem SuperPařmeni. Nově se tak můžete těšit na novinky ze světa her i u nás na webu

Superpařmeni jsou nový herní magazín, od hráčů pro hráče. Novinky, informace, recenze a zábava z videoherního světa.

FB stránky:  facebook.com/superparmeni
Instagram: instagram.com/superparmeni
www stránky: www.superparmeni.eu

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o