O nás • Mistrovství Ostravy v Esportu

O nás

OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Jsme skupina mladých lidí, které baví organizovat turnaje pro širokou veřejnost. Vše to začalo úplně nevinně, skoro jako pouhá legrace, nyní se však můžeme pochlubit už několika stovky úspěšnými turnaji, které máme za sebou. Dopředu nás žene především naše vášeň a láska k organizování a zábavě! 

 

Kde jsme doma?

Našim mateřským domovem je Ostravský herní klub Black Lotus Gamers, nově také herní zóna E-Game v Ostravě a pokud se nám to podaří, můžete se těšit na další skvělá místa, která bychom vám v budoucnu rádi nabídli.

 

Co je našim cílem?

Našim cílem je tvořit turnaje na profesionální úrovni pro všechny hráče ze všech koutů naší planety, a to za přijatelné ceny a se spoustou zábavy a zážitků.  Usilujeme také o sjednocení herní komunity v Ostravě a širokém okolí. 

Každým rokem rozšiřujeme naši působnost a připravujeme pro vás akce a turnaje ve všech populárních hrách, a to jak těch, které jsou na scéně již delší dobu, tak v těch nových.
Přijďte si zasoutěžit ve hrách jako jsou Counter Strike:Global Offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, Brawl Stars, Call of Duty WARZONE, NHL, FIFA a další! 

 

Proč právě na naše turnaje?

Ať už patříte mezi hráče, kteří chtějí ukázat, že zapadají mezi vytříbenou smétánku, nebo jste hráčem, který se touží zdokonalovat a jednou se stát i profesionálním hráčem, tak v obou případech musíte vyjít na svět se svou kůži, jak se říká "na trh"!
U nás k tomu máte ideální příležitost a perfektní podmínky!

Přijďte se sami přesvědčit, jak se to má dělat! :-) 

Navíc jsme parta přátelských lidí, kteří přijmou každého a všem dáváme šanci! Mezi námi se budete cítit doslova jako doma.

Naše loga

Zde si můžete stáhnout naše loga, které můžete použít.

Dodržujte prosím však náš logomanuál, který najdete ZDE - Logomanuál OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

 

 

"bílá verze"

 

 

"černá verze"

"GRANDFINÁLE s rokem"

"GRANDFINÁLE bez roku"