O nás

OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Jsme parta mladých lidí, které baví organizovat turnaje pro širokou veřejnost. Vše to začalo úplně nevinně, skoro jako pouhá legrace, nyní se však můžeme pochlubit už několika desítky úspěšnými turnaji, které máme za sebou. Dopředu nás žene především naše vášeň a láska k organizování a zábavě! 

 

Kde jsme doma?

Našim mateřským domovem je ostravský herní klub Black Lotus Gamers, nově také herní zóna E-Game v Ostravě a pokud se nám to podaří, můžete se těšit na další skvělá místa, která bychom vám v budoucnu rádi nabídli.

 

Co je našim cílem?

Našim cílem je tvořit turnaje na profesionální úrovni pro všechny hráče ze všech koutů naší planety, a to za přijatelné ceny a se spoustou zábavy a zážitků.  Dále však také chceme sjednotit herní komunitu v Ostravě a širokém okolí. 

Každým rokem rozšiřujeme naši působnost a připravujeme pro vás akce a turnaje ve všech populárních hrách, a to jak těch, které jsou na scéně již delší dobu, tak těch nových.
Přijďte si zasoutěžit ve hře CS:GO, LOL, Starcraft 2, Hearthstone, Clash Royale, Warcraft III.:Reforged, Teamfight Tactics a dalších! 

 

Proč právě na naše turnaje?

Ať už patříte mezi hráče, kteří chtějí ukázat, že zapadají mezi vytříbenou smétánku, nebo jste hráčem, který se touží zdokonalovat a jednou stát na profesionální úrovni, v obou případech musíte vyjít na svět!
U nás k tomu máte ideální příležitost a perfektní podmínky! Navíc jsme parta přátelských lidí, kteří přijmou každého a všem dáváme šanci! :-) Mezi námi se budete cítit doslova jako doma ;-) 

Přijďte se sami přesvědčit, jak se to má dělat! :-)