Do Dead by Daylight dorazí Nicolas Cage • Mistrovství Ostravy v Esportu

Do Dead by Daylight dorazí Nicolas Cage

25.05.2023 19:25

Dead by Daylight je multiplayerová hororová survival hra, která neustále rozšiřuje svůj herní obsah o nové hratelné postavy. A tentokrát se hráči dočkají opravdu speciálního přídavku.

Nicolas Cage v DbD

Od svého vydání v roce 2016 zažil Dead by Daylight velký rozruch a jeho hráčská komunita si stále roste. Vývojáři z Behaviour Interactive pravidelně přidávají do hry nové postavy, za které hráči mohou hrát. Ať už se jedná o zabijáky nebo přeživší. A tentokrát si připravili malé překvapení, které fanoušky této hry jistě potěší.

Nicolas Cage

Nebylo by překvapením, že v dnešní době se v videohrách objevují známé tváře z Hollywoodu. Můžeme si vzpomenout například na Cyberpunk 2077, kde se objevil Keanu Reeves, nebo na připravované Ark: Survival Evolved 2, kde se ukázal Vin Diesel v traileru.

Avšak Dead by Daylight přichází s trochu odlišným přístupem. Do této hry se totiž údajně chystá významný herec a komik Nicolas Cage, a podle spekulací by mohl být hráči dostupnou postavou. Existuje také domněnka, že s příchodem herce přijde do hry nový herní mód, ve kterém Cage bude hrát klíčovou roli. Podrobnosti však zůstávají zatím utajeny a studio slibuje více informací až 5. června. Těšíme se na to, s jakým obsahem přijdou vývojáři a zda toto nové přídavky přilákají další hráče do hry.

Příspěvek z superparmeni.eu

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o