Instinkt Liga - Call of Duty WARZONE BR TRIO je tady!

06.06.2020 11:38

Konečně jsme se dočkali a od Června nás čeká vůbec první Warzone liga, která ponese název "Instinkt WARZONE - Zero League". Tato liga je testovací ligou zda je o tento herní titul a tuto formu turnajů v komunitě stále zájem. Pokud bude Váš zájem dostatečný můžete si být jistí že tato Liga bude předvojem pro nadcházející pokračování.

A jak to celé bude vlastně vypadat a probíhat? Celá liga bude tvořena třemi kvalifikačními turnaji, ve kterých budou týmy sbírat cenné body, pomocí kterých se kvalifikují do FINÁLE. Tým, který vyhraje kvalifikační turnaj se může těšit samozřejmě na největší porci bodů, ale zároveň získá i slevu 15% na produkty Instinkt. Do měsíčního Finále postoupí 8 týmů s největším počtem bodů! V měsíčním finále si vítězný tým odnese 3x balení Instinkt v hodnotě přesahující 1000Kč!

Kromě této ligy se můžete těšit i na návrat BR SOLO turnajů a nově také na BR DUO turnaj, nezapomenemte ani na oblíbený BR SQUAD a ojediněle si dáme i PLUNDER SQUAD.

"Neustále pro vás vymýšlíme originální turnaje, a proto se i WARZONE dočká nového systému turnajů"

FINÁLE

Do finále, kde budeme hrát nejen o 3x balení Instinkt, ale především o to zapsat se do dějin jako první tým, který vyhrál první WARZONE ligu u nás se dostane celkem 8 týmů.

Finále se bude hrát standardním pavoukem - Double Elimination (dvojitá eliminace), kde týmy budou proti sobě nastupovat ve vzájemných duelech. Tyto duely se budou hrát Bo2 formátem = na 2 mapy. FINÁLE se odehraje na konci června 27. v sobotu.

 

Kvalifikační turnaje

Kvalifikační turnaje se budou hrát systémem skupin. Zachováme formát pro až 32 týmů, kde týmy proti sobě postupně nastupují ve ČVRTFINÁLE, SEMIFINÁLE a ve FINÁLE. Všechny tyto fáze se budou hrát formátem Bo3 = na 3 mapy, kromě FINÁLE, které se bude hrát formátem Bo2 = na 2 mapy. V případě, že bude méně týmu v turnaji, bude systém turnaje přizpůsoben, tak jak jsme na už zvyklý.

Kvalifikační turnaje se odehrají:

  1. kvalifikace Instinkt WARZONE - Zero League = 7.6.2020 (neděle)
  2. kvalifikace Instinkt WARZONE - Zero League = 14.6.2020 (neděle
  3. kvalifikace Instinkt WARZONE - Zero League = 21.6.2020 (neděle)

 

 

Pointové hodnocení během zápasu:

Během zápasu už nebude týmům počítáno skóre pouze podle killů, ale nově už i podle umístění a tzv. pointů.

Týmy budou získavat pointy za své killy (1 kill = 1 point), ale především i za své umístění podle následující tabulky:

 

Umístění Pointy
1. 70
2. 60
3. 50
4. 40
5. - 10. 30
11. - 20. 20
21. - 30. 10

 

 

Bodové umístění v kvalifikačním turnaji:

Podle konečnéhu umístění v kvalifikačních turnajích, budou týmy ohodnoceny potřebnými body do Finále dle následující tabulky:

 

Umístění Body
1. 70
2. 60
3. 50
4. 40
5. - 8. 30
9. - 20. 20
21. - 32. 5 bodů za účast

 

Podrobná pravidla jednotlivých turnajů pak najdete vždy v detailu daného turnaje v záložce "pravidla", stejně jako spoustu dalších užitečných informací, které by vás mohly jistě zajímat. Teď už bychom vám chtěli popřát jen hodně štěstí a doplníme to i naší větou "Ať vyhraje ten nejlepší".

 

S pozdravem pěkného dne
Váš OVACHAMP tým

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o