MAFIA TRILOGY byla oznámena!

14.05.2020 10:42

Po dlouhých letech čekání, náznaků a dohadů nám studio Hangar 13 dalo konečně jasnou informaci. Před pár dny se na Twitteru objevil krátký vzkaz určený fanouškům. “Family” zní ve zprávě. Více zde.

 

 

Zpět ale k trilogii. Velmi krátký teaser nám ukazuje na čem trilogie vyjde a kdy dostaneme podrobnější informace. Bude to vůbec poprvé, co si nějakou hru zahrajeme jak na nové, tak na staré generaci konzolí. Trilogie vyjde na PS4, Xbox One, a na PC na Epic Store i na Steamu. Cenu bohužel zatím neznáme, ale skromným odhadem si myslím, že 1600-1800 Kč je optimální cena. Výše to určitě nevystoupá.

Původní Mafia byla vydána v roce 2002 na PlayStation 2, Xbox a PC a sledovala vzestup a pád Tommyho Angela, který se po jedné docela neobyčejné noci zaplete s italskou mafií. Byla na tu dobu hitem, ale byla zastíněna  Grand Theft Auto:Vice City , které vyšlo o několik měsíců později.Prozatím víme přímo od zdroje, že první díl dorazí zvlášť 28.8, tento rok.

 

 

 

Mafia 2 se odehrává o několik let později, krátce po druhé světové válce, přičemž hráč sleduje příběh Vita Scaletty. Scaletta se po válce vrací domů a ​​rychle stoupá k moci ve svém domovském městě Empire Bay – což je kombinace Chicaga a New Yorku. Mafia 2 byla původně vydána na PC, PlayStation 3 a Xbox 360. Spolu s fantastickým příběhem o zločinu měla Mafia 2 jeden z nejpůsobivějších krycích systémů jakékoli generace.

Nejnovější hra v řadě, Mafia 3 vyšla v roce 2016 na PlayStation 4, Windows PC a Xbox One. Mafia 3 se vydává velmi odlišnou cestou od prvních dvou her a hrajeme za Lincolna Claye. Clay přijíždí do města New Bordeaux, které je založeno na motivech New Orleans, a chce si vybudovat vlastní zločineckou organizaci.

Mafia 3 byla vyvinuta studiem Hangar 13, které bude stát právě i za tímto “remasterem”. Bližší informace se prý dozvíme 19.5. a my vás o tom budeme informovat.

Zdroj: www.gamepark.cz

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o