Mistrovství Ostravy v CS:GO hlasí návrat na scénu!

22.06.2021 20:37

Už bylo na čase! Tak by se daly asi nejlépe popsat nejen naše pocity, ale i pocity našich hráčů, kteří k nám pravidelně každý rok jezdili na nezapomenutelné offline eventy. Pojďme si však představit to hlavní, a to je Mistrovství Ostravy ve hře CS:GO pro rok 2021 a také první offline eventy, které nás čekají už v červenci!

Ve spolupráci s našimi novými partnery jsme pro Vás připravili sezónu, která se bude skládat ze 4 kvalifikačních eventů, a následně bude vše zakončeno na GRANDFINÁLE v Ostravě, které se bude konat 29. - 31. října 2021! Na tento termín si tedy určitě nic neplánujte, protože špička týmů z kvalifikací se v tomto termínu popere o titul Mistra Ostravy a o krásné finanční a hmotné ceny! Celkem se na GRANDFINÁLE dostane 6 týmů, které se musí o svůj slot poprat v jednom z našich 4 kvalifikačních eventů, jak už bylo zmíněno. V GRANDFINÁLE se pak určí pavouk a skupiny podle vítězů v jednotlivých kvalifikacích. Již známe podrobnosti k prvním dvěma kvalifikacím, pojďme si je tedy představit!

 

 

1. Kvalifikace

Už na začátku července, konkrétně první sobotu - 3. července 2021, se můžete těšit na starý dobrý Black Lotus Gamers, kde se odehraje vůbec první kvalifikace, která to vše odstartuje. Kapacita turnej je 6 týmů. Vítězům budou rozdány ceny v hodnotě kolem 10 000Kč a vítěz se kvalifikuje na GRANDFINÁLE.

Podrobné informace k turnaji budou zveřejněny 22. června 2021 v 18:00.
Registrace do turnaje bude otevřena 22. června 2021 ve 20:00.

 

 

2. Kvalifikace

Druhá kvalifikace se odehraje jen o týden později, ale tentokrát v nových prostorách, a to v E-Motion Parku v Ostravě. Bude se jednat o dvoudenní akci, termín je stanoven na 10. - 11. července 2021. Zde bude prostor pro 16 týmů, kteří se poperou o ceny přesahující hodnotu 50 000Kč, a první tři týmy se kvalifikují na GRANDFINÁLE.

Podrobné informace k turnaji budou zveřejněny 23. června 2021 v 18:00.
Registrace do turnaje bude otevřena 23. června 2021 ve 20:00.

 

 

Další kvalifikace

Další kvalifikační části budou odhaleny v průběhu ligy, momentálně domlouváme podobu a místo, kde se budou odehrávat. Je však jasné, že se dočkáte ještě dvou kvalifikačních eventů, kde z každého bude postupovat 1 vítězný tým na GRANDFINÁLE v říjnu.

 

Akce budou, stejně jako vždy, koncipovány především tak, aby si všichni účastníci dostatečně zahráli, získali cenné zkušenosti a odvezli si vzpomínky, na které budou moci ještě dlouho vzpomínat. Někdo si třeba nastartuje svou esportovou kariéru tak, jak se to už několikrát u nás stalo!

Všechny naše eventy budou samozřejmě doprovázeny i živým vysíláním, takže budete moci vše živě sledovat z pohodlí svých domovů.

Další podrobnosti o konkrétních kvalifikačních turnajích najdete v jejich detailech.

 

Za OVACHAMP tým
Lukáš "Miniguner" Stařičný

Podpořit nás můžete kliknutím na reklamu níže, děkujeme.

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o