Nová, ještě lepší OVACHAMP Hearthstone liga je zpět!

10.10.2020 13:00

Je to už nějaký ten pátek od konce července, kdy skončila naše vůbec první online Hearthstone liga a opět se nám začali množit dotazy "Kdy bude další?" Často jsme opakovali, že na to musí dozrát ten správný čas. Jelikož, poněvadž a nýbrž, jak já s oblibou velmi často říkám, tak ten čas právě dozrál, a proto vám přinášíme pokračování naši ligy. S tímto oznámením jistě přichází i spoustu otázek. Pojďme si tedy, alespoň některé z nich zodpovědět.

Protože se nám osvědčil předešlý formát ligy a přicházeli na něj jen pozitivní ohlasy, tak není vůbec žádný důvod dělat v tomto ohledu nějaké zásadní změny. Můžete se tedy opět těšit celkem na 6 kvalifikačních turnajů. Nebude chybět ani turnaj s názvem "Last Call", pomocí kterého budete mít poslední možnost se kvalifikovat do samotného FINÁLE. Když už je řeč o finále, tak právě do něj se dostane nejlepších 16 hráčů. Tito hráči se pak utkají o PRIZEPOOL přesahující částku 4 400Kč.

  • 6x kvalifikačních turnajů
  • 1x Last Call turnaj
  • 1x FINÁLE

 

Jednou z mála a jistě i vítanou změnou bude změna systému ve finále, kdy se už nebude hrát "single elimination pavouk", ale hráči, kteří si chtějí odnést hodnotné ceny, budou muset prokázat své dovednosti v "double elimination pavouku". Věříme, že tato změna povede k většímu napětí a přinese velmi zajímavé souboje a bude více "spravedlivější a zajímavější" pro všechny.

 

 

Samotný PRIZEPOOL v nové lize bude jistě bohatší, než ten v předešlé. Je však třeba podotknout, že liga nemá žádného finančního či jiného partnera a veškeré věci do PRIZEPOOLU jsme věnovali ze svého. Pokud byste měli zájem obohatit samotný PRIZEPOOL pro hráče, tak nám určitě napište na info@ovachamp.cz, za každou maličkost, kterou věnujete do turnaje pro hráče vám budeme vděční. Určitě se ještě sluší zmínit, že finanční částku a Bomba energy drinky pro vás do turnaje věnoval váš hlavní HS admin Jiří "Drtichk" Štola.

A o co teda hrajeme?

  • 1. místo - 1500 Kč + Herní klávesnice Genesis Thor 300 + 12ks Bomba energy
  • 2. místo - 500 Kč + 12ks bomba energy
  • 3. místo - Madmonq + 6ks Bomba energy

 

 

Na první kvalifikační turnaj se hráči a fanoušci mohou těšit už příští týden a to konkrétně ve čtvrtek. Podrobnosti a veškeré informace se brzy dozvíte, stačí sledovat jen naše webové stránky, nebo FB stránky, kde budou zveřejněny veškeré informace.

S pozdravem
Váš OVACHAMP tým

 

 

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o