Only vítězem turnaje na NIGHTGAMES #11

10.10.2020 15:10

Pojďme si trochu říct, jak dopadnul turnaj na NIGHTGAMES 9.10.2020 v herním klubu Black Lotus Gamers v Ostravě.

Turnaj se hrál ve hře League of Legends, formátem 1v1 na ARAM mapce. Cílem bylo zabít soupeře, nebo mu zničit turretu, případně zabít jako první 100 minionů. Komu se podařilo splnit jeden z předchozích cílů, tak se stal vítězem zápasu. Hrálo se o podložku Genesis Carbon 500, která čekala na vítěze celkového turnaje.

 

V první části se hrála skupina, kde byli všichni hráči. Hrálo se systémem Round robin = každý s každým. Bez porážky do pavouka z prvního místa postoupil PanSaniel a jelikož do pavouka postupovali i další tři hráči, tak osmifinále doplnili hráči OnlyThat_Richard a Marky.

Právě poslední zmíněný Marky dokázal v semifinále najít jako jediný slabinu hráče PanSaniel, který se musel smířit s tím, že jeho cesta turnajem skončila před branami finále. Ve druhém duelu potvrdil Only svou roli favorita a jednoznačně porazil hráče That_Richard, který se sice snažil přijít s překvapující taktikou, ale na selhala.

Ve FINÁLE se ukázali hráči Only a Marky, kteří mezi sebou sváděli napínavé souboje, ale výsledek 2:0 jasně ukázal, kdo je v tomto duelu lepší. Byl to Only, který si pak zaslouženě odnesl z turnaje podložku Genesis Carbon 500.

Zápas o 3. místo nabídnul vtipné klání, kdy hráč That_Richard za stavu 0:1 věděl, že pokud chce zkusit zabojovat o vítězství v tomto duelu musí přijít s něčím překvapujícím. To se mu povedlo a když mělo dojít k poslední ukončující ráně svého soupeře, se podařilo hráči That_Richard díky své nešikovnosti překvapit i počítač, který byl natolik šokován, že raději rezignoval. Po rychlém napojení zpátky do hry se sice ještě pokračovalo, ale PanSaniel si už nenechal vzít svůj náskok, a tak se zaslouženě zhostil, alespoň hezkého 3. místa.

 

 

Po skončení turnaje ve hře LoL si hráči zahráli společně ještě několik her a pak se šlo na deskové hry, kde po krátkém zvážení - Co se bude hrát - padla jednoznačná volba "Activity". Kdo byl na místě jistě zažil hodně vtipné momenty, na které bude ještě dlouho vzpomínat.

Celé noční hraní, jak my říkáme našim NIGHTGAMES akcím, provázela pohoda, chill, relax a hlavně hodně zábavy a legrace. Pokud chceš i ty zažívat tyto emoce, určitě se k nám přidej příště, a vůbec nevadí, že budeš sám, u nás se vždy bavíme kolektivně.

 

Jeden z hráčů během NIGHTGAMES. Právě hraje a u toho streamuje pro své fanoušky.
Často přicházela na řadu i velmi vtipná témata, která byla velmi zajímavě prezentována.
Na obrázku je nápověda pomocí kreslení, uhádli byste, že se jedná o "Strniště"?

 

Další podobnou akci můžete očekávat hned jakmile nám to vládní nařízení dovolí, bude to ještě letos? To momentálně nikdo neví, nicméně určitě sleduj naše stránky, kde vše dopředu zveřejňujeme.

S pozdravem pěkného dne
Váš OVACHAMP tým

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o