PlayStation plus září

01.09.2021 07:37

Již 7. 9. 2021 si majitelé PS+ budou moct přidat do své knihovny 3 nové hry. Hry pro měsíc září jsou následující...

1920x1080_3G_EN 

Overcooked: All You Can Eat! | PS5

Overcooked! All You Can Eat obsahuje 200 úrovní, včetně sedmi nových úrovní a tří nových kuchařů. Vývojáři připravili ještě nový asistenční režim. V něm je možné upravit rychlost časového limitu receptů, prodloužit dobu trvání kol nebo přeskočit levely.

 

Predator: Hunting Grounds | PS4

Hra si ulovila doporučení 7 bodů z 10. Je milým překvapením sledovat, jak se vývojáři chopili další slavné filmové značky, skvěle ji zpracovali a přidali pár easter eggů, které fanoušky o to více potěší. Hra má ovšem své mušky, které snižují její kvalitu. Hráči můžou brzy hru opustit, a tak se vývojáři musí snažit opravit všechny chyby a pravidelně dodávat nový obsah. Tak či onak, lovu zdar! Nebo vlastně úniku zdar… víte co? Prostě si hru užijte.

 

Hitman 2 | PS4

Být tajemným nájemným vrahem a zabijákem, jo tak to je samozřejmě téma, které tu už bylo mockrát, jenomže Hitman je v této videoherní oblasti jakousi autoritou. A to, že byl Hitman odjakživa poměrně příjemným herním zážitkem, potvrdil i díl z roku 2016, který se rozhodl jít trošku jinou cestou než jeho předchůdci. Jenomže co můžeme říct o jeho nejnovějším a zároveň druhém dílu? Navzdory všem pozitivům není totiž jen tak lehké posoudit, jestli se jedná o plnohodnotný druhý díl nebo jenom dodatek k tomu prvnímu.

 

zdroje:

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o