Rozhovor s vítězem Ovachamp Hearthstone ligy!

30.07.2020 06:57

Ovachamp Hearthstone  liga zná svého vítěze, kterým se k velkému překvapení všech stal hráč s přezdívkou Wortys a to i přesto, že v turnaji byla zvučnější jména z české a slovenské scény.


Liga jednotlivců, kteří čekali na možnost utkat se v aréně z české i slovenské republiky je u konce. Každý z bojovníků dychtil po možnosti vítězství, ve kterém by si odnesli kořist v podobě 1250,-kč a krabičku
MADMONQ, ale to se povedlo pouze jednomu. Ale pozor, nebylo to vůbec snadné. Dokonce samotní Vikingové připluli ze vzdálených vod, když slyšeli o této kořisti. Bohužel po jejich křiku je zaslechl dokonce i drak, který přiletěl až ze samotných Doutnohorských skalisek a aby toho nebylo málo, přišli se pomstít zastánci kaprů, aby ukázali že nejsou pouhým jídlem u štědrovečerní večeře.

Ale nakonec je všechny přemohl Wortys , který se nikoho ani ničeho nezalekl a byl připraven utkat se s kýmkoliv, aby si došel pro své vítězství!!!

Samotné GRANDFINÁLE mezi hráčem Wortys a hráčem BoreCZ byla opravdu krásná podívaná. Napínavé souboje, které hráči sváděli, jste mohli živě sledovat. Kdo z vás u toho byl, jistě jste skoro ani nedýchali. Vyrovnaná bitva a konečný výsledek 3:1 pro prvního zmíněného hráče vám i teď jistě napoví, že to byla krutá a nelítostná bitva.

 

Konečné pořadí Ovachamp Hearthstone Ligy:
 
1. místo = Wortys
2. místo = BoreCZ
3.místo = Dejvid a JoŽo

 

Zasloužené vítězství, tak by se dala shrnout cesta našeho vítěze. Tato překvapení v turnajích a ligách je vždy radost vidět, protože je to ukázka, že i neznámý hráč může vyhrát. Už bylo dosti filozofování a nyní se pojďme podívat na to, co vás nejvíce zajímá, a to je samotný rozhovor s našim vítězem.

Můžeš se nám trochu představit a říci jak dlouho hraješ Hearthstone?
"Moje jméno je Libor Šimeček a je mi 22 rokov. Hearthstone hraji přibližně 4 roky a momentálně reprezentuji team Gifted Gaming."

 

Jaký je tvůj největší úspěch ve hře Hearthstone? Byla tohle tvoje první výhra ligy či turnaje? Jaké si předpokládal šance, že se staneš absolutním vítězem ligy?
"Ano todle byla skutečně moje první výhra, když nepočitám offline turnaj ve Starém Městě, kde jsem vypadl v top 4 a získal dost bodů a financi."

 

Jaké konkrétní decky ti pomohly k vítězství? Používal jsi nějaké obecné, nebo jsi měl připravený nějaký speciální?
"Používám pořád ty samé. Bomb warriora, kterého mám nejradši společně s quest lockem a zbytek většinou dohážu nejlépe s aggrem, konkrétně demon hunter a místo svého huntera jsem picknul rogunu, která nakonec vyhrála celý tenhle můj turnaj."

 

Probíhala u tebe nějaká speciální příprava na finále? Pokud ano tak jaká?
"Neprobíhala. Jak říkám , hraju pořád ty samé lineupy co mě vyhovují."

 

Líbil se ti náš formát celé ligy a především formát samotného FINÁLE, kde se hrál pavouk Doble Elimination, nebo bys raději uvítal jiný formát?
"Upřimně mám radši formát LHS  a trošku jsem doufal že bude v grandfinale double elimanation což mě zaskočilo, ale jelikož je to vše ještě na začátku tak to chápu."

 

Výhra jistě nebyla astronomická, nicméně víš už teď co s výhrou uděláš?
"Noo určitě ji nějak využiju a popiju s kamarády a nebo za to koupím bundle pro svého bratra, který se taky snaží aktivně hrát."

 

V zákulisí se už plánuje nějaký další ročník ligy, můžeš nám už teď říct, nebo slíbit, jestli přijdeš obhájit své prvenství?
"Určitě přijdu , a bylo by nejlepší, kdyby se to odehrálo offline jako minulý rok a byly lepší odměny, nebo si myslím že těch kvalifikaci bylo strašně zbytečně moc na to o co se hrálo."

 

Doporučil bys naše turnaje a ligu i ostatním hráčům? Je vhodná i pro začínající hráče?
"Tak určitě, jelikož se hrál conquest tak si i začinající hráči mohli udělat nějaké budget aggro lineupy a mohli mít stejnou šanci jako já :) ."

 

Děkuji za vyčerpávající rozhovor, na závěr je něco co bys chtěl vzkázat ostatním?
"Já jen děkuju za tenhle turnaj, kde byla super organizace a taktéž děkuju lidem co mě podporovali a budu se těšit na další ročník, kde se pokusím své vítěztví obhájit."

 

Všem, kteří se účastnili ligy mockrát děkujeme za podporu, děkujeme i všem fanouškům, kteří s námi vydrželi až do konce a uvidíme se zase příště.

S pozdravem pěkného dne
Váš OVACHAMP tým

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o