Stellar Blade přichází s demem na PlayStation Store • Mistrovství Ostravy v Esportu

Stellar Blade přichází s demem na PlayStation Store

28.03.2024 06:14

Ještě před oficiálním vydáním se fanoušci mohou těšit na bezplatné demo akčního hitu Stellar Blade od ShiftUp, které je dostupné na PlayStation Store.

Demo Stellar Blade

Ačkoliv se očekává, že plná verze hry Stellar Blade od studia ShiftUp bude vydána až na konci dubna, fanoušci mají jedinečnou možnost vyzkoušet si hru dříve díky speciálnímu demu. Již tento pátek, 29. března, se demo objeví zdarma na PlayStation Store, nabízející hráčům předběžný pohled na začátek této očekávané hry. Zájemci si mohou prohlédnout ukázkový trailer, který nabízí náhled na to, co Stellar Blade přináší.

Herní ředitel Hyung Tae Kim poskytl další podrobnosti na PlayStation blogu, kde vysvětlil, že demo zahrnuje úvodní tutoriál, jenž nováčkům v sérii představí základy boje a prozkoumávání postapokalyptického města Eidos 7. To poskytne hráčům předsmak herních mechanik, které budou klíčové pro celý příběh.

Stellar Blade, původně známá pod pracovním názvem Project EVE, byla několik let ve vývoji v utajení, než byla detailně představena na lednové akci State of Play.

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o