Vývojáři Company of Heroes 3 žádají hráče o pomoc s multiplayerem

13.01.2023 10:11

Company of Heroes je série historických strategií odehrávající se za 2. světové války. Brzy se série dočká třetího dílu, a tak vývojáři dolaďují poslední detaily. Ale ne všechno dokáží sami prozkoušet, proto žádají hráčskou komunitu o pomoc.

Company of Heroes 3 žádá hráče o pomoc s multiplayerem

Strategické hry vyžadují hodně velkou pozornost a soustředění. Musíte umět dobře organizovat, mít dobrý přehled o soupeři a promyslet si každý tah. Tyto pocity jsme zažívali v sériích jako například Starcraft, Heroes of Might and Magic, Crusader Kings nebo Total War. A potom tu je série Company of Heroes, která nám dává možnost velet bojovým jednotkám v období 2. světové války na různých frontách. Brzy se série dočká svého třetího pokračování. Ale na jakou frontu se podíváme tentokrát?

Viva l’Italia

Ano podíváme se na italskou frontu, kde se postavíme Mussoliniho fašistickému režimu, stejně jako třeba ve hře Sniper Elite 4. Ve třetím díle si zahrajeme nejen za spojenecké jednotky různých specializací (pěchotní divize, tanková divize a mnohé další) na velkých rozlehlých mapách. Hra nabídne i kampaň pro jednoho hráče, kde si budete moct zažít ty největší bitvy této války.

Žádost o pomoct

Hra bude mít i v den vydání k dispozici multiplayer, ve kterém si vychutnáme velké bitvy společně s našimi přáteli. A právě s tím chtějí vývojáři pomoct od hráčské komunity, aby vyzkoušeli svoje servery při velké zátěži, která by mohla nastat při vydání hry. Testování proběhne od 11. do 16. ledna tohoto roku a stačí se pouze zaregistrovat na Steamu. Hra potom oficiálně vyjde 23. února na PC a další platformy jsou v plánu.

Příspěvek z superparmeni.eu

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o