WARZONE: Jakým směrem se vydáme dál?

07.05.2020 18:31

Máme za sebou několik turnajů, a tak si můžeme zhodnotit jejich průběh, a samozřejmě si nastíníme a řekneme něco o tom, jak budeme pokračovat.

K tomu, abychom mohli soudit a dělat různé kroky, je třeba nejprve vyzkoušet různé věci a posbírat cenné názory. Věřte tedy, že v minulých dnech jsme nedělali nic jiného a všem hráčům i fanouškům jsme důsledně naslouchali a jejich názory vnímali, i přesto, že si někteří myslíte opak.

Je nám jasné, že nemůžeme vyhovět všem a že nevybíráme volbu mezi 'dobrem' a 'zlem', což by bylo až příliš snadné. Je nám také jasné, že některé z vás nepotěšíme, ale takový je už život. Naše kroky tedy směřují k tomu, abychom udělali co nejmenší zlo a zároveň šli směrem, kterým chceme, proto vás předem chceme poprosit o pochopení.

Předtím, než se vrhneme na změny, tak bychom vás chtěli požádat o vyplnění krátkého dotazníku, pomocí kterého nám můžete říct váš názor a ovlivnit naše další rozhodování. Jindy tuto příležitost mít nemusíte!

Jakým směrem se má vydat scéna podle Vás? Dotazník můžete vyplnit ZDE <=

 

 

CROSSPLAY? Ano či ne?

V předešlých dnech se nejvíce rozvířila na naší půdě diskuze na téma Crossplay. Nijak nás netěší, že tato diskuze byla nezřídka doprovázena různými nevhodnými názory a podněty. Nicméně jsme tady pro vás a chceme dělat turnaje, které budou dělat radost především vám hráčům a taky chceme dělat turnaje, kde budou podmínky co nejvíce rovné mezi hráči, jak jen to z naší strany je možné. Nově tedy dojde k tomu, že převážná většina turnajů od dnešního dne bude doplněna pravidlem, že všichni účastníci jsou povinni mít zapnutý crossplay a to i přesto, že všichni hráči z daného týmu budou hrát pouze na konzolové platformě. Je možné, že občas se nějaký turnaj s dobrovolným crossplayem objeví, ale bude to spíše výjimkou.

Jistě vás může napadnout otázka: Proč jsme tak neučinili dříve? Odpověď je zcela jednoduchá, protože jsme potřebovali získat čas, díky kterého jsme přišli na to, jak toto pravidlo kontrolovat tak, aby nedocházelo k jeho porušování. Na včerejším turnaji jsme tedy tuto 'vychytávku' otestovali a funguje, jak má. Proto je možné, že jste nás mohli za toto rozhodnutí odsuzovat, nicméně věřte, že všechny naše kroky mají nějaký důvod.

 

call-of-duty-warzone-gameplay-leaks-early

 

PŘÍSNĚJŠÍ PRAVIDLA

Je třeba říci, že poctiví hráči, kteří nemají potřebu obcházet pravidla, se nemají čeho bát! Na ty ostatní zaklekneme!

Nově budou platit přísnější pravidla pro všechny týmy! Jejich porušování se bude trestat vyloučením z turnaje a při opakovném porušování to povede i k zabanování účtů a týmu na další turnaje, a to nejen ve hře Call of Duty WARZONE, ale na všechny, které bude organizovat projekt OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

V květnu budeme ještě benevolentnější k zadávání GAME ID v profilu na webových stránkách www.ovachamp.cz, ale od června již bude pro všechny účastníky turnajů povinné mít vyplněné GAME ID ve svém profilu,. Pokud hráč nebude mít vyplněné GAME ID ve svém profilu, nebude se moci zúčastnit turnaje. Zvykněte si prosím na tuto věc a pomalu, ale jistě si všichni začněte GAME ID vyplňovat.

Špatně vyplněné GAME ID vám admini opraví, ale úmyslné špatné vyplnění GAME ID bude bráno jako úmyslné obcházení pravidel a bude trestáno. Kapitáni budou zodpovědni za celý svůj tým a jsou tedy povinni hlídat své hráče a jejich dodržování pravidel.

Pokud by si někdo myslel, že když dostane ban, tak si 'jen' založí nový účet, tak se mýlí. Ban obdrží hráč, jak na svůj nick, email, ale především na své GAME ID. Toto jsou jedny z mála kroků, pomocí kterých bychom chtěli zamezit úmyslnému obcházení pravidel.

Další podrobnější změny pravidel najdete v následujích turnajích.

 

SYSTÉM TURNAJŮ

Velkou změnou, na kterou si budou muset týmy v květnu zvyknout, je i změna systému hraní jednotlivých turnajů. Jednoduchý Single Elimination pavouk je sice fajn, ale přijdou změny, především kvůli toho, abychom mohli turnaje otevřít pro vyšší počet týmu a zároveň zachovali délku turnaje.

Těšit se tak můžete na turnaje, které budou obsahovat i v první fázi skupiny a následně i pavouka.

Novinkou bude i systém Bo3, kde se bude hrát na tři mapy.

 

 

 

PLÁNY DO BUDOUCNA

Tento týden proběhne poslední 1v1 turnaj, kterým ukončíme další podporu těchto sólo turnajů. Zatím nezvažujeme, kdy se k ním vrátíme, ale není vyloučeno, že o tom začneme přemýšlet hned po tom, co Activision vloží do hry mód BR DUO.

Nadále máme v plánu se plně věnovat týmovým turnajům a to ať už v módu TRIO či SQUAD, pro které je hra samotná nejvhodnější.

Pokud vše půjde podle plánu a bude zájem ze strany hráčů, tak by v měsíci červenec mohl proběhnout vůbec první OFFLINE turnaj ve hře Call of Duty WARZONE. Celá akce by se konala v Ostravě.

 

ADMIN TÝM

V následujících dnech budeme rozšiřovat i náš admin tým, který se o vás na turnajích stará. Pokud byste měli zájem náš turnaj rozšířit a přidat se k nám, můžete nám napsat na info@ovachamp.cz

Všichni administrátoři i lidé, co jsou v projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, to dělají dobrovolně bez nároku na honorář a to už od roku 2015. Dělají to proto, že je to baví, mějte tedy prosím vždy na paměti, že jsou to taky lidé a vy jste ti, kteří se na turnajích baví a oni pro vás ZDARMA pracují, buďte na ně tedy prosím hodní a dbejte jejich pokynů, myslí to s vámi vždy dobře. Děkujeme.

 

   

 

PODĚKOVÁNÍ NA ZÁVĚR

Mockrát děkujeme všem hráčům, kteří nám stále důvěřují a kteří si i nadále budou zpříjemňovat hraní pomocí turnajů, které vám přinášíme.

Pokud byste nám chtěli pomoct, můžete tak učinit lajkem na naši FB stránku OSTRAVA CHAMPIONSHIP, odběrem našeho YOUTUBE kanálu či TWITCH kanálu, případně nám můžete pomoct pomocí reklam na našich webových stránkách. - Děkujeme :o)

 

S pozdravem
Váš OVACHAMP tým

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o