Xbox pravděpodobně rozšíří možnost cloudového hraní s integrací Nvidia GeForce Now • Mistrovství Ostravy v Esportu

Xbox pravděpodobně rozšíří možnost cloudového hraní s integrací Nvidia GeForce Now

07.07.2024 10:35

Podle nedávných úniků na sociálních sítích se zdá, že Microsoft chystá integraci do svých Xbox konzolí cloudovou službou Nvidia GeForce Now.

Xbox a Nvidia pospolu?

Nedávno zveřejněné snímky na sociální platformě X (dříve Twitter) naznačují novou možnost spustit hry přímo skrze službu GeForce Now od společnosti Nvidia. Ve svém příspěvku na X uživatel @eXtas1stv odhalil několik snímků, které odhalují integraci Geforce Now na Xboxu.

Návrh na integraci GeForce Now do systému Xbox umožňuje hráčům spouštět hry bez nutnosti jejich fyzického vlastnictví. Služba, která je již dostupná pro PC a jiné platformy, by přes svou nativní aplikaci umožnila hráčům na Xboxu využívat cloudové technologie Nvidia k hraní her z Microsoft Store a Xbox Game Pass.

Před nedávnem společnost Nvidia oznámila, že hry ze studií Xbox Game Studios, Bethesdy a Activision Blizzard jsou nyní dostupné ve službě GeForce Now.

Xbox již svým předplatitelům populární služby Game Pass nabízí možnost cloudového hraní prostřednictvím Xbox Cloud Gaming. Pokud jde o můj skromný názor, hraní skrze Nvidia Geforce nabízí mnohem čistší obraz a možnosti hraní ve 4K na ultra detaily.

Příspěvek z superparmeni.eu

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o