WARZONE: BR SQUAD Race kill #5

XOUI50U8QV
Základní informace
Hra: Call of Duty WARZONE
Typ hry: SQUAD - Battle Royale - Online - online
Počet týmů: 7/9/32
Cena: zdarma
Datum a místo konání
27.05.2020 18:00 - 22:59
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 27.05.2020 18:00
Registrace do: 27.05.2020 17:55
potvrzení 5 - 60m před začátkem turnaje
Výherci
push2win [p2w]
Zhryzloň Rex Company [ZRC]

REGISTRACE

Registrace je spuštěna!

Registrovat do turnaje se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich stránkách. Registrovat se můžete ZDE. Pak je třeba ve svém profilu založit tým, do kterého pozvete alespoň tři další hráče. Pokud má tým alespoň 4 členy, můžete ho pak přihlásit do turnaje.

Nezapomeňte si prosím všichni ve svem profilu doplnit GAME ID, pro rychlejší a plynulejší organizaci turnaje. Děkujeme

Nezapomeňte, že před začátkem turnaje musíte potvrdit svou účast v turnaji! Účast v turnaji se potvrzuje před turnajem na této stránce nahoře.

Turnaje se mohou účastnit hráči na všech platformách = Pc, Xbox, Ps

Během hraní je povinné pro každý tým, aby měli jeho hráč zapnuty Crossplay!

 

VÝSLEDKY ZÁPASŮ

Výsledky z jednotlivých zápasů se nově budou nahrávat zde v detailu turnaj v záložce "výsledky", která se objeví začátkem turnaje. V této záložce nahrajete obrázky a zvolíte soupeře, do popisu napíšete o jaké kolo se jedna. Díky tomu zajistíme plynulost a hladký průběh turnaje.

 

SYSTÉM TURNAJE

Tento turnaj v SQUAD Battle Royale se bude hrát systémem skupin.

  1. Fáze: ČTVRTFINÁLE = Všechny týmy budou rozděleny náhodně do 4 základních skupin, z každé skupiny následně postupuje 5 nejlepších týmů do další fáze. V této fázi se hraje systémem Bo3 = každý tým odehraje 3 mapy, ze kterých se týmu sčítájí killy = skóre týmu.
  2. Fáže: SEMIFINÁLE = Celkem 20 Týmů, které postoupili z ČTVRTFINÁLE bude rezděleno do dvou záladních skupin. V této fázi se hraje systémem Bo2 = každý tým odehraje 2 mapy, ze kterých se týmu sčítájí killy = skóre týmu. Z každé skupiny následně postupují 4 nejlepčích týmů do další fáze.
  3. Fáze: FINÁLE = Celkem 8 Týmů, které postoupili ze SEMIFINÁLE odehraje poslední FINÁLOVOU skupinu. V této fázi se hraje systémem Bo2 = každý tým odehraje 2 mapy, ze kterých se týmu sčítájí killy = skóre týmu. Tým z nejvyšším skórem v této fzi vyhrává turnaj!

Skupiny najdete nahoře v záložce "Harmonogram"

*V případě, že v turnaji bude max. 16 týmu, bude se hrát turnaj klasickým pavoukem Single Elimination - Bo2
**V případě, že bude v turnaji 17 - 20 týmů. tak se hraje systémem skupin, ale přeskočí se ČTVRTFINÁLE a hraje se rovnou SEMIFINÁLE – Bo3 a následně i FINÁLE – Bo3

 

KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM

Všichni hráči, kteří se účastní turnaje musí být po celou dobu na DISCROD serveru OSTRAVA CHAMPIONSHIP, kde bude probíhat komunikace s adminem.

 

STREAM TURNAJE

Hráči, kteří budou chtít mohou během turnaje streamovat své hry.

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít na DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA".

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?"

 

Celkové pořadí týmů:

 

Pořadí Název týmu
1. místo push2win
2. místo Zhryzloň Rex Company
3. - 4. místo Lvi žerou první
3. - 4. místo Pilsen Legend
5. místo CzSk. D
6. místo Lucky S.
7. místo Sniper Team

 

Call of Duty: WARZONE
Pravidla SQUAD Battle Royale

 

Obecné pravidla

Turnaje v rámci OSTRAVA CHAMPIONSHIP ve hře Call of Duty: WARZONE se řídí obecnými pravidly OSTRAVA CHAMPIONSHIP tyto pravidla jsou pak doplněna pravidly jednotlivých turnajů.

Turnaje ve hře Call of Duty: WARZONE jsou vhodné pro hráče na všech platformách, to znamená, že turnaje se mohou účastnit všichni, kteří hrají na Počítači, Xboxu, nebo na Playstationu. Pokud však u turnaje neni uvedeno jinak.

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi turnaje na DISCORDu. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší. Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

 

Nastavení

Každý kdo se chce účastnit turnaje, musí mít založený a potvrzený účet na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP. Po té je ještě potřeba založit tým, do kterého je potřeba přidat aspoň dva hráče. Pak si zvolíte na stránkách daný turnaj, do kterého se chcete zaregistrovat. Nezapomeňte, že na všech online turnajích probíhá před turnajem i tzv. potvrzující „check-in“, pomocí kterého potvrdíte, že se chcete turnaje účastnit. Tento potvrzující „check-in“ probíhá těsně před zahájením turnaje. (5 - 60 minut před turnajem, podle toho co nastaví administrátor turnaje)

Každý kapitán týmu je povinen být během turnaje na DISCORDu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, tak aby mohl najít svého soupeře a domluvit se na odehrání zápasu. Zároveň na tomto DISCORD kanále může komunikovat s adminy a předávat jim výsledky z daných zápasů.

 

Nastavení zápasu mód Battle Royale SQUAD

Všechny zápasy se hrají v Regiónu Evropa! Všichni hráči jsou povinni mít zapnutý crossplay!

Týmy postupně proti sobě nastupují v klasických duealových zápasech, nebo ve skupinách, kde je jejich cílem posbírat co nejvíce killů.

Ve hře Call of Duty:WARZONE bude každý hrát mód "BR SQUAD". Každý tým hraje tedy sám a na konci mapy udělá obrázek závěrečné tabulky, kde je vidět počet killů. Předtím, než půjdete hrát Zápas, je třeba adminovi napsat do Discord místnosti "info" - tuhle frázi: "JDEME HRÁT! - název kola" Místo názvu kola hráč uvede, které kolo v pavoukovi jde hrát. např.: "JDEME HRÁT! - ČTVRTFINÁLE"

 

Best of 1: Hraje se pouze jedna mapa. V případě, že se zápas hraje systémem Bo1 tak je vítězem zápasu tým, který na konci mapy má vyšší počet killů. Každý tým udělá fotku obrazovky ze závěrečné tabulky a tuto fotku pak pošle adminovi turnaje na DISCORDu.

Best of 2: Hrají se celkem 2 mapy. V případě, že se zápas hraje systémem Bo2 tak je vítězem zápasu tým, který po skončení obou map ma vyšší součet killů z obou map = skóre týmu. Každý tým udělá fotku obrazovky ze závěrečné tabulky a tuto fotku pak pošle adminovi turnaje na DISCORDu.

Best of 3: Hrají se celkem 3 mapy. V případě, že se zápas hraje systémem Bo3 tak je vítězem zápasu tým, který po skončení třech map ma vyšší součet killů z obou map = skóre týmu. Každý tým udělá fotku obrazovky ze závěrečné tabulky a tuto fotku pak pošle adminovi turnaje na DISCORDu.

**V případě remízy (stejného počtu killů) rozhodují tyto kritéria: Počet rozdaného poškození (Damage), pokud je i ten shodný, tak rozhoduje Skóre (Score). V případě, že je vše shodné, odehraje se jedna nová mapa.

 

Kapitán týmu

Kapitán týmu, musí vytvořit lobby a zajistit, aby byla použita správná nastavení hry.

 

Předčasné ukončení zápasu

V případě, že jednomu z hráčů daného týmu odejde hráč předčasně z nedokončené mapy (vypadne mu hra, internet... ), musí být zápas dohrán do konce a počítají se killy hráčů, kteří zůstali na mapě. Pokud však spadne hra hráči během warmupu, může tým odehrát novou mapu.

kontumován ve prospěch hráče, který zůstal v zápase. Platí však pravidlo, že pokud hra spadne hráči do první minuty mapy, bude mapa opakována a dojde k nové hře. Toto se však může stát během zápasu pouze jednou, pokud se bude opakovat situace i po druhé, musí být zápas dohrán v tom počtu hráčů, kteří zůstali na mapě.

*Pokud k této situaci dojde je kapitán povinen udělat screen, že se tak stalo ještě během wamupu

 

Nepřítomnost hráčů

Pokud některý z týmů nenastoupí do zápasu do 15ti minut od zahájení kola, je zápas automaticky kontumován ve prospěch týmu, který čeká na svého soupeře.

V případě, že z daného zápasu není na DISCORDu přítomen ani jeden z kapitánů a ani jeden z kapitánu nereaguje na zprávy od admina bude tento zápas automaticky po 30ti minutách kontumován a nepostupuje ani jeden z hráčů do dalšího kola. Soupeř v dalším kole získá „freewin“

 

Fair Play

Žádáme všechny hráče a týmy, aby dodržovali veškeré zásady „Fair Play“ a neporušovali cíleně tyto pravidla. Jde přece o to si zahrát a vyhrát především poctivě, díky čemuž budete mít i lepší pocit z vítězství.

Týmy budou rozlosovány do systému zcela náhodně, pomocí automatického systému, nikoli podle admina či organizátora turnaje, tak aby nemohlo dojít k nespravedlivému rozlosování zaviněného třetí stranou a bylo tak zachováno „Fair Play“.

Všem poctivým hráčům a týmům už teď předem děkujeme za dodržování pravidel.

 

Doplňující informace

Po zahájení turnaje už není možné se do turnaje přihlásit.

Po odehrání prvního zápasu není povoleno žádné další zahřívání, nebo další tréninkové hry. Týmy čekají v lobby na svého soupeře.

Zpožďování zápasu: Týmy nesmí odkládat začátek zápasu nad plánovaný čas začátku, bez souhlasu druhého týmu a admina turnaje.

Lagy: V případě, že během zápasu máte příliš vysoký ping, který je příčinou lagování hry, musí být hra i přes tento problém dohrána. Není bohužel možné hrát zápas znovu kvůli lagům.

Během mapy mohou hráči spolu mluvit přes voice chat, pokud některý z hráčů nechce, tak si tuto možnost mutne.

Na turnaji je přísné zakázáno urážet, nadávat a jinak nevhodně pomlouvat své soupeře či spoluhráče.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu = Cheatování.

 

Pravidla byla vymyšlena a sepsána organizačním týmem OSTRAVA CHAMPIONSHIP, není možné je dále šířit bez souhlasu organizačního týmu. Děkujeme za pochopení.

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o