WARZONE: PLUNDER TRIO Money #2

LR9160LIU6
Základní informace
Hra: Call of Duty WARZONE
Typ hry: TRIO - PLUNDER - Online - online
Počet týmů: 4/5/16
Cena: zdarma
Datum a místo konání
31.05.2020 18:00 - 22:59
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 31.05.2020 18:00
Registrace do: 31.05.2020 17:55
potvrzení 5 - 60m před začátkem turnaje
Výherci
CzSk. D [CzSk.]
czechoslovakia_boys [CSB]
CzSk. A [CzSk.]

REGISTRACE

Registrace je spuštěna!

Registrovat do turnaje se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich stránkách. Registrovat se můžete ZDE. Pak je třeba ve svém profilu založit tým, do kterého pozvete alespoň dva další hráče. Pokud má tým alespoň 3 členy, můžete ho pak přihlásit do turnaje.

Nezapomeňte si prosím všichni ve svem profilu doplnit GAME ID, pro rychlejší a plynulejší organizaci turnaje. Děkujeme

Nezapomeňte, že před začátkem turnaje musíte potvrdit svou účast v turnaji! Účast v turnaji se potvrzuje před turnajem na této stránce nahoře.

Turnaje se mohou účastnit hráči na všech platformách = Pc, Xbox, Ps

Během hraní je povinné pro každý tým, aby měli jeho hráč zapnuty Crossplay!

 

SYSTÉM TURNAJE

Tento turnaj v Battle Royale se bude hrát systémem Single Elimination, to znamená, že se hraje jednoduchý pavouk, kde vítěz postupuje dále a poražený bohužel vypadává. Celý turnaj se bude hrát Bo2 = každý zápas se bude hrát na dvě mapy, s tím, že killy se Vám z obou map sčítají.

Pavouka najdete nahoře v záložce "Harmonogram"

 

ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ, KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM

Všichni hráči, kteří se účastní turnaje musí být po celou dobu na DISCROD serveru OSTRAVA CHAMPIONSHIP, kde bude probíhat komunikace s adminem.

 

STREAM TURNAJE

Hráči, kteří budou chtít mohou během turnaje streamovat své hry

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít na DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA".

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?"

SKUPINY

 

Celkové pořadí týmů:

 

Pořadí Název týmu
1. místo CzSk. D
2. místo czechoslovakia_boys
3. místo CzSk. A
4. místo Opel Crew

 

Call of Duty: WARZONE
Pravidla 1v1 Plunder Money

Obecné pravidla

Turnaje v rámci OSTRAVA CHAMPIONSHIP ve hře Call of Duty: WARZONE se řídí obecnými pravidly OSTRAVA CHAMPIONSHIP tyto pravidla jsou pak doplněna pravidly jednotlivých turnajů.

Turnaje ve hře Call of Duty: WARZONE jsou vhodné pro hráče na všech platformách, to znamená, že turnaje se mohou účastnit všichni, kteří hrají na Počítači, Xboxu, nebo na Playstationu. Pokud však u turnaje neni uvedeno jinak.

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi turnaje na DISCORDu. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší. Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

 

 

Nastavení

Každý kdo se chce účastnit turnaje, musí mít založený a potvrzený účet na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP. Po té je ještě potřeba založit tým, do kterého je potřeba přidat aspoň dva hráče. Pak si zvolíte na stránkách daný turnaj, do kterého se chcete zaregistrovat. Nezapomeňte, že na všech online turnajích probíhá před turnajem i tzv. potvrzující „check-in“, pomocí kterého potvrdíte, že se chcete turnaje účastnit. Tento potvrzující „check-in“ probíhá těsně před zahájením turnaje. (0 - 60 minut před turnajem, podle toho co nastaví administrátor turnaje)

Každý kapitán týmu je povinen být během turnaje na DISCORDu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, tak aby mohl najít svého soupeře a domluvit se na odehrání zápasu. Zároveň na tomto DISCORD kanále může komunikovat s adminy.

 

Nastavení zápasu mód Plunder TRIO

Všechny zápasy se hrají v Regiónu Evropa! Všichni hráči jsou povinni mít zapnutý crossplay!

Leader party musí mít v lobby nastaveno u „Squad Fill“ druhou možnost a to „Don´t Fill“ tak aby se k hráčům do party nepřipojil žádný další hráč.

Best of 1: Hraje se pouze jedna mapa. V případě, že se zápas hraje systémem Bo1 tak je vítězem duelu tým, který na konci mapy má větší hotovost na svém kontě. Tým vždy zápasu udělá fotku obrazovky ze závěrečné tabulky a nahlásí výsledek zápasu adminovi turnaje na DISCORDu.

Best of 2: Hrají se celkem 2 mapy. V případě, že se zápas hraje systémem Bo2 tak je vítězem zápasu tým, který po skončení obou map ma vyšší součet money (peněz) z obou map = skóre týmu. Každý tým udělá fotku obrazovky ze závěrečné tabulky a tuto fotku pak pošle adminovi turnaje na DISCORDu.

Best of 3: Hrají se celkem 3 mapy. V případě, že se zápas hraje systémem Bo3 tak je vítězem zápasu tým, který po skončení třech map ma vyšší součet money (peněz) z obou map = skóre týmu. Každý tým udělá fotku obrazovky ze závěrečné tabulky a tuto fotku pak pošle adminovi turnaje na DISCORDu.

**V případě remízy (stejného počtu hotovosti) rozhodují tyto kritéria: Počet killů, pokud je i ten shodný, tak rozhoduje počet otevřených supply boxů. V případě, že je vše shodné, se odehraje nová mapa.

 

Host

Host je kapitán týmu, který musí vytvořit lobby a zajistit, aby byla použita správná nastavení.

 

Předčasné ukončení zápasu

V případě, že jeden z hráčů daného týmu odejde předčasně z nedokončené mapy, je zápas potřeba dokončit a odehrát ho se stávajícím počtem hráčů až do konce. Pokude nebude mapa dohrána do konce, ztracíte tím jednu mapu a veškerou nasbíranou hotovost do daného duelu. Platí však pravidlo, že pokud hra spadne hráči do první minuty mapy, může být mapa opakována a dojde k nové hře. Je však o tom potřeba informovat admina. Toto se však může stát během duelu maximálně dvakrát, pokud se bude opakovat situace i po třetí, je automaticky zápas kontumován ve prospěch soupeře.

 

Systém turnaje

Pokud některý z hráčů nenastoupí do zápasu do 15ti minut od zahájení kola, je zápas automaticky kontumován ve prospěch hráče, který čeká na svého soupeře.

V případě, že z daného zápasu není na DISCORDu přítomen ani jeden z hráčů a ani jeden z hráčů nereaguje na zprávy od admina bude tento zápas automaticky po 30ti minutách kontumován a nepostupuje ani jeden z hráčů do dalšího kola. Soupeř v dalším kole získá „freewin“

 

Fair Play

Žádáme všechny hráče, aby dodržovali veškeré zásady „Fair Play“ a neporušovali cíleně tyto pravidla. Jde přece o to si zahrát a vyhrát především poctivě, díky čemuž budete mít i lepší pocit z vítězství.

Hráči budou rozlosovány do systému zcela náhodně, pomocí automatického systému, nikoli podle admina či organizátora turnaje, tak aby nemohlo dojít k nespravedlivému rozlosování zaviněného třetí stranou a byla tak zachována férovost „Fair Play“

Všem poctivým hráčům už teď předem děkujeme za dodržování pravidel.

 

Doplňující informace

Po zahájení turnaje už není možné se do turnaje přihlásit.

Po odehrání prvního zápasu není povoleno žádné další zahřívání, nebo další tréninkové hry. Hráč čeká v lobby na svého soupeře.

Zpožďování zápasu: Hráči nesmí odkládat začátek zápasu nad plánovaný čas začátku, bez souhlasu druhého hráče a admina turnaje.

Lagy: V případě, že během zápasu máte příliš vysoký ping, který je příčinou lagování hry, musí být hra i přes tento problém dohrána. Není bohužel možné hrát zápas znovu kvůli lagům. Odpojení ze hry může vést ke kontumaci zápasu.

Během mapy mohou hráči spolu mluvit přes voice chat, pokud některý z hráčů nechce, tak si tuto možnost mutne.

Na turnaji je přísné zakázáno urážet, nadávat a jinak nevhodně pomlouvat své soupeře či spoluhráče.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu = Cheatování.

 

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o