Ovachamp CoH2 1v1 Army Cup #1 • Mistrovství Ostravy v Esportu

Ovachamp CoH2 1v1 Army Cup #1

2VDHJ1UQ9T
Základní informace
Hra: Company of Heroes 2
Typ hry: 1v1 - Online - online
Počet hráčů: 5/9/16
Zápisné: zdarma
Datum a místo konání
11.06.2020 18:00 - 23:59
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 11.06.2020 18:00
Registrace do: 11.06.2020 17:55
potvrzení 11.06.2020 17:00 - 17:55
Výherci
Hanis_CZE
sisa21

Každých 14dní ve čtvrtek bude ve znamení RTS titulů a samozřejmě, zde nesmí chybět ani Company of Heroes 2. Přijďte si zpestřit všední hraní této skvělé a návýkové hry a porovnat zároveň síly s ostatními. Doslova od mala hltáme RTS hry a proto, bychom obecně chtěli podpořit tyto hry a komunity formou turnajů.

REGISTRACE

Registrace je spuštěna!

Registrovat do turnaje se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich stránkách. Registrovat se můžete ZDE.

Nezapomeňte, že před začátkem turnaje musíte potvrdit svou účast v turnaji! Účast v turnaji se potvrzuje před turnajem na této stránce nahoře.

 

 

SYSTÉM TURNAJE

Tento turnaj se bude hrát systémem Single Elimination, to znamená, že se hraje jednoduchý pavouk, kde vítěz postupuje dále a poražený bohužel vypadává. Všechny zápasy se budou hrát systémem Bo2 = hraje se na dvě mapy (repektive na jednu, ale hraje se 2x ta stejná).

V první mapě si zvolí hráč nahoře v pavouku stranu (Osa / Spojenci), v druhé mapě se strany otočí. Hráči tedy jednou hrají za Osu a pak za Spojence, případně obráceně. Za stavu remízi 1:1 postupuje do dalšího kola hráč, který zvítězil v kratším čase = rychleji.

Škrtání: Před začátkem zápasu si hráči vyškrtají mapu, kterou budou hrát z map poolu turnaje. Hráči škrtají tak dlouho, dokud nezustane poslední mapa, kterou budou hrát.

Pavouka najdete nahoře v záložce "Harmonogram"

 

Map Pool turnaje

 • Checkpont Arnhem
 • Faymonvillský přístup
 • Cholodnaja ferma
 • Langerskaja
 • Angoville
 • Bayeux
 • Lesní brod
 • Ladožská Karélie
 • Spojení
 • Novgorod Outskirts
 • Rečnaja Pereprava
 • Křižovatky
 • Ztracený kluzák

 

ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ, KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM

Všichni hráči, kteří se účastní turnaje musí být po celou dobu na DISCROD serveru OSTRAVA CHAMPIONSHIP, kam budou postovat výsledky ze zápasu a zároveň se domlouvat na zápase se svým soupeřem.

 

STREAM TURNAJE

Hráči, kteří budou chtít mohou během turnaje streamovat své hry, my jim pomůžeme stream nasdílet. Pokud se někdo najde je možné, že bude turnaj a streamován.

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít na DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA".

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?"

 

 

PRIZEPOOL

 

1. místo
 • 3x náhodný steam klíč

 

Company of Heroes 2
Pravidla

Obecné pravidla

Turnaje v rámci OSTRAVA CHAMPIONSHIP ve hře Company of Heroes 2 se řídí obecnými pravidly OSTRAVA CHAMPIONSHIP tyto pravidla jsou pak doplněna pravidly jednotlivých turnajů.

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi turnaje na DISCORDu. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší. Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

 

Nastavení

Každý kdo se chce účastnit turnaje, musí mít založený a potvrzený účet na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP. Po té si zvolí na stránkách daný turnaj, do kterého se zaregistruje. Nezapomeňte, že na všech online turnajích probíhá před turnajem i tzv. potvrzující „check-in“, pomocí kterého potvrdíte, že se chcete turnaje účastnit. Tento potvrzující „check-in“ probíhá těsně před zahájením turnaje. (10 - 60 minut před turnajem, podle toho co nastaví administrátor turnaje)

Každý hráč je povinen být během turnaje na DISCORDu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, tak aby mohl najít svého soupeře a domluvit se na odehrání zápasu. Zároveň na tomto DISCORD kanále může komunikovat s adminy a předávat jim výsledky z daných zápasů.

 

Nastavení hry

Balíček úprav: Žádný mód
Počáteční zdroje: Standardní zdroje
Startovní lokace: Náhodné rozmístění
Podmínky vítězství: Vítězné body
Vítězné body: 500 bodů
Mráz: zakázáno

Režim pozorovatele povolen: Zapnuto
Prodleva pozorovatele: 2 Minuty
Heslo pro pozorovatele nastaveno: Vypnuto

Ovachamp - age of empires 2"Ukázka, jak má být nastavena hra"

 

Map Pool turnaje

 • Checkpont Arnhem
 • Faymonvillský přístup
 • Cholodnaja ferma
 • Langerskaja
 • Angoville
 • Bayeux
 • Lesní brod
 • Ladožská Karélie
 • Spojení
 • Novgorod Outskirts
 • Rečnaja Pereprava
 • Křižovatky
 • Ztracený kluzák

 

Formát turnaje

Tento turnaj se bude hrát systémem Single Elimination, to znamená, že se hraje jednoduchý pavouk, kde vítěz postupuje dále a poražený bohužel vypadává. Všechny zápasy se budou hrát systémem Bo2 = hraje se na dvě mapy. Mapy jsou předem určené v pavouku.

V první mapě si zvolí hráč nahoře v pavouku stranu (Osa / Spojenci), v druhé mapě se strany otočí. Hráči tedy jednou hrají za Osu a pak za Spojence, případně obráceně. Za stavu remízi 1:1 postupuje do dalšího kola hráč, který zvítězil v kratším čase = rychleji.

Pavouka najdete nahoře v záložce "Harmonogram"

 

Host

Host je hráč, který musí vytvořit lobby a zajistit, aby byla použita správná nastavení. Host pozve svého soupeře do hry.

Hostem je vždy hráč, který je na vyšší pozici v daném pavouku či skupině. Pokud se hráči nedohodnou jinak.

 

Předčasné ukončení zápasu

V případě, že jeden z hráčů odejde předčasně z nedokončené mapy, je zápas kontumován ve prospěch hráče, který zůstal v zápase. Platí však pravidlo, že pokud hra spadne hráči do třetí minuty mapy, bude mapa opakována a dojde k nové hře. Toto se však může stát během zápasu maximálně jednou, pokud se bude opakovat situace i po druhé, je automaticky zápas kontumován a vyhrává hráč, který zůstal na mapě.

*Doporučujeme hráčům, kteří zůstávají na mapě, aby si udělal vždy fotku obrazovky z toho, že soupeři spadla hra.

 

Systém turnaje

Pokud některý z hráčů nenastoupí do zápasu do 15ti minut od zahájení kola, je zápas automaticky kontumován ve prospěch hráče, který čeká na svého soupeře.

V případě, že z daného zápasu není na DISCORDu přítomen ani jeden z hráčů a ani jeden z hráčů nereaguje na zprávy od admina bude tento zápas automaticky po 30ti minutách kontumován a nepostupuje ani jeden z hráčů do dalšího kola. Soupeř v dalším kole získá „freewin“

 

Fair Play

Žádáme všechny hráče, aby dodržovali veškeré zásady „Fair Play“ a neporušovali cíleně tyto pravidla. Jde přece o to si zahrát a vyhrát především poctivě, díky čemuž budete mít i lepší pocit z vítězství.

Hráči budou rozlosovány do systému zcela náhodně, pomocí automatického systému, nikoli podle admina či organizátora turnaje, tak aby nemohlo dojít k nespravedlivému rozlosování zaviněného třetí stranou a byla tak zachována férovost „Fair Play“

Všem poctivým hráčům už teď předem děkujeme za dodržování pravidel.

 

Doplňující informace

Po zahájení turnaje už není možné se do turnaje přihlásit.

Po odehrání prvního zápasu není povoleno žádné další zahřívání, nebo další tréninkové hry. Hráč čeká v lobby na svého soupeře.

Zpožďování zápasu: Hráči nesmí odkládat začátek zápasu nad plánovaný čas začátku, bez souhlasu druhého hráče a admina turnaje.

Lagy: V případě, že během zápasu máte příliš vysoký ping, který je příčinou lagování hry, musí být hra i přes tento problém dohrána. Není bohužel možné hrát zápas znovu kvůli lagům. Odpojení ze hry může vést ke kontumaci zápasu. Organizátoři turnaje nezodpovídají za Vaši techniku a internetové připojení.

Na turnaji je přísné zakázáno urážet, nadávat a jinak nevhodně pomlouvat své soupeře, spoluhráče a adminy turnaje.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu nad soupeřem = Cheatování.

 

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o