Komunitní Solo Fall Guys Tournament #1 • Mistrovství Ostravy v Esportu

Komunitní Solo Fall Guys Tournament #1

B7O1P7V48E
Základní informace
Hra: Fall Guys
Typ hry: 1v1 - Online - online
Počet týmů: 0/0/38
Zápisné: zdarma
Datum a místo konání
24.05.2023 18:00 - 23:59
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 24.05.2023 18:00
Registrace do: 24.05.2023 17:50
potvrzení 24.05.2023 17:00 - 17:50

Chtěli jste to tak to máte mít. Zde je další komunitní turnaj tentokrát ale budete hrát pouze za sebe. Neváhejte se registrovat máme pouze 38 míst.

 

REGISTRACE

Registrace je spuštěna!

Registrovat do turnaje a ligy se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich stránkách, Registrovat se můžete ZDE.

Jak postupovat:

  1. Zaregistrovat se na stránkách www.ovachamp.cz (VIDEONÁVOD ZDE)
  2. Přihlásit se na stránkách www.ovachamp.cz (nahoře v liště)
  3. Vyplnit si GAME ID ve svém profilu (VIDEONÁVOD ZDE)
  4. Zaregistrovat se do turnaje (VIDEONÁVOD ZDE)
  5. Potvrdit účast v turnaji (VIDEONÁVOD ZDE)

 

 

Game ID

Každý hráč musí mít povinně u nás na stránkách www.ovachamp.cz vyplněné Game ID ve svém profilu u hry Fall Guys. Co je to Game ID? Je to vaše přezdívka ve hře.

Správně vyplněné Game ID je při registraci do turnaje povinné a pomáhá to adminům v průběhu turnaje, tak aby vše probíhalo hladce a bez zbytečných komplikací.

 

 

 

 

SYSTÉM TURNAJE

Všechny hry se hrají pomocí Custom shows přímo ve hře (týmy hrají společně ve stejném lobby). V Custom shows se hrají sóla.

I. 1 - 38 hráčů v turnaji: Hraje se na jedno kolo = všechni jsou v jedné skupině a všichni hrají společně v Custom shows, celkem se bude hrát 5-7 Custom her za sebou s menšími pauzami. Po odehraní se podle bodů urči finální pořadí hráčů v turnaji.

 

 

 

BODOVÁNÍ TURNAJE

  • Za každé kolo: +1 bod (1. - 4. kolo)
  • Postup do finálového kola: +2 body
  • Výhra: +3 body

 

ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Žádný z hráčů nemusí během hry dělat žádné speciální kroky (tvořit například screeny či záznamy) v průběhu turnaje a posléze nám to někam nahrávat. Nic takového dělat nemusíte, vše za vás udělají naši admini.

Každý hráč má tedy jen jednu jednoduchou povinnost, a to napojit se do správné custom hry ve hře a užít si zábavu.

 

 

STREAM TURNAJE

V průběhu celého turnaje bude fungovat  stream na adrese twitch.tv/ovachamp, kde můžete sledovat průběh turnaje a časovou osu.

 

 

KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM

Veškerá komunikace s adminem bude probíhat přes DISCORD server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Minimálně jeden hráč z každého týmu (nejlépe kapitán) je povinen být na našem discord serveru, kde probíhá komunikace.

Pokud jdete na náš discord poprvé je potřeba si zvolit roli Fall Guys, abyste viděli místnosti pro tuto hru, kde bude probíhat komunikace. Stačí tedy zajít do místnosti "!Výběr-role-a-hry!", kde zvolíte ikonu Fall Guys. Následně se vám automaticky ukážou všechny patřičné místnosti pro hru Fall Guys.
  

Discord OvachampNávod, jak zvolit roli hry Fall Guys: zde v místnosti na discordu musíte zvolit ikonu hry Fall Guys.

 

JAK SE VE HŘE NAPOJIT DO CUSTOM HRY?

Kapitán každého týmu dostane u nás na DC speciální roli, pomocí, které uvidí místnost, kde najde kód pro napojení ve hře do Custom hry. Tyto kódy najde na DC v místnosti "custom-1", "custom-2", "custom-3" atd. Tento kód pak musí přeposlat svým spoluhráčům, tak aby se všichni napojili ve hře do správné Custom hry. Je přísně zakázáno, aby tyto kódy posílali dalším hráčům, kteří nejsou registrovaní v turnaji!

Sledujte prosím také místnost "Harmonogram" kde budou v průběhu turnaje postupně doplňovány časové informace o průběhu turnaje.

 

Postup, jak se ve hře Fall Guys napojit do Custom hry

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít na DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA".

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?"

    1.  

TABULKA S VÝSLEDKY

Zde v níže přiložené tabulce můžete vidět výsledky jednotlivých týmu a jak přesně se jim dařilo či nedařilo.

Bohužel neevidujeme žádnou platnou registraci na turnaj, registruj se buď první!

Prizepool


Vítěz celého turnaje získá odměnu 200 Kč

 

Podle jakých pravidel hrajeme?

Základní pravidla najdete v záložce "Popis" a pod obrázkem níže najdete další doplňující pravidla, je však jisté, že vás čeká hromada zábavy.

 

 

Obecné pravidla

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi nebo organizátorovi turnaje. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší.

Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Taktéž se musí dodržovat soupiska týmu, která je daná při registraci do turnaje. Hráči se v průběhu turnaje nesmí měnit za jiné než za ty, které daný tým napsal do soupisky.

Turnaje se smí zúčastnit hráči České a Slovenské republiky (Organizátor může udělit výjimku) . Turnaj není věkově omezen.

 

Technické problémy

Žádný z adminů nezodpovídá za vaši techniku.

V případě, že vám spadne hra Fall Guys tak se nebude bohužel dané kolo restartovat, můžete se však zpátky napojit do nejbližšího možné kola.

 

Fair Play

Žádáme všechny hráče, aby dodržovali veškeré zásady „Fair Play“ a neporušovali cíleně tyto pravidla.

Jde přece o to si zahrát a vyhrát především poctivě, díky čemuž budete mít i lepší pocit z vítězství.

Po celou dobu turnaje je zakázáno komukoli nadávat, rasisticky ho urážet, spamovat ve hře či vyrušovat.

Týmy budou rozlosovány do systému zcela náhodně, pomocí automatického rozlosování, nikoli podle admina či organizátora turnaje, tak aby nemohlo dojít k nespravedlivému rozlosování zaviněné třetí stranou a bylo tak zachováno „Fair Play“.

 

Doplňující informace

Admin turnaje má vždy poslední slovo a jeho rozhodnutí musí být respektováno a taktéž může změnit pravidla během turnaje.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu = Cheatování. (V případě, že bude tento přestupek prokázán je diskvalifikován celý tým z kompletního turnaje.)

V případě toxicity to bude řešeno mírnějším trestem, a to tak, že při prvním porušení bude varován, při druhém bude vyloučen a při třetím se již hrozí vylouční z turnaje

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o