OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 • Mistrovství Ostravy v Esportu

OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2

LJ2MR0O3HF
Základní informace
Hra: Starcraft 2
Typ hry: 1v1 - Online - online
Počet hráčů: 6/7/16
Zápisné: zdarma
Datum a místo konání
17.07.2020 18:10 - 23:59
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 17.07.2020 18:10
Registrace do: 17.07.2020 18:05
potvrzení 17.07.2020 17:10 - 18:05
Výherci
satik
Heli
siso

Turnaj pro všechny správné nadšence Starcraftu 2 s omezením od 3500 - 4700 MMR! Přijďtě si zahrát a vyzkoušet si jaké to je hrát turnaj se svými výkonostně stejnými hráči bez obav, že narazíte na českou jedničku, která Vás jistě vyštípe!

REGISTRACE

Registrace je spuštěna!

Registrovat do turnaje se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich stránkách. Registrovat se můžete ZDE.

Prosíme taky všechny hráče turnaje, aby si ve svém profilu na stránkách vyplnili GAME ID v kolonce "Starcraft 2", díky tomu bude mít turnaj hladší průběh.

Nezapomeňte, že před začátkem turnaje musíte potvrdit svou účast v turnaji! Účast v turnaji se potvrzuje před turnajem na této stránce nahoře.

Hráč, který se chce účastnit turnaje nesmí v posledních 60ti dnech překročit hranici 4700 MMR! Pro připuštění hráče do turnaje má posledné slovo admin turnaje - pro případ, že by někdo podváděl s MMR, poctivý hráči se nemají čeho bát.

Pro hráče s MMR od 3500 do 4700 !

 

SYSTÉM TURNAJE

Tento první turnaj se bude hrát systémem Pavouk - Single Elimination, to znamená, že se hraje jednoduchý pavouk, kde vítěz postupuje dále a poražený bohužel vypadává. Celý turnaj se bude hrát Bo3 a finále Bo5 formátem.

Výběr mapy:

  • Bo3: ban A,ban B, pick A, pick B, ban A, ban B, last map
  • Bo5: ban A, ban B, pick A, pick B, pick A. pick B, last map

Mappool:

  • Hrají se mapy dle aktuálního mappoolu v ladderu.

Pavouka najdete nahoře v záožce "Harmonogram"

 

ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ, KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM

Všichni hráči, kteří se účastní turnaje musí být po celou dobu na DISCROD serveru OSTRAVA CHAMPIONSHIP, kam budou postovat výsledky ze zápasu a zároveň se domlouvat na zápase se svým soupeřem.

 

STREAM TURNAJE

Hráči, kteří budou chtít mohou během turnaje streamovat své hry. Oficiální stream turnaje bude záležet na počtu hráčů v turnaji.

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít na DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA".

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?"

PRIZEPOOL

 

1. místo
  • 2x náhodný steam klíč

 

Starcraft 2
Pravidla

 

Obecné pravidla

Turnaje v rámci OSTRAVA CHAMPIONSHIP ve hře Starcraft 2 se řídí obecnými pravidly OSTRAVA CHAMPIONSHIP tyto pravidla jsou pak doplněna pravidly jednotlivých turnajů.

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi turnaje na DISCORDu. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší. Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

 

Nastavení

Každý kdo se chce účastnit turnaje, musí mít založený a potvrzený účet na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP. Po té si zvolí na stránkách daný turnaj, do kterého se zaregistruje. Nezapomeňte, že na všech online turnajích probíhá před turnajem i tzv. potvrzující „check-in“, pomocí kterého potvrdíte, že se chcete turnaje účastnit. Tento potvrzující „check-in“ probíhá těsně před zahájením turnaje. (10 - 60 minut před turnajem, podle toho co nastaví administrátor turnaje)

Každý hráč je povinen být během turnaje na DISCORDu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, tak aby mohl najít svého soupeře a domluvit se na odehrání zápasu. Zároveň na tomto DISCORD kanále může komunikovat s adminy a předávat jim výsledky z daných zápasů.

 

Základní pravidla

Rychlost hry: faster

Zápasy: Všechny zápasy se hraji systémem Bo3, Bo5 a Bo7 dle specifikace daného turnaje.

Výběr mapy:

  • Bo3: ban A,ban B, pick A, pick B, ban A, ban B, last map
  • Bo5: ban A, ban B, pick A, pick B, pick A. pick B, last map
  • Bo7: Ban A, Ban B, pick A, pick B, pick A, pick B, last map

Mappool:

  • Vždy se hrají mapy dle aktuálního mappoolu v ladderu.

 

Všechny zápasy se hrají v Regiónu Evropa!

 

Kontrola MMR

Kontrola se bude provádět pomocí webové aplikace na adrese: https://www.rankedftw.com/ 

Všichni si zde mohou ověřit své vlastní MMR, případně zkontrolovat i své soupeře.

 

Host

Host je hráč, který musí vytvořit lobby a zajistit, aby byla použita správná nastavení hry.

Hostem je vždy hráč, který je na vyšší pozici v daném pavouku či skupině. Pokud se hráči nedohodnou jinak.

 

Předčasné ukončení zápasu

V případě, že jeden z hráčů odejde předčasně z nedokončené mapy, je mapa kontumována ve prospěch hráče, který zůstal na mapě. Platí však pravidlo, že pokud hra spadne hráči do druhé minuty mapy, bude mapa opakována a dojde k nové hře. Toto se však může stát během zápasu maximálně jednou, pokud se bude opakovat situace i po druhé, je automaticky zápas kontumován a vyhrává hráč, který zůstal na mapě.

*Doporučujeme hráčům, kteří zůstávají na mapě, aby si udělal vždy fotku obrazovky z toho, že soupeři spadla hra.

 

 

Nepřítomnost hráčů

Pokud některý z hráčů nenastoupí do zápasu do 15ti minut od zahájení kola, je zápas automaticky kontumován ve prospěch hráče, který čeká na svého soupeře.

V případě, že z daného zápasu není na DISCORDu přítomen ani jeden z hráčů a ani jeden z hráčů nereaguje na zprávy od admina bude tento zápas automaticky po 30ti minutách kontumován a nepostupuje ani jeden z hráčů do dalšího kola. Soupeř v dalším kole získá „freewin“

 

Fair Play

Žádáme všechny hráče, aby dodržovali veškeré zásady „Fair Play“ a neporušovali cíleně tyto pravidla. Jde přece o to si zahrát a vyhrát především poctivě, díky čemuž budete mít i lepší pocit z vítězství.

Hráči budou rozlosovány do systému zcela náhodně, pomocí automatického systému, nikoli podle admina či organizátora turnaje, tak aby nemohlo dojít k nespravedlivému rozlosování zaviněného třetí stranou a bylo tak zachováno „Fair Play“.

Všem poctivým hráčům už teď předem děkujeme za dodržování pravidel.

 

Doplňující informace

Po zahájení turnaje už není možné se do turnaje přihlásit.

Zpožďování zápasu: Hráči nesmí odkládat začátek zápasu nad plánovaný čas začátku, bez souhlasu druhého hráče a admina turnaje.

Lagy: V případě, že během zápasu máte příliš vysoký ping, který je příčinou lagování hry, musí být hra i přes tento problém dohrána. Není bohužel možné hrát zápas znovu kvůli lagům. Odpojení ze hry může vést ke kontumaci zápasu. Organizátor turnaje nezodpovídá za vaši techniku ani internetové připojení.

Na turnaji je přísné zakázáno urážet, nadávat a jinak nevhodně pomlouvat své soupeře či spoluhráče.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu = Cheatování.

*Vyhrazujeme si právo na změnu pravidel v průběhu kteréhokoliv turnaje!

Pravidla byla vymyšlena a sepsána organizačním týmem OSTRAVA CHAMPIONSHIP, není možné je dále šířit bez souhlasu organizačního týmu. Děkujeme za pochopení.

Nahrávání výsledků je dostupné pouze pro účastníky turnaje.
r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o