Cesta za vzkazem Kapitána Gougena! CR Cup #1 • Mistrovství Ostravy v Esportu

Cesta za vzkazem Kapitána Gougena! CR Cup #1

ZF62N28TKH
Základní informace
Hra: Clash Royale
Typ hry: 1v1 - Online - online
Počet týmů: 0/0/32
Zápisné: zdarma
Datum a místo konání
08.04.2023 18:00 - 23:59
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 08.04.2023 18:00
Registrace do: 08.04.2023 17:50
potvrzení 08.04.2023 16:00 - 17:50

Tento turnaj je součástí putování s našim Kapitánem Gougenem za jeho ztraceným pokladem. V rámci putování se stáváte hledači ztraceného pokladu, kde jeden z vás se na konci stane šťastlivcem, který truhlu s pokladem otevře a ponechá si její obsah! Co se v samotné truhle nachází bude postupně v rámci příběhu odhalováno!

To však není vše! Součástí tohoto putování jsou i jednotlivé zastávky, úkoly a turnaje, kde můžete po cestě získat další cenné zlaťáky, ale i užitečně odměny!

Hlavní příběh a další informace, které se postupně odhalují a mohou vám přinést i výhodu v hledání najde v eventu ZDE - Hledání pokladu Kapitána Gougena. Doporučujeme je průběžné sledovat a plnit dobovolné úkoly. Kapitán Gougen vše sleduje a aktivní hráči budou mít vždy výhodu.

 

 

REGISTRACE 

Registrovat do turnaje se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich webových stránkách - Registrovat se můžete ZDE.

Jak postupovat:

 1. Zaregistrovat se na stránkách www.ovachamp.cz (VIDEONÁVOD ZDE)
 2. Přihlásit se na stránkách www.ovachamp.cz (nahoře v liště)
 3. Vyplnit si GAME ID ve svém profilu (VIDEONÁVOD ZDE)
 4. Zaregistrovat se do turnaje (VIDEONÁVOD ZDE)
 5. Potvrdit účast v turnaji (VIDEONÁVOD ZDE)

Do turnaje je možné se registrovat až do 17:50! nezapomeňte, že v čase 16:00 - 17:50 probíha potvrzovací fáze tzv. checkin! Kdo se však zaregistruje během potvrzovací fáze do turnaje, už má automaticky i potvrzeno!

 

 

 

SYSTÉM TURNAJE

Turnaj se hraje systémem Double-elimination.

 • Všechny zápasy se hrají formátem Bo3 a GRANFINÁLE se hraje Bo5.

Hráč, který postoupil do GRANDFINÁLE z winner bracktu má výhodu 1:0.

 

ZADAVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Všichni hráči, kteří se účastní turnaje musí být po celou dobu na DISCORD server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Výsledky z vašich zápasů se nahrávají následovně:

 • Nahráním výsledku na DISCORD server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP do místnosti "výsledky-cr".
  • Pro nahrání výsledku prosím využíjte Discord server, kde do místnosti výsledky-cr nahrajete výsledek z vašeho zápasu, kde prosím uveďte výsledek ve tvaru: "Hráč 1 vs Hráč 2" a k tomu přiložte i výsledek "2:1" - v tomto případě vyhrál hráč 1.

 

 

 

 

KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM 

Veškerá komunikace s adminem bude probíhat přes DISCORD server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Hlavním adminem pro hru Clash Royale je Mr Black 03 (Mr Black 03#9493)

Každý hráč je povinen být přítomen na našem discord serveru, kde probíhá komunikace. 

Až budete na Discordu, tak hlavně nezapomeňte v Room "!Výběr-role-a-hry!" si vybrat roli/hru Clash Royale, aby jste viděli ty správné místnosti.

 

Návod, jak zvolit roli hry CS:GO u nás na Discordu, vy však zvolíte ikonku Clash Royale

 

STREAM TURNAJE

Hráči, kteří budou chtít mohou během turnaje streamovat své hry, my jim pomůžeme stream nasdílet. Budeme se snažit streamovat co nejvíce zápasů a následně tyto zápasy nahrávat na náš youtube kanál, tak aby nám do budoucna zůstávala historie.

Pokud budete živě komentovat nebo vysílat nějaký zápas, dejte nám pak prosím o tom vědět, abychom tento záznam nahodili k nám na youtube a zůstala tak z vaší práce historie, na kterou se mohou všichni podívat i několik let po skončení této ligy.

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít náš DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA". 

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?".

 

 

BRACKET TURNAJE

Bohužel neevidujeme žádnou platnou registraci na turnaj, registruj se buď první!

PRIZEPOOL

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Tento turnaj je součástí putování s našim Kapitánem Gougenem za jeho ztraceným pokladem. V rámci putování se stáváte hledači ztraceného pokladu, kde jeden z vás se na konci stane šťastlivcem, který truhlu s pokladem otevře a ponechá si její obsah! Co se v samotné truhle nachází bude postupně v rámci příběhu odhalováno!

To však není vše! Součástí tohoto putování jsou i jednotlivé zastávky, úkoly a turnaje, kde můžete po cestě získat další cenné zlaťáky, ale i užitečně odměny!

V rámci příběhu vás Kapitán Gougen posílá na opuštěný ostrov, kde zanechal vzkaz v láhvi, který vám určí další směr, ale pozor! Láhve jsou celkem dvě a každá vás následně zavede někam jinam v rámci příběhu! Vítěz turnaje bude mít možnost tento příběh ovlivnit a zároveň ovlivní i svůj osud = odměnu, kterou následně získá.


PRIZEPOOL na této zastávce:

 • 1. místo
  • Vítěz má možnost ovlivnit příběh pomocí volby, kterou láhev zvolí. Podle toho se pak bude příběh rozvíjet daným směrem.
  • V každé láhvi na něj navíc čeká finanční odměna! Jaká odměna se, v jaké láhvi skrývá je tajné a ten kdo si bude vybírat předem netuším, co je kde skryto.
   • V jedná láhvi je skryto 200 Kč pro vítěze
   • V druhé láhvi je pak skryta finanční odměna, která je vypočítána podle účasti v tomto turnaji, tedy 10Kč za každého hráče v turnaji (Příklad výpočtu: 39 hráčů v turnaji = 390 Kč)

*Zároveň vítěz získá tajný úkol v rámci hledání pokladu a pokud jej dokáže splnit, tak si zajistí místo ve výpravě, která bude ve finále hledat ztracený poklad.

Dokážeš zvítězit a zvolit si tu správnou volbu? Přijď nám to dokázat do turnaje! Čekáme na tebe.

 

PRAVIDLA

Podle jakých pravidel hrajeme?

Podrobné pravidla najdete po kliknutí na obrázek níže.

r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o