Ovachamp CR PreSession - kvalifikace #1

JW8VH04O26
Základní informace
Hra: Clash Royale
Typ hry: 1v1 Online - online
Počet hráčů: 31/44/1000
Cena: zdarma
Datum a místo konání
30.05.2020 16:00 - 17:00
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 30.05.2020 16:00
Registrace do: 30.05.2020 15:55
potvrzení 5 - 90m před začátkem turnaje

OVACHAMP Clash Royale PreSession #0 je soutěž pro hráče v Clash Royale za účelem zviditelnění této hry a obohacení československé kompetetivní scény. Úspěch této ligy ovlivní i další podporu projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP pro hru Clash Royale a následující turnaje a ligy.

Předsezóna sa skládá ze 4 in-game turnajů, které sa budou hrát každou sobotu v 16:00. Check-in před turnajem bude od 14:00 do 15:55. Nejlepších 16 hráčů po skončení kvalifikačních turnajů bude pozváno do FINÁLE.

REGISTRACE

Registrace je spuštěna!

Registrovat do turnaje se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich stránkách. Registrovat se můžete ZDE. Prosíme všechny hráče, aby na si na stránkách zaregistrovali stejnou přezdívku, jakou mají ve hře.

*Pokud máte na stránkách www.ovachamp.cz jinou přezdívku než ve hře CR, tak prosím ve svém profilu vyplňte v záložce GAME ID do kolonky CR nick ve hře.

Ovachamp CR PreSession

KVALIFIKACE

Kvalifikační turnaje se hrají každou sobotu v 16:00. Registrovat se můžete do 15:55 a check-in před turnajem probíhá od 14:00 - 15:55.

30. 5. 2020 - Ovachamp CR PreSession - kvalifikace #1
6. 6. 2020 - Ovachamp CR PreSession - kvalifikace #2
13. 6. 2020 - Ovachamp CR PreSession - kvalifikace #3
20. 6. 2020 - Ovachamp CR PreSession - kvalifikace #4

FINÁLE

27. 6. 2020 - Ovachamp CR PreSession - FINÁLE

 

SYSTÉM TURNAJE

IN-GAME turnaj, na který Vám před turnajem zašleme heslo a název, abyste se mohli do něj přihlásit a odehrát jej. Název turnaje ve hře a heslo Vám bude zasláno těsně před turnajem na Váš email, najdeteho také v záložce "Live Chat" a pokud by byl nějaký problém, tak Vám bude k dispozici i admin na Discord serveru.

 

ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ, KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM

Veškerá komunikace s adminem bude probíhat přes DISCORD server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, a nebo přes záložku "Live chat" v detailu tohoto turnaje.

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít na DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA".

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?"

PRIZEPOOL FINÁLE

Jedná se o nultý ročník naši ligy, kde je především potřeba zjistit zájem Clash Royale komunity zda má zájem o podobnou formu turnajů a ligy. V tomto nultém ročníku budeme hrát zatím, jen o drobné ceny.

FINÁLE:

  • 1. místo = 500 Kč

 

=> Tabulka průběžného pořadí Clash Royale ligy - PreSession <=

Pro další ročníky se snažíme nasbírat peníze z našich reklam, pokud nás chcete podpořit můžete na jednu z nich kliknout a případně si i předmět zakoupit. Veškeré vydělané peníze z prokliku od CR komunity budou rozděleny v cenách následující ligy.

 

Clash Royale
Pravidla

 

Obecné pravidla

Turnaje v rámci OSTRAVA CHAMPIONSHIP ve hře Clash Royale se řídí obecnými pravidly OSTRAVA CHAMPIONSHIP tyto pravidla jsou pak doplněna pravidly jednotlivých turnajů.

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi turnaje na DISCORDu. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší. Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Hráči jsou povinni vytvářet snímky z výsledku zápasů i banů pro případ pozdějších protestu či komplikací.

Pokud hráč neodpovídá na výzvu soupeře více, než 10 minut, má soupeř právo podat protest a bude mu udělen freewin. Mezi zápasy jsou hráči povinni reagovat na request soupeře do 2 minut, jinakt prohrávají danou hru.

 

Jak se napojit do INGAME turnaje?

Všem registrovaným a potvrzeným hráčům přijde před začátkem turnaje email, kde najdete název turnaje ve hře a heslo, tak abyste se mohli připojit do INGAME turnaje. Tyto potřebné informace najdete také v záložce "Live Chat". V případě komplikací můžete kontaktovat i admina na výše zmíněném discord serveru.

Turnaj se hraje v Clash Royale in-game turnaji, podle standardních pravidel hry Clash Royale. Délke turnaje je 1 hodina. Hráči mohou v turnaji hrát všechny své odemknuté karty, a mezi zápasy můžou měnit své decky.

 

Bodování v kvalifikačních turnajích

Po hodinovém in-game turnaji budou hráči bodově ohodnoceni následovně:

1. místo - 100 bodov
2. místo- 95 bodov
3.-4. místo- 90 bodov
5.-8. místo- 80 bodov
9.-12. místo- 70 bodov
13.-16. místo- 60 bodov
17.-24. místo- 40 bodov
25.-32. místo- 20 bodov
(V případě rovnosti bodů rozhoduje celkový součet umístění - hráč s nejmenším součtem má v případe rovnosti bodů lepší seed)

Nejlepších 16 hráčů po kvalifikácích bude pozvano do FINÁLE. Pokud kvalifikovaný hráč nepotvrdí účast ve FINÁLE, tak bude nahrazen dalším v pořadí.

 

Technické problémy

Pokud dojde k přerušení, za které je zodpovědný jeden z hráčů, tak jeho soupeř vyhrává daný zápas.

V případě, že jeden z hráčů požádá o rematch, tak jsou hráči povinní vzít si stejné deky jako v zápase, ve kterém došlo k přerušení.

Admini turnaje nezodpovídají za Vaši techniku ani internetové připojení.

 

Systém FINÁLE

Zápasy ve FINÁLE se budou hrát systémem Pavouk - Double elimination, všechny zápasy budou hrané v předem určeném clane systémem Bo5 s oboustrannými bany. Hráč je povinný zaznamenávat bany a dělat snímky obrazovky z výsledku zápasů, pro případ protestu.

Pokud hráč neodpovídá na výzvu soupeře více, než 10 minut, má soupeř právo podat protest a bude mu udělen freewin. Mezi zápasy jsou hráči povinni reagovat na request soupeře do 2 minut, jinakt prohrávají danou hru, ne však celý BO5 zápas.

BANY: Zabanované karty nesmí hrát ani hráč, který kartu zabanoval. Za použití zabanované karty se považuje až, když hráč danou kartu zahraje. Pokud ji má v decku, ale zabanovanou kartu nezahraje, tak se to nebere jako prušení BANU.

Admin si vyhrazuje právo plošně zabanovat libovolnou kartu pro celý turnaj, v případě, že nebyla ještě globálně vydána a dostupná v chestkách. O této skutečnosti budou hráči informování emailem, na discordu a v Live Chatu. 

Hlášení výsledků z turnaje

Hráči hlasí své výsledky ze zápasů na discord server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP v místnosti "výsledky" v sekci Clash Royale.

V případě, že nevidíte sekci Clash Royale musíte prvně do místnosti "vítejte", kde si musíte zvolit roli Clash Royale, tím se Vám daná sekce zpřístupní.

 

Ostatní pravidla

Hráči jsou povinni se řídit pravidly "fair-play" a podle pravidel služeb Supercellu.

Na turnaji je přísné zakázáno urážet, nadávat a jinak nevhodně pomlouvat své soupeře či spoluhráče, natož adminy.

Hráči mají zakázané používat clanový chat, pokud to však není nevyhnutelně nutné, vrácení emotů či requestů na karty.

V případě, že hráč neúmyslně přijme výzvu na zápas, na který neměl nastoupit, bude upozorněn. Daný zápas se bude opakovat a poškozený hráč může změnit deck. Pokud se to bude opakovat bude tento hráč vyloučen z turnaje.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu = Cheatování.

Admin má právo za opakované porušení těchto pravidel vyloučit daného hráče z turnaje, v případě potřeby i z celé ligy.

V případě neočekávaných situacích má vždy konečné slovo admin a organizátor turnaje.

 

Hráči jsou povinní respektovat pokyny adminů, komunikovat a hrát v rámci fair-play a dodržovat terms of service Supercellu. V opačném případě může dojít k vyloučení z turnaje. Změna pravidel vyhrazena.

 

 

Live chat je dostupný pouze pro přihlášené účastníky turnaje.
r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o