Ovachamp CR S2 - kvalifikace #2

YZ7P8Y4FE7
Základní informace
Hra: Clash Royale
Typ hry: 1v1 Online - online
Počet hráčů: 16/20/100
Cena: zdarma
Datum a místo konání
19.09.2020 14:00 - 23:59
ONLINE turnaj
Začátek turnaje: 19.09.2020 14:00
Registrace do: 19.09.2020 14:00
potvrzení 0 - 50m před začátkem turnaje

OVACHAMP Clash Royale Season 2 je soutěž pro hráče v Clash Royale za účelem zviditelnění této hry a obohacení československé kompetetivní scény. Úspěch této ligy ovlivní i další podporu projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP pro hru Clash Royale a následující turnaje a ligy. 

V měsíčním finálě 10.10.2020. se střetnou 4 vítězové kvalifikačních turnajů a dalších 12 nejlepších podle bodování. Hráči budou rozdělení po 4 do 4 skupin. Spolu 16 hráčů se pustí do boje v BO5 Double-elimination bracketu. Vítěz finálního turnaje získá finační odměnu 500 kč.

REGISTRACE

Registrace je spuštěna!

Registrovat do turnaje se můžete pomocí formuláře, který najdete pod tlačítkem "Registrace". Pokud se však chcete přihlásit do turnaje, musíte se prvně zaregistrovat na našich stránkách. Registrovat se můžete ZDE. Prosíme všechny hráče, aby na si na stránkách zaregistrovali stejnou přezdívku, jakou mají ve hře.

*Pokud máte na stránkách www.ovachamp.cz jinou přezdívku než ve hře CR, tak prosím ve svém profilu vyplňte v záložce GAME ID do kolonky CR nick ve hře.


KVALIFIKACE

Kvalifikační turnaje se hrají každou sobotu v 16:00. Registrovat se můžete do 15:55 a check-in před turnajem probíhá od 14:00 - 15:55.

12. 09. 2020 - Ovachamp CR Season 2 - kvalifikace #1
19. 09. 2020 - Ovachamp CR Season 2 - kvalifikace #2

26. 09. 2020 - Ovachamp CR Season 2 - kvalifikace #3
03. 10. 2020 - Ovachamp CR Season 2 - kvalifikace #4

FINÁLE

10. 10. 2020 - Ovachamp CR Season 2 - FINÁLE

 

SYSTÉM TURNAJE

KVALIFIKAČNÍ turnaj i MĚSÍČNÍ FINÁLE se odehraje v klanu Ovachamp CR S2, kde budou jen "Check-in" hráči.  V případě problémů vám budeme k dispozici admin v klanu a na discord serveru.

 

ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ, KOMUNIKACE S HRÁČI A ADMINEM

Veškerá komunikace s adminem bude probíhat přes DISCORD server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP, a nebo přes záložku "Live chat" v detailu tohoto turnaje.

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ

Pokud máte jakékoli problémy, případně se chcete na něco zeptat, můžete k tomu využít na DISCORD server OSTRAVA CHAMPIONSHIP, nebo můžete postupovat podle stránky "PODPORA".

V případě, že chcete nahlásit porušení pravidel, postupujte podle stránky: "Jak napsat Stížnost?"

PRIZEPOOL FINÁLE

 

FINÁLE:

  • 1. místo = 500 Kč

Clash Royale
Pravidla

 

Obecné pravidla

Turnaje v rámci OSTRAVA CHAMPIONSHIP ve hře Clash Royale se řídí obecnými pravidly OSTRAVA CHAMPIONSHIP tyto pravidla jsou pak doplněna pravidly jednotlivých turnajů.

Veškeré nesrovnalosti, stížnosti a jiné podněty okamžitě hlásíte přítomnému adminovi turnaje na DISCORDu. Ten s Vámi vše v klidu probere a situaci vyřeší. Tyto věci jste povinni hlásit ihned bez prodlení, pokud se však stane, že na něco narazíte až po skončení turnaje, můžete k tomu využít PODPORU na webových stránkách OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Hráči jsou povinni vytvářet snímky z výsledku zápasů i banů pro případ pozdějších protestu či komplikací.

Pokud hráč neodpovídá na výzvu soupeře více, než 10 minut, má soupeř právo podat protest a bude mu udělen freewin. Mezi zápasy jsou hráči povinni reagovat na request soupeře do 2 minut, jinakt prohrávají danou hru.

 

Technické problémy

Pokud dojde k přerušení, za které je zodpovědný jeden z hráčů, tak jeho soupeř vyhrává daný zápas.

V případě, že jeden z hráčů požádá o rematch, tak jsou hráči povinní vzít si stejné deky jako v zápase, ve kterém došlo k přerušení.

Admini turnaje nezodpovídají za Vaši techniku ani internetové připojení.

 

Systém Kvalifikačních turnajů

Zápasy ve FINÁLE se budou hrát systémem Pavouk - Double elimination, všechny zápasy budou hrané v předem určeném clane systémem Bo3 s oboustrannými bany. Hráč je povinný zaznamenávat bany a dělat snímky obrazovky z výsledku zápasů, pro případ protestu.

Od semifinále Winner bracketu a Loser bracketu se začínají hrát zápasy formou BO5, double elimination.

Pokud hráč neodpovídá na výzvu soupeře více, než 10 minut, má soupeř právo podat protest a bude mu udělen freewin. Mezi zápasy jsou hráči povinni reagovat na request soupeře do 2 minut, jinakt prohrávají danou hru, ne však celý BO3/BO5 zápas.

BANY: Zabanované karty nesmí hrát ani hráč, který kartu zabanoval. Za použití zabanované karty se považuje až, když hráč danou kartu zahraje. Pokud ji má v decku, ale zabanovanou kartu nezahraje, tak se to nebere jako prušení BANU.

Admin si vyhrazuje právo plošně zabanovat libovolnou kartu pro celý turnaj, v případě, že nebyla ještě globálně vydána a dostupná v chestkách. O této skutečnosti budou hráči informování emailem, na discordu a v Live Chatu.  

 

Hlášení výsledků z turnaje

Hráči hlasí své výsledky ze zápasů na discord server projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP v místnosti "výsledky" v sekci Clash Royale.

V případě, že nevidíte sekci Clash Royale musíte prvně do místnosti "vítejte", kde si musíte zvolit roli Clash Royale, tím se Vám daná sekce zpřístupní.

 

Ostatní pravidla

Hráči jsou povinni se řídit pravidly "fair-play" a podle pravidel služeb Supercellu.

Na turnaji je přísné zakázáno urážet, nadávat a jinak nevhodně pomlouvat své soupeře či spoluhráče, natož adminy.

Hráči mají zakázané používat clanový chat, pokud to však není nevyhnutelně nutné, vrácení emotů či requestů na karty.

V případě, že hráč neúmyslně přijme výzvu na zápas, na který neměl nastoupit, bude upozorněn. Daný zápas se bude opakovat a poškozený hráč může změnit deck. Pokud se to bude opakovat bude tento hráč vyloučen z turnaje.

Na turnaji je také přísně zakázáno používat další podpůrné programy, které dávají hráčům výhodu = Cheatování.

Admin má právo za opakované porušení těchto pravidel vyloučit daného hráče z turnaje, v případě potřeby i z celé ligy.

V případě neočekávaných situacích má vždy konečné slovo admin a organizátor turnaje.

 

Hráči jsou povinní respektovat pokyny adminů, komunikovat a hrát v rámci fair-play a dodržovat terms of service Supercellu. V opačném případě může dojít k vyloučení z turnaje. Změna pravidel vyhrazena.

Live chat je dostupný pouze pro přihlášené účastníky turnaje.
r e k l a m a    /    a d v e r t i s e m e n t
h l a v n í    p a r t n e ř i
m e d i á l n í    p a r t n e ř i    a    m ě s t o